ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 5

  • 34 534
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Благодаря ви, момичета! Днес е по-добре, пак има температура , но не е минавала 38. Боли ли я глава и сега пак й дадох Нурофен.
Иначе хладкия душ онази вечер й свали температурата. Имах само Нурофен на хапчета и в паниката тя не успя да преглътне хапчето. Сиропите на Нурофен и Ефералган се оказаха с изтекъл срок. Наложи се спешно да ходя до денонощна аптека (ММ в карантина). Ох, дано страшното е зад гърба ни вече.

Маги и аз съм като теб - реагирам много бързо и адекватно в стресови ситуации. Но като видях нас 41 и много се изплаших.
Успех при приема в 1ви клас!

Дори и с пораснали деца тревогите на майчиното сърце не намаляват въобще. Пазете се и бъдете здрави!

# 736
  • София
  • Мнения: 8 275
desita, да ти е честита рожденичката на патерици. Нека расте здрава, щастлива и обичана и следва мечтите си.
anitsa, дано се възстанови напълно детенце.
catty, Hug Горе главата момиче, правилно, никъде няма да ходиш Hug .... Не очаквай чудеса, но може да се подобрят нещата  Wink - от опит.

Страшно е това с високата Т. Май повече от 39,5 не съм виждала и дано, не видя - при баткото ни, когато бе на 2 г.  Борехме Т при салмонела но само до оцет стигнахме - още го помня как мрънкаше едва "не кис, не кис". Не знам дали защото бе разбрал какъв е вкуса или защото така го наричаше.
Лилла, дано скоро всичко е зад гърба ви.

При нас сблъсък 2 с Короната видимо мина по-леко, дано няма нещо скрито.

Девойката не завърши блестящо, но ще има стипендия (първият срок бе на база НВО и не ѝ стигнаха няколко т.) - 5 ИУЧ-БЕЛ (тъжна, че нямаше време кога да се направи нещо за промяна) и 4 по НЕ. Такава оценка рядко е виждала като срочна при съученик, а сега самата тя има ....към това почти пълен набор от оценките по НЕ, като единствената липсваща е максималната Sad Дано през ваканцията успее да позапълни дупките.
Мат определено е трудна в 8клас. В старият ѝ клас 5ците бяха рядкост (добри бяха по Мат, а и учителите бяха взискателни), сега 6ците са рядкост, а има и по-ниски оценки от 5. Имам опита с баткото, при който беше тотал щета и изплува само благодарение на частни уроци.... и така повече от 2,5 г. (там и добавка има, но не е тема сега) В класовете на приятелчета също единици деца да успяват на максимума (това в най-желаните гимназии, неМат паралелки). Явно след навиването 7 клас едно малко отпускане и намаляване на усилията и всичко отива по дяволите, успяват яко да затънат.
В училището ѝ са високи изискванията по всички предмети, в т.ч. по ИТ, ИИ, ФВС, Муз, но нямам усещането да е имало ощетяване или орязване. Мисля, че им дадоха шансове, в т.ч. имат и примера, че когато някой положи усилия и успее да дръпне в края на срока това се отплаща. Мисля, че и учителите успяваха да ги опознаят, в т.ч. и способностите им.

# 737
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт