Гордеете ли се, че сте българи или ви е срам?

  • 5 944
  • 157
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 647

Извини ме, ама в твоя случай би ме
било срам и затова, че съм неграмотна.
Мила аз съм  компютърен инжинер с CCNA  на cisco systems - хайде без личностни нападки  Joy

newsm78, каква връзка има с постинга ти?

Хайде като сме започнали да се заяждаме- posting - от кога стана бг дума ?????
И с две ръце съм за Дими-  затова сме на този хал - много корективи в държавата имаме - а не креативи   Joy Joy Joy Joy Joy
 "Както има инженер, воин, учебник по граматика."
Явно ти само него си чела  Joy

# 31
  • Мнения: 2 309
Срам ме е,че ни мислят за мангали...
Гордея се,че не сме такива


АНДЖИЯ
Ами ти на коя точко отговаряш bowuu Казвай веднага!!!Защото българите сме и ние,това значи,че се включваме по всички параграфи според теб тук...

# 32
  • Мнения: 15 619
Гордея се. Българка съм. Обичам родината си, рода си. Да не се гордея с българския си корен, това означава да предам всички преди мен и да завещая на сина си срам. \Това няма да стане.

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ми, Реза.... темата ще продължи в дух ' Гордея се, че съм българин, защото в България има 4 сезона,планини, долини и реки"

Аз съм леко разколебана с какво да се гордея.

Дали с бетонните крепости покрай отвратително мръсното ни море.
Или с камарите битови отпадъци в планинските реки.

Не знам.

# 34
  • Мнения: 3 342
Та по темата - дали да обсъдим народностна характеристика ли е непоносимостта към всякаква критика, пък била и тази критика конструктивна...  Thinking
И защо е толкова трудно да признаем, че сме сбъркали, вместо което предпочитаме да оплюем този, който ни е посочил грешката...

# 35
  • Мнения: 3 647
Срам ме е,че ни мислят за мангали...
Гордея се,че не сме такива


АНДЖИЯ
Ами ти на коя точко отговаряш bowuu Казвай веднага!!!Защото българите сме и ние,това значи,че се включваме по всички параграфи според теб тук...
Чете се  "АНГУА" аз ли аз съм м/у многото4ието  и правописните грещки - 4рез легализация за  имиграция Joy

# 36
  • Мнения: 68
Гордея се! Няма друга страна на света, за която да ме е яд, че не съм се родила в нея! Само циганите и циганията ми идват в повече и ме карат на моменти да изпадам в ярост, но в никакъв случай не изпитвам срам. Naughty

# 37
  • Мнения: 293
смесени чувства...

Умирам от срам, че случайно съм родена в същата страна, когато някой тип 'жорко' в самолета хапвал на масичката на съседа, щото на неговата му била изложена на показ нокиата.. такива примери с хиляди, ама това ми е прясно.

# 38
  • Мнения: 3 647
Та по темата - дали да обсъдим народностна характеристика ли е непоносимостта към всякаква критика, пък била и тази критика конструктивна...  Thinking
И защо е толкова трудно да признаем, че сме сбъркали, вместо което предпочитаме да оплюем този, който ни е посочил грешката...

Конструктивни критики приемам всqкакви
но след като 88% от потребителите тука правqт  неволни правописни грешки - да ме нападат 4е сам  НЕГРАМОТНА - нqма да се сагласq  Joy
прекалениq светец и господу не е драг Wink
ина4е сам отворqна за критики - но не и за обиди 

Моля, пишете на кирилица, пък било то и с грешки.
Ако не Ви работи кредора, ползУвайте
http://www.2cyr.com/

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 15:51 от Reza

# 39
  • Мнения: 25 615
Ногу мъ йе срам!  Embarassed
С малки изключения...  Thinking

# 40
  • Мнения: 677
Критика: Имаш кирилица,а не пишеш на нея..ANGYA
И не знам кво е нссу на сиско..

Не се гордея-тва по темата!

# 41
  • Мнения: 3 647
Критика: Имаш кирилица,а не пишеш на нея..ANGYA
И не знам кво е нссу на сиско..
Ами както вече казах работата ми е сварзана с  писане на латиница- команди под linux i windows на бг няма  Joy  Joy  пиша бързо (освен когато следя правописа) и правя грешки- но като гледам не съм единствена  hahaha
а за ccna na cisco systems  може да разгледаш  на следния сайт http://www.cisco.netacad.net  накратко мрежови админ - такъв дето му звъните да казвате "НЯмам нет "

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дори няма нужда да следиш правописа.
Има един бутон "проверка правопис", достатъчно е да го натиснеш...

И за професиите има една тема специална - ако искаш иди се разпиши, пък и попочети кой какъв е:)

# 43
  • София
  • Мнения: 2 060
Българка съм - факт. Е, и?

Не се гордея, още по-малко срамувам от нещо, за което нямам ни заслуги, ни принос...

Абсолютно точно!!!  Peace
Мога да се гордея за това, което съм, защото сама съм си го изстрадала и постигнала. А за това какви са гените ми - нямам нито вина за да ме е срам, нито заслуга за да се гордея.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 116
Критика: Имаш кирилица,а не пишеш на нея..ANGYA
И не знам кво е нссу на сиско..
Ами както вече казах работата ми е сварзана с  писане на латиница- команди под linux i windows на бг няма  Joy  Joy  пиша бързо (освен когато следя правописа) и правя грешки- но като гледам не съм единствена  hahaha
а за ccna na cisco systems  може да разгледаш  на следния сайт http://www.cisco.netacad.net  накратко мрежови админ - такъв дето му звъните да казвате "НЯмам нет "

Добре, че работатa ти не е свързана с писане на китайски.  Mr. Green

По темата, горедея се !

Общи условия

Активация на акаунт