Давате ли наказателни точки на половинката си?

  • 1 916
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип си казвам в прав текст какво ме дразни. Ако все пак се случи да го "накажа", го правя чрез мълчание и  ignore2

# 16
  • Мнения: 494
Турнала съм му една ГОЛЯМА черна точка от много време. Close

# 17
  • Мнения: 275
дразни ме , омръзва ми едно и също да повтарям и в такива случаи пиша огромни черни точки на кроки/разбирай свекърва ми/,  защото  за елементарни неща е пропуснала да го светне, и аз сега тепърва да го уча. ама правя го няма как , не му се сърдя , защо към него негативни мисли , то си има към кого да пращам  негативна енергия.

# 18
  • Мнения: 990
Ами пиша си му ги. Помня всичко, което малко или много ме е нарянявало. Но не изпитвам нужда да отмъщавам, просто си помня...
Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Отново искам да благодаря на всички, които пишат по темата!   bouquet

Аз не отмъщавам.
Но понякога просто ми се приисква да мога да отмъстя...
И то не за друго - а за да види той колко боли и да спре с неприятното си поведение.

Тогава и аз ще спра да "пиша" точки и да искам да отмъщавам!  Peace

# 20
  • Мнения: 634
Като ме дразни нещо, си го казвам - понякога води до скарване, но пък минава - не се занимавам с "черни точки" Mr. Green Peace
и аз така Peace

# 21
  • Мнения: 1 059
от време на време слагам по някоя черна точка Wink

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не пиша черни точки....вихря се на момента Mr. Green....

# 23
  • Мнения: 1 284
макар че ми е добричък пак си му слагам Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 461
Аз съм много злопаметно чудо.........в това отношение и аз не се харесвам Mr. Green
Но не търся отмъщение,ами то всичко се завърта и на всичко си му идва временцето да си му го hahaha кажа на място.... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 769
Естествено, че и на мен ми става гадно. Не тая лоши чувства в себе си - казвам му директно. Обикновено дава резултат, но самия факт, че трябва да подканяш дразни Close

И при нас така.. какво да ги правиш.. мъже... Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Не давам наказателни точки. Като ме подразни нещо или не съм доволна му го казвам. Не обичам да тая негативи и да остана в крайна сметка неразбрана.

# 27
  • Мнения: 1 404
Имала съм такива периоди,особено след сватбата  доста дълго се чуствах един вид неразбрана,ставало ми е мъчно,че не ми помага,виждайки колко съм уморена,че не се сеща да ми направи чай като съм болна,че понякога гледа не мен,а през мен...И аз не обичам да тая в себе си,но ми се струваше обидно да му напомням,някак си се губеше ефекта или поне така съм си мислела тогава.И да,пишех си някакви пасиви,по-скоро те сами си се пишеха,без да ги искам.С раждането на дъщеря ми романтичните ми представи и надежди за връзката се изпариха на момента и започнах да изисквам,да казвам кога имам нужда от помощ,да разпределям задачи и се оказа,че мъжът ми няма нищо против да върши доста неща,просто не се е сещал.Сега за битовизми не се дразним вече,така да се каже са разпределени териториите,но някак и обичта се е променила-по-дълбока и по-силна,но и по-ежедневна и обикновена и темата ти ме накара да се замисля-дали ония премълчани обиди не са допринесли мъничко за това?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Не давам наказателни точки. Като ме подразни нещо или не съм доволна му го казвам. Не обичам да тая негативи и да остана в крайна сметка неразбрана.

И аз така обичам да правя, обаче невинаги ми се удава... Просто понякога страшно ми писва да правя забележки ЗА ЕДНИ И СЪЩИ НЕЩА... и той все да не разбира... ааааа  #2gunfire А да таиш негативи - еми наистина е много гадно!  Sick

И аз не обичам да тая в себе си, но ми се струваше обидно да му напомням, някакси се губеше ефекта или поне така съм си мислела тогава. И да,пишех си някакви пасиви, по-скоро те сами си се пишеха, без да ги искам. ... след раждането започнах да изисквам, да казвам кога имам нужда от помощ, да разпределям задачи и се оказа, че мъжът ми няма нищо против да върши доста неща, просто не се е сещал. Сега за битовизми не се дразним вече, така да се каже са разпределени териториите, но някак и обичта се е променила - по-дълбока и по-силна, но и по-ежедневна и обикновена...

Абсолютно по същия начин чувствам нещата и аз...
Мъчно ми е, че пиша черни точки понякога...
Мечтая за страстта на първите дни, седмици и месеци, която като че ли отваряше очите му за всичко, от което се нуждаех, и не бяха нужни молби, мрънкания, увещания, повтаряния... ех... но всяко зло за добро... а за премълчаните обиди - нещо не те разбрах, извини ме - каква казваш е тяхната роля обичта да стане по-дълбока и силна, но и по-обикновена и ежедневна?

Мерси на всички, които пишат по темата ми!  Hug

# 29
  • Мнения: 701
Не мога беее!Все си казвам ето сега ще запомня и рано или късно ще му го припомня този гаф,ама мине не мине половин час и край-забравила съм.А и той е така!

Общи условия

Активация на акаунт