Изхвърляте ли храна ?

  • 6 682
  • 161
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 36 103
Да - изхвърляме, най-често нещо готвено

# 91
  • Мнения: 6 164
Само ако е развалена.

# 92
  • Мнения: 1 959
Да и то почти всеки ден

# 93
  • Мнения: 5 577
Не, в никакъв случай. Или стой докато се изяде, или се готви наново. Примерно - пил.дробчета на фурна, ядохме, останаха - във камерата. После ще ги сложа с ориз. И с месо така съм правила, печено съм прибирала.

Каквото остане слагам в тава с две яйца отгоре и пак пека, и го ядем. Не хвърлям, как ли не. За какво съм готвила?

# 94
  • Мнения: 3 500
При нас случаят е обратен - каквото не се изяде стои в хладилника и накрая отива в кофата.Много жалко е да хвърляме храна, като си помисля колко хора гладуват по света.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Всички които хвърлят готвено - да го опаковат и пращат на моя мъж Laughing Аз просто нямам какво да хвърлям, всичко го изяжда и на три дни да е. А и толкова рядко готвя вече, пък моичкия сухоежбина не обича (аз карам на мюсли и сандвичи).
Къде го намерии този мъж? Много ти е лесно на тебе Simple Smile
В нета бе жена, в кю-то Laughing И по-точно той ме намери Mr. Green

# 96
  • Мнения: 46 580
Доста ...

# 97
  • Мнения: 4 629
Леле колко много семейства изхвърлят храна. Даже май са преобладаващи  Sad

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И ние хвърляме. И то доста.
И ние сме така

# 99
  • София
  • Мнения: 11 785
Ох успокоих се не сме единствените,които хвърлят.Основно хвърляме мухлясъл хляб или някои плодове или зеленчуци.Други храни по-рядко!

# 100
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не!Майка ми и баща ми имат куче и аз я събирам за него!

# 101
  • Мнения: 3 478
Да, и аз съм от хвърлящите Embarassed. Не обичам, но просто така се налага по някога. Ние не ядем едно и също нещо повторно освен ако не ни е нещо любимо. Приготвям по малко в повечето случаи, но ако съм купила нещо готово почти винаги остава. Добре че имаме куче, но и то не помага винаги.

# 102
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм разсипията в къщи. Готвя за четирима, но все ще се намери някое от децата да не си изяде порцията а на другото ядене имаме 1 порция. Така че готвя още едно ядене за четирима и ако се съгласи мъжа ми да дояде старото - ОК, ако не - отива в кофата. Аз и децата втори път не хапваме от яденето ако има друго. Освен това винаги купувам сладкиши и чипс по поръчка на големия а той ако не се сети да ги яде си отлежават известно време и отиват в кофата.

# 103
  • Мнения: 2 677
Не!  Naughty
Като добри прасета, всичко си изяждаме.  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 955
и ние хвърляме,но не по много.вечер като наготвя вечеряме и на другия ден сина опустошава всичко.да е жив и здрав но яде като за световно.иначе е гърджав и бабите ми се карат че не го храня,а как да им обясня че изяжда по половин тава ядене.като казвам тава ,не се шегувам,но пък хаби много енергия.не се спира.пък е и в пубертета.

Общи условия

Активация на акаунт