Въпрос за вагиналния видеозон?????

  • 3 169
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Аз бях на осем седмици като отидох на лекар  newsm78,но незнам кога най-рано се вижда.

# 16
  • Мнения: 4 111
Казах че съм против, а не че е вреден. На моят лекар не му беше нужен вагинален ехограф, за да установи бременността ми.  hahaha

# 17
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Вагиналния е перфектен, когато бременността е още в началото.
Аз лично не бях в София, че да отида на преглед по-рано от 4-та седмица, но когато погледнахме на екрана дори не се наложи да го търсим петънцето. Веднага се видя. Не съм сигурна, ако беше обикновен ехограф какво щяхме да видим и колко щяхме да го търсим. В 8-ма или 9-та седмица (не помня със сигурност) видяхме и сърдечната дейност пак на вагиналния.

# 18
  • Мнения: 4 111
В 7 г.с. го видянме на НЕвагинален ехограф като малко черно петанце. В 9 г.с.  му слушахме сърчицето, доктора каза, че плода е в матката и като му слуша сърчицето каза, че е момче. Не знам как рабра, като буба още нямаше - то броя на ударите ли, по силата им ли, незнам, но с таткото доста се учудихме. В 13 г.с. ни показа бубата. Може би трявба да уточня, че това не се случи в Бг.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
При първия ми преглед- в 4-та седмица потвърдиха че съм бременна

# 20
  • Мнения: 3 835
Твърдо против съм този вагинален ехограф. Нужно ли е изобщо да те преглеждат с него?  newsm78

Абсолютно съм съгласна, има много други начини за установяване на бременност.

# 21
  • Мнения: 7 640
В 7 г.с. го видянме на НЕвагинален ехограф като малко черно петанце. В 9 г.с.  му слушахме сърчицето, доктора каза, че плода е в матката и като му слуша сърчицето каза, че е момче. Не знам как рабра, като буба още нямаше - то броя на ударите ли, по силата им ли, незнам, но с таткото доста се учудихме. В 13 г.с. ни показа бубата. Може би трявба да уточня, че това не се случи в Бг.

те в Атина са така Sunglasses

# 22
  • Мнения: 5 391

За мен пък вагиналният ехограф е доста по-добър вариант за установяване на ранна бременност, отколкото мануалният преглед.

# 23
  • Мнения: 11 607
Мамите правилно са писали - дава най-ранни резултати! А и има нещо друго - препоръчителен е при по-пълни дами  - като мен напр.!

# 24
  • Мнения: 393
Мамите правилно са писали - дава най-ранни резултати! А и има нещо друго - препоръчителен е при по-пълни дами  - като мен напр.!
И аз така.Имах и някои проблеми в началото та след преглед с вагиналния ме успокоиха,че всичко е наред.

# 25
  • Мнения: 1 288
още в съвсем начална бременност. мен ме гледаха в третата седмица. след 1-2 седмици ходих да видят дали има сърдечна дейност зародиша.

# 26
  • Мнения: 4 111

За мен пък вагиналният ехограф е доста по-добър вариант за установяване на ранна бременност, отколкото мануалният преглед.


Да съм споменала мануален преглед?

# 27
  • Мнения: 958
забременяла съм между 5 и 10 май на 24 май ме гледаха на вагинален и ми видяха плодно сакче чак лекарката се изуми че се виждало, интересното е че една седмица по късно ме гледаха с нормален ехограф (жлъчката) и също ми казаха че съм бременна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 952
при мен и двата  пъти - 5
Но след това се правят кръвни изследвания за сигурност.

# 29
  • Мнения: 4 621
При мен показа в 5 седмица Peace

Общи условия

Активация на акаунт