магнерот или магнерич?

  • 16 474
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
И двете неща са магнезий на хапчета, но на различни производители. Аз пиех магнерич
Бях с контракции от 4-тия месец и ми помагаше.

# 16
  • Мнения: 36
Да, магнерича е български, а магнерота е внос. Аз питах моят лекар за разликата и той ми каза, че магнерота е по-пречистен и е по-подходящ от магнерича. Моя приятелка първо беше на магнерич, но тя също беше получила този отговор от следящия я доки и мина на магнерот.

# 17
  • Мнения: 2 498
Действието им е едно и също, разликата е в цената....аз пих по- пречистеното-Магнерот...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз пих Магнерот.Мислех че двете са едно и също/което си е така де/.

# 19
  • Мнения: 1 212
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78


 newsm10

# 20
  • Мнения: 1 212
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78


 newsm10

 hahaha Само дето е точно обратното : Магнерота е вносен !

# 21
  • Мнения: 375
А  по добри ли са от магне В6??

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78
  Обратно: магнерича е български. През цялата бременност пих и от двата вида. Един доктор ми беше казал, че магнерота бил по-добър, но освен, че е по-скъп, аз лично разлика не намерих.
Точно така. На мен наблюдаващия ми доктор ми каза същото, но и аз пих от двете и разлика не видях.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 173
Както вече са ти отговорили, разликата е в производителя и цената. По време на моята бременност пих в промишлени количества Магнерот. Отначало ми действаше добре, но после спря. След това минах на Магнерич и контракциите ми намаляха. Говорих за това с гинеколожката и тя ми каза, че на различните хора им действат различно. За мен по-добрият избор беше Магнерич. След като твоят лекар ти го е предписал пий от него, ако нямаш подобрение можеш да опиташ и от другия.

# 24
  • Мнения: 480
благодаря ви мами сега вече съм спокойна, че се бях притеснила да не му навредя на бебо!

# 25
  • Мнения: 393
  Аз пия Магнерот по лекарско предписание и засега действа.Не знам за Магнерич,но Магнерота има и леко слабително действие,та с 1 куршум-2 заека! Laughing

# 26
  • Мнения: 112
Магнерича е български, по-евтин и по слабо ефикасен. Затова в болниците го предлагат.
Магнерота е германски и по-добър.
Лично аз пих Магнерот.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 173
Магнерича е български, по-евтин и по слабо ефикасен. Затова в болниците го предлагат.
Магнерота е германски и по-добър.
Лично аз пих Магнерот.

И защо всичко българско да е по-неефикасно, а германското да е супер? Ти лекар или фармацевт ли си? И щом си пила само от единия препарат на какво основание правиш тази констатация?

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А  по добри ли са от магне В6??
Чувала съм, че магне В6 е по-доброто. Когато ме приеха с кървене в болницата бях в средата на четвъртия месец пиех Магнерич....малко след болницата продължих да пия Магнерич-а. Единственото, което трябва леко да те притеснява е, че магнезия намаля количеството желязо и трябва да си следиш хемоглобина.

# 29
  • Мнения: 4 621
Магнерича е български, а магнерота вносен. Това им е разликата.

Общи условия

Активация на акаунт