микровълнова на по-високо ниво

  • 1 602
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
Виждал съм такива изпълнения.Удобно е.Ако при мен посволяваше и аз щях да се възползвам.
Само вентилацията не затруднявайте и нямате грижи. Обикновенно шкафа се прави с двоен гръб,при което се получава нещо като комин,но може и да се остави просто без гръб и на разстояние от стената,за добра внтилация.

# 16
  • Мнения: 505
Шани, пет лева имам, ако искаш мога да ти дам назаем.
Фурната ми  отделя пара при ползване на грила или при конвекционално печене, т.е. при готвене, а не при претопляне
Хайде моля те, бъди така смазващо категорична само в областта на климатиците.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 858
микровълновата ми е тапосана на поставка за нея на стената на височината на очите ми и ми е много удобно - тоест някъде на около 165см височина от пода  Peace

# 18
  • Мнения: 7 640
Шани, пет лева имам, ако искаш мога да ти дам назаем.
Фурната ми  отделя пара при ползване на грила или при конвекционално печене, т.е. при готвене, а не при претопляне
Хайде моля те, бъди така смазващо категорична само в областта на климатиците.


да ти кажа и при притопляне става доста пара, също при размразяване, въобще ако работи МВ повече от 5 мин.

# 19
  • Мнения: 1 108
Замислям пренареждане в кухнята си и ми се иска микровълновата печка, да я вдигна на по-високо ниво - на нивото на очите. Сега е на плот, който искам да освободя.

Та въпросите ми са:
Удачно ли е? Thinking
При вас как е? Thinking
Проблем ли ще е това, че върху нея ще искам да направим шкафчета, но не залепени за нея заради нагряването? Thinking

Благодаря! Hug

И нашата е така

Общи условия

Активация на акаунт