Бъдещи и настоящи мами в Чехия 2

  • 20 998
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
Честит 7.ми Рожден Ден na Самуел!
Весело и безгрижно детство Ти желая!
Честит празник на цялото семейство!

 Tada nbirthday Two Hearts Tada nbirthday Two Hearts Tada nbirthday Two Hearts Tada nbirthday Two Hearts

Natalina
честито, тортата е ... слабо казано Прекрасна  Party страпна майсторка си - да знаеш  bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет и  от мен,
Много сърдечни   bouquet   bouquet за Рожденика и за ,,Шиковната,, му майка   Hug
 Весел празник .
Страхотна торта, Наталинче  Hug  bouquet

Момичета аз много не сядам пред ПС-то защото тука от три дни долу на кръста нещо май ми прещипан нерв  и едвам ходя от болест.
В понеделник отивам на рехабилитация и ще видим какво ще ми измислят.


# 32
  • Мнения: 419
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН САМУЕЛ,МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО  newsm59

# 33
Здравейте,всички CZ мами! Аз съм и бъдеща и настояща мама от Прага. Grinning Тук сме от 3,5 години роди ни се дъщеричка и сега е на път второто ни детенце.Незнаех че има толкова мами в Чехия и се радвам че ви открих!  Laughing

# 34
  • Мнения: 240
Здрасти мамаанабел:)) колко ти е голяма щерката? А къде живееш в Прага....разкажи по-подробно, че тук сме много любопитни...шегувам се Wink

# 35
Ама много сте бързи в отговорите  Laughing малката Йоана сладурана е на 16 мес. и след около 4,5 мес чакаме другото беб4е newsm53. Живеем в Praha5 ( Hurka).A ti?

# 36
  • Мнения: 240
Аз съм в Прага 7 - Холешовице, мойте сладури са Мая 18м и Влади 2м, който в момента е с температура Sad Sad

# 37
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда

mamaAnabel
добре дошла сред нас  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Аз съм на Панкрац, но мама Ивета мисля ще ти е направо съседка  Wink Grinning
Браво на вас за бебето Party Къде си раждала и къде ще раждаш , и знаете ли какво чакате вече  Party Grinning

Бременните мами тук са Ивалекс, Пети К и Нинха  Party

# 38
Здравейте!
 
Vihronrav, много съжалявам за тепературата.Ние преди седмица изкарахме " 6 детска болест" и доста се бяхме шашнали с температурата, но вече всичко е наред.Стискаме палци да се оправите бързо!
 Аз съм раждала в Мотол и мисля пак там да отида. Доктора още не може да ни каже със сигурност пола на бебчо.Аз искам да отида на 3D видеозон.Някой знае ли къде има?Аз май бях чула за Подоли.

# 39
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет на мамаАнабел, колко сте много сте вече в Прагата ей , искрено ви завиждам Hug Hug Hug Hug
Я кажи тернина ти през април ли е ?
 Hug
Руми бързо оздравяване на Влади Hug

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 20:38 от ivalex

# 40
  • Мнения: 6 390
Ей бременелките, наредили сте се една след друга да раждате май  Party Grinning
Да в Подоли има 3Д - аз раждах там

Мама Анабел
а как се казваш, и на колко си г - ако не е тайна де  Blush
Йоанка приказва ли вече по малко - и на какъв език , а вие как й говорите  Wink

Руми
гушкаме Влади, да оздравява бързо  Hug

# 41

Здрасти! Йоани бърбори доста ама нейни си неща.Иначе разбираеми думички имаме няколко- мама, тати, да , не, джинси smile3521,дай,ела,...знаем и звуците на доста животни, имаме и някакви опити да кажем пантофи,паста, памперс-незнам защо но думите с "па "са приоритет Grinning.Иначе говорим на BG.Разчитам на детската градина за CZ езика.казваме и отделни думички и на CZ, но не съм убедена че ще я научим правилно да говори чешки и затова ще оставя основно в ДГ да научи.А вие мами как процедирате с езика.Нашият тати сащо е българин и , така или иначе в къщи си говорим BG. balloon

# 42
  • Мнения: 6 390
Емката повече говори на бг, обаче доста ги меша, кога каже още, кога каже йеще, и ей така в този дух... според мен няма логика още за нея, че говори два езика.
Основно бг говоря с нея, но навън като сме с деца на чешки главно, в редки случай й дообеснявам на бг какво се иска Wink
Обаче си и измисля думички, например влак е шак  Crazy Laughing и като види релси започва да крещи - шак - шак -шак  Crazy Mr. Green но най ми е смешно че всичко умалява като на чешки
от маминка, татинку... се почва, бабинку, дединку, бебинку - бебе, мечинку - мече, бибинку- биби и тн  Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green понякога си умирам от смях с някоя нова дума  Laughing

# 43
  • Мнения: 419
Здравейте банда Grinning и аз да се включа най-накрая Crazy
Добре дошла на мама Анабел Hugи аз съм в Прага 5-живеем на Лука.Имаме син на по4ти годинка Heart Eyes

# 44
Здравейте! Как сте?

Благодаря ви за приветствията за добре дошла!Днес тук в нашия квартал е гъста мъгла и отново не можахме да се разходим навън CryНадявам се следобед да можем да излезем поне за половин 4ас.Така ми се иска да идва пролетта!! 1swing  Nature Sun With Face
 Смятам утре да се обадя и да се запиша на 4D видеозон.Ама ще съм в подходящ период чак след две седмици.Стискайте палци да имат свободни часове.вие ходили ли сте на такова изследване?Струва ли си- имам в предвид не парте, а вълнението,защото аз нямам търпение да видя бебчо в 4D.
   Ивета ама ти си доста близко- само на две спирки.Идвате ли тук на езерата?

Общи условия

Активация на акаунт