Новата година носи нов късмет - през ЯНУАРИ чакаме нетърпеливо малкия човек!

  • 29 145
  • 551
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 270
Весело посрещане и от мен! Нека новата година ви донесе много здраве, щастие и всичко, за което сте мечтали! 🎉

# 61
  • Мнения: 1 517
Весело посрещане и отмени!
Цял ден имам контракции и ме боли корем. Чувствам си органите много смачкани..но няма желание да излиза засега.

# 62
  • Мнения: 55
Честита нова година , скъпи мамчета ! 🎉 Нека бъде по-здрава, по-спокойна и по-щастлива.. да гушкаме пухкави бебчета и дай Боже да се радваме,че всички мъки и усилия са си стрували. 🍀 Сбъднати мечти и успешна 2022 ! ❤️

# 63
  • Мнения: 413
Честита нова година, бъдете здрави, най-голямото щастие ви предстои, освен ако не е изненадало някоя вече за новата година!

# 64
  • Мнения: 1 517
Момичета , цял ден повръщам каквото и да пия/ям.
Нямам никакви други симптоми . Чат пат някоя лека контракция.
Чудя се дали е раздразнен стомах или някаква подготовка за раждане.
Вие какво мислите?

# 65
  • Мнения: 383
Щастлива и незабравима 2022-ра година, момичета!

Момичета , цял ден повръщам каквото и да пия/ям.
Нямам никакви други симптоми . Чат пат някоя лека контракция.
Чудя се дали е раздразнен стомах или някаква подготовка за раждане.
Вие какво мислите?
Аз повръщах също с първото ми раждане, но бях в активна фаза на раждането (т.е. контракциите си бяха силни). По принцип, преди започване на раждането, има механизъм за изчистване на дебелото черво.
Засичайте контракциите и ако станат регулярни и силни, говорете с екипа за раждане. Ако контракциите отшумяват при промяна на позата или топъл душ, значи са подготвителни.

Аз също вчера имах подготвителни, нерегулярни и отшумяха след душ.
Не ми се ражда още. Имам доста планове поне до 10-ти. Grin

# 66
  • Мнения: 174
Честита нова година момичета, нека тази година да е пълна с много здраве, щастие, късмет и много усмивки ❤ и нямам търпение да почнат да идват още и още бебоци 😍

tinki_15 а бебока нормално ли го усещаш 🤷‍♀️ до колкото съм чела е притеснително ако бебока изведнъж стане много ленив. Относно повръщането бях чела в една статия, че може да е симптом за предстоящо раждане 😊 надявам се да мине бързо ❤

# 67
  • Мнения: 1 517
Dimsito, нормално да. Рита си. Явно са били някакви киселини. Последните дни трудно различавам.кяквота и да е било ,защота ме боли.често корема. Явно.му е тясно.
На четвърти съм на преглед , нямам търпение да го видим.
Засега ми е спокоен корема.

# 68
  • Мнения: 32
За много години, момичета! Да сме живи и здрави всички да си гушнем скоро малките човечета ❤️ А вече излезлите мъничета  - да са здрави и благословени!
Да се отчета и аз - вчера бях на преглед (те моите прегледи нали са само разговор, бла-бла как си и мерене на кръвно), записаха ми нов час за 13ти в случай, че не е излязла бебка дотогава, за да обсъдим възможностите за предизвикване. Иначе терминът ми е 7ми. Аз се надявам да си излезе по график, да минава да не го мисля, че колкото повече мисля и започвам да се плаша 🙄
Най-големият ми проблем напоследък е т.нар. синдром на неспокойните крака. Като легна вечер и започва едно дразнене, мравучкане и схващане в краката, което ме кара да ги движа постоянно. Ставам, правя упражнения, масажи, обикалям къщата, пих магнезии, желязо, нищо не помага. Много е изнервящо, защото хич не мога да спя. Докторката вчера каза, че било нормално и като родя ще мине.
А на връх Коледа ми се беше подула ужасно едната срамна устна и така болеше, че не можех да седна. Но нали бяха почивни дни и докато стигна до лекар се самоизлекувах с чесън. Иначе докторката вчера и за това каза, че е нормално.
Въобще постоянно взех да се сдобивам с нови "екстри".

# 69
  • Мнения: 232
За много години и от мен момичета, желая ви леко раждане и здрави и спокойни бебоци, на тези които вече са родили, нека са ви много здрави и спокойни бебетата. Черпя ви по парче торта, вчера навърших 30 прекрасни години, за толкова време успях да сътворя куп глупости и някой добри дела, също се омъжих, имам 3 прекрасни кучета и 2 още по-прекрасни дечица! Желая ви много здраве, благоденствие и нека има мир в душите ви!

# 70
  • Мнения: 174
UnderThePalmTree бъди жива и здрава, много щастлива и постигай целите си с лекота ❤🍀🎂

# 71
  • Мнения: 6 901
За много години, дами! Нека вие и всички около вас се радвате на здраве, любов и хубави моменти през новата година!

UnderThePalmTree, честит рожден ден! Желая ти още два пъти по 30 години, обрадена от скъпи хора, с които да споделяш радости и щастие!

Аз започнах новата година малко куцо - изведнъж всичко ме заболя: крака, гръб и ръце най-вече. Сигурно е нормално, ама аз досега не съм се чувствала толкова разглобена. Май от два-три дни имам прословутите стягания в корема, иска ми се да се движа, че евентуално бебокът да тръгне сам преди датата на секциото, обаче как с това тяло, което все едно не е моето?!  Joy Днеска мъжът ми, предателят Grinning, отиде на зимен поход, изкачване 4 км и пързаляне с шейни, а аз съм си поставила амбициозни цели за чистене, понеже по някакъв начин успя да ме възспре да тръгна и аз да ходя на поход в снега.

Разкажете и вие нещо, как изкарахте празниците?

# 72
  • Мнения: 109
За много години на всички момичета! 😊 Нека годината ви бъде пълна със сбъднати мечти и здраве най вече! 😊

Аз също от вечерта на нова година имам тези стягания на корема. На 31ви бяха през 20,25 минути без болка, а снощи през 10 минути, но също без болка. Надявам се това да е предвестник на скорошно раждане 😁.

# 73
  • Мнения: 100
Аз започнах новата година малко куцо - изведнъж всичко ме заболя: крака, гръб и ръце най-вече. Сигурно е нормално, ама аз досега не съм се чувствала толкова разглобена.

Бинго! И аз от това влизам да се оплача...от вчера ме боли всяка частичка от тялото, наú-вече от кръста надолу...освен това се чувствам като прегазена от валяк, нямам енергия никаква, дори като лежа ме боли и ми тежи някакси всичко Head Band (така се чувствам примерно като имам грип).

Сигурно е нормално, но ми е много смотано и ми влияе на настроението като не се чувствам добре физически. Иска ми се като тръгне раждането да съм в кондиция, иначе ми изглежда сложна работа, хаха.

На връх нова година междудругото си отвисях в спешното, защото цял ден усещах бебето много странно Neutral Face : не се движеше както обикновено, а правеше едни трусове, все едно мокро животно се тръска от водата или кон се изправя на задни крака и тръска предните Rolling Eyes ...абе супер странно беше и като не спря да го прави това 15 тина часа, се вкарах във филм, че има някакъв проблем....Слава Богу, всичко е наред! Пиша го толкова подробно, в случаú, че на някоя ú се случи и се притесни (напразно).

Нека годината бъде наú-хубавата досега за всички от нас! Това е нашият месец Heart Exl

# 74
  • Мнения: 247
Момичета, честита нова година! Нека бъде много по-здрава от изминалата и една от най-хубавите в живота ни ❤

Да ви кажа честно, никога не съм се чувствала по-доволна, че съм недоспала 😂 Стискайте зъби още малко, всичко си заслужава като го гушнеш малкия човек. Направо съм влюбена ❤

И от раждането не се притеснявайте, в секундата, която мине, веднага се забравя болката, ама наистина веднага 😂. Не знам как е в България, но тук ти дават бебето за първи контакт кожа в кожа. На мен ми оставиха бебка час и половина да се гушкаме и да засуква и наистина е вълшебно.

Имам късмет с кърменето, малката засуква добре и кърма бол, така че още не е виждала шише, защото и не се цедя, за да може тя да си регулира количеството.

Най най-хубави пожелания от една бонбонка на 6 дни!

Общи условия

Активация на акаунт