🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 5)

  • 91 616
  • 1 870
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: X
На мен пък ми е свеж, не се лигави, толкова си може. Жилището ми харесва.
Не се лигави?! Та той ще потече през телевизора всеки момент...
Жилището е на мама и тате.
Някакъв чувал е облякъл май.

# 1 846
  • Мнения: 6 514
Тегава вечер се очертава. Отново. Готвенето на инфантилния юнак-мистър-нещо си няма какво да се коментира. Поведението е неприятно лигаво.
Поне салатата е достатъчно.

# 1 847
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Май и той не изми спанака, направо от кутията....
Аз и Джейми О. не съм го видяла, някога да мие спанак, подправки или пресен лук.

# 1 848
  • Мнения: 9 702
Ем.. за мен е много странно. Не бих яла нещо, дето не е измито. Е да, продават се салати, които са мити, но специално този спанак мисля, че не е от тях. Даже мисля че си пише на самата опаковка да се измие. Затова и не харесвам Джейми, много мърляво готви според мен Simple Smile

# 1 849
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Голям смях пада...м да.

П.п забравил е да затвори есин шкаф и се виждат натуриите..няма ли кой да свирне? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 850
  • Sofia
  • Мнения: 26 521
Някои веге гурута препоръчват да не се мият плодове и зеленчуци, така си набавяли В12 🤔

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 21:24 от Doli

# 1 851
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Според мен така запълват времето, в което липсват каквито и да е общи теми за разговор. Приличат на сбирщина, а не на компания за вечеря. Иначе - всеки готви доколкото може и доколкото е или не е научен. Не го съдя младежа. Ама хиленето постоянно е дразнещо.

# 1 852
  • Мнения: X
Някои вече гурута препоръчват да не се мият плодове и зеленчуци, така си набавяли В12 🤔
Що не си пасат направо от градината, така ще си набавят и калций, и ще са съвсем близо до природата.

# 1 853
  • София
  • Мнения: 7 945
Аз пък така и не разбрах на какво толкова се смяха тази вечер. 

# 1 854
  • Мнения: 15 267
Хиленето/смехът, когато бяха всички, добре, но защо той след всяко изречение се хили! Thinking
Като изкюча мазането с ръце /чиста превземка беше/, другото криво-ляво бива. Нищо, че бешамелът нямаше брашно и масло, те белтъците сгъстиха получилият се "специален" сос. Joy
На тях явно им е забавно, което е хубаво.

# 1 855
  • Мнения: 337
Аз пък така и не разбрах на какво толкова се смяха тази вечер. 
Те от първата вечер го правят...просто защото им е неловко да мълчат, а няма какво да си кажат особено. Поотделно може да са приятни за компания хора, но заедно...срам ме хваща, като ги гледам. Чак ми става жал. Чувствам се като поканена на рожден ден в детските години, на който познавам само рожденика...и всички изпадат в нервен смях. Мисля, че и участниците са така( или поне тези, които имат нормална емоционална интелигентност)

# 1 856
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Макароните варени ли бяха?
И как 40 точки и на него? Тия незнаят, че са в състезание...

# 1 857
  • Мнения: 35 151
Как цяла вечер никой не каза да я затворят тази врата на шкафа с посудата???

# 1 858
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Макароните варени ли бяха?
И как 40 точки и на него? Тия незнаят, че са в състезание...
Трябва да се види пак, но на мен ми се стори, че той не ползва макарони, а кори за лазаня, а там има такива без варене.

# 1 859
  • Sofia
  • Мнения: 26 521
Сварена паста пене сложи.

Общи условия

Активация на акаунт