Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 17

  • 65 003
  • 770
  •   1
Отговори
# 420
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Здравейте момичета. Моята операция мина в събота. 400 сс Мотива ергономикс с роун блог при д-р Хатър. У дома съм и се възстановявам, но имам едно нечовешко подуване на корема. Чела съм че се случва при някои момичета и исках да попитам някой имал такова мога ли да направя нещо за облекчаване. Благодаря Simple Smile

Честито и бързо възстановяване.
С каква подгръдна сте?

# 421
  • Мнения: 26
Здравейте момичета. Моята операция мина в събота. 400 сс Мотива ергономикс с роун блог при д-р Хатър. У дома съм и се възстановявам, но имам едно нечовешко подуване на корема. Чела съм че се случва при някои момичета и исках да попитам някой имал такова мога ли да направя нещо за облекчаване. Благодаря Simple Smile

От упойката е. И при мен беше така, нищо не съм взимала. След няколко дни ще отшуми, ме се притеснявайте 🙂

# 422
  • Мнения: 19
75 В бях с доста подплънки. В момента съм със 75 Д но когато спаднат отоците най-вероятно ще съм чашка С

Честито и бързо възстановяване.
С каква подгръдна сте?
[/quote]

# 423
  • София
  • Мнения: 1 727
400cc са си чиста чашка Д, няма да спаднат до С.
И при мен се получи подуване два-три дена след операцията. Ще се оправи, само трябва малко търпение.
Честито и бързо възстановяване.

# 424
  • Мнения: 35 110
Може да пиете пробиотик. Хем ще помогне да не получите гъбички от антибиотика

# 425
  • Мнения: 33
Здравейте момичета. Моята операция мина в събота. 400 сс Мотива ергономикс с роун блог при д-р Хатър. У дома съм и се възстановявам, но имам едно нечовешко подуване на корема. Чела съм че се случва при някои момичета и исках да попитам някой имал такова мога ли да направя нещо за облекчаване. Благодаря Simple Smile
Здравей, честито!
Лятото ще се оперирам при д-р Хатър. След няколко консултации с доктори съм сигурна,че искам тя да ме оперира. Може ли да ми дадеш повече информация, може и на лично ако не те притеснявам-

Колко дни беше в болницата, имаше ли дренаж, болеше ли те след операцията, какъв профил са имплантите, как избрахте размера им? Благодаря предварително.

# 426
  • Мнения: 19
Здравей, в събота беше операцията в неделя след преглед на дренажите ме изписаха. Боли си няма как, но обезболяват много добре. Махането на дренажите не е приятно, но не е болка за умиране. Имплантите ги избрахме след като и показах горе долу какво искам като визия и до голяма степен оставих на нейната преценка спрямо състоянието на гърдите ми. Мотива ергономикс full 400 cc с обиране през ареолата dual plane. Първите 2 дни ми беше доста трудно но от днес се справям сама. Сресвам се, мия се, облякох тениска и се разходих малко. Мога да пратя снимка на лично ако искаш.

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 12:26 от bubanka

# 427
  • Мнения: 786
Здравейте, на 21.04 беше моята операция. Повдигане и импланти Ментор 350сс кръгли. Направи ми я д-р Сюлейман в Истанбул. Преди бях 80В. Сега още не знам коя чашка съм тъй като все още нося само корсета от операцията по препоръка на доктора. 160см съм висока и 51кг. С всеки изминал ден нещата придобиват все по-добър вид.При срещата ни с доктора, аз си мислех, че 250сс са моите импланти, защото не исках уау гърди. Но в крайна сметка се разбрахме, че той в операционната ще влезе с няколко размера и на място ще прецени. Та бях малко ядосана, казвайки, че е решил 350, защото ми изглеждаха прекалено големи. Нооо, сега съм повече от доволна.
Месец и половина преди операцията изпратих снимки. И сама избрах дата удобна за мен. Предишния ден в Истанбул си направих мамографията, защото в Пловдив трябва да си загубя цял ден за това. След което с диска отидохме при доктора. На 20.04 ми беше операцията. На 6-тия час ме вдигнаха за раздвижване. Съпругът ми беше с мен през цялата нощ и на следващия ден на обяд ме изписаха. На 22ри отидохме в кабинета на директора. Махна ми превръзките и ми сложи водоустойчиви лепенки и същия ден можех вече да се изкъпя. Бях без дренажи. Вече можех да си пътувам за България, но ние останахме още 2 дни в които се разхождахме из любимият ми Истанбул Heart Eyes

# 428
  • Мнения: 33
Здравей, в събота беше операцията в неделя след преглед на дренажите ме изписаха. Боли си няма как, но обезболяват много добре. Махането на дренажите не е приятно, но не е болка за умиране. Имплантите ги избрахме след като и показах горе долу какво искам като визия и до голяма степен оставих на нейната преценка спрямо състоянието на гърдите ми. Мотива ергономикс full 400 cc с обиране през ареолата dual plane. Първите 2 дни ми беше доста трудно но от днес се справям сама. Сресвам се, мия се, облякох тениска и се разходих малко. Мога да пратя снимка на лично ако искаш.
Много ще се радвам на снимки на лично съобщение. Благодаря за изчерпателният отговор, много ми е полезен. Аз съм висока 170см и тежа 55 кг. В момента съм 75B и искам да стана чашка C, просто да ми се запълни горният полюс. Тя избра за мен на предварителна консултация 335cc ergonomix full, но ме страх да не си личи много, защото не искам да стана чашка D.

# 429
  • Мнения: 19
Много ще се радвам на снимки на лично съобщение. Благодаря за изчерпателният отговор, много ми е полезен. Аз съм висока 170см и тежа 55 кг. В момента съм 75B и искам да стана чашка C, просто да ми се запълни горният полюс. Тя избра за мен на предварителна консултация 335cc ergonomix full, но ме страх да не си личи много, защото не искам да стана чашка D.
[/quote]

Мисля че ще е това което искаш. Аз съм 169 см 57 кг и исках една идея над С

# 430
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
Моля да споделите мнение за д-р Хатър, Панагюрище. Аз направих една консултация и ми хареса-стегната, без да ме заблуждава за сложността на операцията, защото аз съм с рак на гърдата  и мастектомия, без никакъв мускул, до ребра и с кожа, увредена от лъчетерапията. Предложи ми метод Ламбо с взимане на мускул от гърба, Мотива, макс - 245 cc. Висока съм 164см и 51кг. За другата гърда ми предложи премахване на млечната жлеза и имплант.

# 431
  • Мнения: 19
Моля да споделите мнение за д-р Хатър, Панагюрище. Аз направих една консултация и ми хареса-стегната, без да ме заблуждава за сложността на операцията, защото аз съм с рак на гърдата  и мастектомия, без никакъв мускул, до ребра и с кожа, увредена от лъчетерапията. Предложи ми метод Ламбо с взимане на мускул от гърба, Мотива, макс - 245 cc. Висока съм 164см и 51кг. За другата гърда ми предложи премахване на млечната жлеза и имплант.
Това което мога да кажа аз е на база козметична операция, но за мен е с много ясно виждане и точна преценка. Директно казва какво вижда и мисли и точно както казахте не заблуждава с неясни отговори. Лично аз много я харесах още на консултацията и съм доволна от това което направи. Каквото очаквах това се получи. Препоръчвам я с две ръце.

# 432
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Шуши, две мацки от темата се правиха при нея тази година, трета е на старта. Доволни са, хвалят я. Аз съм при Романски, но на средата на пътя. Същата операция, ламбо и чистене на здравата с експандери, но аз ще се боря за 400 сс. Сега съм с 350 и ми малеят нещо. Другият месец съм на финално пълнене и ще се разберем.

# 433
  • София
  • Мнения: 1 227
Извинявайте, че така нахлувам в темата ( понеже последните публикации са на жени с рак на гърдата), имам за подаряване, перука, стойка, тюрбан и нощна шапка. Знаете ли къде и към кого да се обърна, група във фейсбук и т.н?
Във фейса ми излезе група за взаимопомощ за рака на гърдата.
Желая на всички здрави и прекрасни гърди. Heart Eyes

# 434
  • Мнения: 35 110
Фондация " Една от 8"

Общи условия

Активация на акаунт