Гледам на карти Таро и Ленорман.

  • 127 032
  • 2 192
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 54
Благодаря Ви !
Точно така се чувствам .
Бъдете здрави .
Здравейте,pv_,

Аз мисля,че ще си останете на сегашната работа.Сякаш не се чувствате добре на това място ,потисната сте,объркана ,донякъде има някакъв страх у Вас.Но проблемите са големи само във Вашите очи.Нещата ще се оправят.Ще си останете .
Дата на раждане не ми трябва.

Може да изтриете личните си данни.

# 91
  • Мнения: 714
Здравейте,Fiore6767 ,

Да,ще успеете категорично ,сега Ви се струва малко вероятно или по-скоро мечта и фантазия ,но ще успеете.

Може да си изтриете личните данни.

# 92
  • Мнения: 139
Здравейте,Fiore6767 ,

Да,ще успеете категорично ,сега Ви се струва малко вероятно или по-скоро мечта и фантазия ,но ще успеете.

Може да си изтриете личните данни.

Много ти благодаря!!

# 93
  • Мнения: 1
Здравейте
Току що се регистрирах и попаднах на Вашата тема!
Преживявам силен стрес
Искам ако може да попитам, ще съумеем ли със съпруга ми да запазим брака си
Аз съм Галина на 43 , той е Иван на 42

# 94
  • Мнения: 6
Здравейте. Записвам се за гледане.
Въпросът ми е: Поела ли съм по правилният път в живота си?
Жана, на 32 години.

# 95
  • Мнения: 714
Здравейте,deya1 ,


Клоня към не.Много е възможно да получите предложение ,но да не Ви хареса и да го отхвърлите .Според мен мъж ще го отправи ,но като цяло трудна работа .Поне в този период ,който сте задали,не.


Може да си изтриете личните данни.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 01:14 от Croco

# 96
  • Мнения: 96
Здравейте, благодаря предварително
1. Ще срещна ли скоро своя човек?
2.Ще успея ли да се развия професионално в сферата на магистратурата, която сега уча?
3. Какво ще ми се случи до 3 мес.?

# 97
  • Мнения: 13
Здравейте,deya1 ,


Клоня към не.Много е възможно да получите предложение ,но да не Ви хареса и да го отхвърлите .Според мен мъж ще го отправи ,но като цяло трудна работа .Поне в този период ,който сте задали,не.


Може да си изтриете личните данни.

Сърдечно Ви Благодаря

# 98
  • Мнения: 714
Здравейте,fairy.angel ,

Не че е невъзможно да срещнете добри хора и приятели,но трябва да покажете другата по-лошата страна,онази ,която при Вас е потисната.Хората няма да се промените.Вие избирате дали да се промените.
А така като гледам ,няма да го направите,защото сте друг характер.Затова клоня към не,трудно ще си намерите компания или просто си затваряте очите за някои неща.


Може да си изтриете личните данни.

# 99
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте Croco. Благодаря за предоставената възможност. Нареждам се и аз на опашката. Моят въпрос е следният:
Живея в апартамент в големия град. Мечтата ми е да имам малка къщичка със зеленчукова и цветна градина извън града. Дали някога ще се осъществи. Името ми е Анета.

# 100
  • Мнения: 124
Благодаря ви предварително. А сега накъде? Казвам се Евгения!

# 101
  • Мнения: 714
Здравейте,Posledna roza ,


Не,трудно ще си намерите работа .Дори и да намерите нещо,няма да харесате или няма да Ви харесат и просто няма да се получи.


Може да си изтриете личните данни.


Пояснявам,че ще отсъствам и ще гледам пак в петък.

# 102
  • Мнения: 96
Здравейте, благодаря предварително
1. Ще срещна ли скоро своя човек?
2.Ще успея ли да се развия професионално в сферата на магистратурата, която сега уча?
3. Какво ще ми се случи до 3 мес.?

# 103
  • Мнения: 31
Здравей Croco, благодаря ти за отделеното време! Казвам се Светлана и бих искала да попитам какво ме очаква в близките 3 месеца. Ще срещна ли подходящ човек за мен?

# 104
  • Мнения: 714
Здравейте,Minie
,

При Вас има много болка,нараняване ,слагане на край ...но има и любов ,може би малко хаотична ,може и да не Ви се вярва ,че я има,но е там.И затова буксувате на едно място.Доста конфликти имате,не очаквайте нещо да се промени .Донякъде има и кармична зависимост ,някак като тежка съдба е.

Може да си изтриете личните данни.

Общи условия

Активация на акаунт