Какво си пожелавате за новата година?

  • 4 486
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Както повечето хора в България-работа.
И миналата година си бях пожелавала това, но не се сбъдна.

# 16
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 855
И аз си пожелавам най-вече здраве, за мен и за близките ми.
И работата да започне да ми се отплаща подобаващо във финансов аспект!

# 17
  • Мнения: 12 473
Пожелавам си да са ни светли мислите и да поддържаме съзнанието си на високо ниво винаги. 🙏

# 18
  • Мнения: 18 552
Здраве, спокойствие, хармония, да намеря себе си, нови приятели.
Да си издам стихосбирката, да си довърша романа, да пътуваме много.
Първите 5 са ми най-важни. Другите, както дойде. И само на здраве да има.
Вече съм научила, че тези пожелания за НГ са неща, които я станат, я не и си зависят повечето от нас(поне тези, които изискват конкретни действия).
Това е. Принципно изброените неща са просто пожелания. Неща които много ми се иска да станат, но и да не станат каквото - такова.
Много кофти години ми бяха последните две. Толкова зле се чувствам генерално, че само искам да се измъкна от дупката.
И да сме здрави - физически и психически най-вече.
Искам да направя някои крачки, за които все нямам смелост. Мисля да се опитам едно по едно постепенно.
Бъдете здрави, вие и семействата ви!

Последна редакция: сб, 25 дек 2021, 10:50 от Caroline_Bingley

# 19
  • Мнения: 4 808
Преди всичко здраве за мен и за семейството ми. Вярвам, че когато човек го има, всичко останало рано или късно се нарежда.
Пожелавам си най-после да си намеря редовна работа и да си намеря мястото в новата професия. Да мога пак да пътувам по света, две години не съм излизала извън България и ми се е стегнала душичката.

# 20
  • Мнения: 4 018
Пожелавам си единствено здраве и спокойствие за мен и за близките ми. Когато ги има, всичко друго се подрежда.

# 21
  • Мнения: 1 576
От както се помня искам да уча италиански и все не ми остава време. Дано тази година намеря, но надали.

Пожелавам здраве, успехи и положителни емоции на всички, включително и на нас🍀
Благодарна съм за живота си какъвто е в момента и не искам повече.

Весела Коледа!

# 22
  • Мнения: 18 552
И аз така с италианския, ама изкарах едно ниво докато бях в майчинство и дотам, нещо не ми се занимава, а много исках, от дълги години.Хубаво е да го подкарам пак в един момент, ама то с тая пандемия, а и насила не става.
Много труден език се оказа, колкото и да казват, че не е. Поне се радвам, че се записах на инат и го изкарах.
Може он лайн вече, провери, има много опции, за час, два два пъти седмично, не е много.

Последна редакция: сб, 25 дек 2021, 13:02 от Caroline_Bingley

# 23
  • SF
  • Мнения: 21 167
Разбира се, че си пожелавам здраве за мене и за близките ми хора! Пожелавам си мили и хармонични отношения с тях.
Конкретно си пожелавам пътуване до ново, непознато място и .... нов дом!!!!! Нов красив, модерен дом! Не голям. Малък. Но нов и бял, за да ми отива на стила! Simple Smile

# 24
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Здраве, спокойствие, хармония, да намеря себе си, нови приятели.
Да си издам стихосбирката, да си довърша романа, да пътуваме много.
Първите 5 са ми най-важни. Другите, както дойде. И само на здраве да има.
Вече съм научила, че тези пожелания за НГ са неща, които я станат, я не и си зависят повечето от нас(поне тези, които изискват конкретни действия).
Това е. Принципно изброените неща са просто пожелания. Неща които много ми се иска да станат, но и да не станат каквото - такова.
Много кофти години ми бяха последните две. Толкова зле се чувствам генерално, че само искам да се измъкна от дупката.
И да сме здрави - физически и психически най-вече.
Искам да направя някои крачки, за които все нямам смелост. Мисля да се опитам едно по едно постепенно.
Бъдете здрави, вие и семействата ви!

Точно така е. Ако стане стане, но ако не стане - здраве да е. Въпросът е да имаш мечти за реализиране.
Ще си издадеш стихосбирката и още как.

# 25
  • Мнения: 445
Разбирателство и спокойствие у дома и в работата, здраве и повече смелост.

# 26
  • Мнения: 18
Пожелавам си да си намеря нова по добра работа където да се развивам в моята област с подходящо заплащане . 

# 27
  • Мнения: 3 732
Пожелавам здраве на всички. Здрави да сме, спокойствие и пари да има и всеки да е щастлив.

На мен си пожелавам тъпата ми глава да разбере най - накрая какво искам да работя. Хем да има спокойствие и добра заплатя, хем да ми е интересно. А метачката на улицата е по - добре от мен ...

# 28
  • Мнения: 2 468
Мама да оздравее.
Всички да сме живи и здрави.
Голяма, хубава къща.
Щастие и спокойствие.

# 29
  • Мнения: 10 374
2021 година беше най-кошмарната в живота ми. Едва ли съм имала ден без сълзи. За следващата година си пожелавам ново начало.

Общи условия

Активация на акаунт