Зимата навън настава, аз пък ще съм ЮЛСКА ма&

  • 12 252
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Момичетаааа,ей сега ви превзехме темата...с най-добри чувства и пожелания естествено  Hug

Здравейте от мен и бебе Ема   bouquet
Ако знаете как ме развълнувахте,и колко ви се радваме всички Юлки 2006  Hug
Желая ви една прекрасна бременност,а на края най-хубавите и послушни бебета  baby_neutral
И знайте,че Юлските бебета са най-прекрасни,дори и да избързат или закъснеят...вие ще сте Юлки по душа  Hug
Оххх много се разписах...спирам

ПП.Ще ви наглеждаме от време на време  Hug И ако имате въпроси питайте!

# 16
  • Мнения: 1 193
Поздрави и от нас с бебе Киара  newsm51
Лека бременност на всички мамчета и догодина много гушки с малки душки  ylinfant
Галки по коремчетата  preggo до тогава.
Юлка 2006 ( родих на 29.06. с термин 06.07. и останах в юлския отбор)

# 17
  • Мнения: 845
Привет мили момичета! От кога Ви чакаме Hug. Желая Ви лека бременност и много приятни емоции, докато си чакате мъничките слънчица. Нека ви е по-леко и да пълните темичките само с приятни емоции. Връщате ме 1 година назад. Ех, че беше хубаво..... с какъв трепет и страх минаваха дните. Беше невероятно. Тук ще намерите нови приятелства. Мъничко Ви завиждам, като знам какво Ви предстои.  Simple Smile
Желая Ви от все сърце, догодина и вие да си гушкате здрави и щастливи ЮЛЧЕТА 2007. Ако имате въпроси насреща сме - в РОДЕНИ 2006

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ето ме пак,майчета от юлска тема 2006 мерси за пожеланията.вчера бях на док и видя плодното сакче и ембриончето вътре и като термин ми определи 10.07.2007г.момичета как сте вие да ви се гади или нещо друго,аз са сега нямам оплаквания само мого ми се яде и пишкам през 5 минути.

# 19
  • Мнения: 1 004
Супер  Hug
Лека и безпроблемна на всичките  Grinning Аз си имам юлска Деничка от 2005

# 20
  • Мнения: 5 401
Мили, бременлийки, честито и от нас с Каби!!!  Hug

И аз съм от ЮЛКИ 2006! Разтуптя ми се сърцето като ви видях!  Grinning

Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и прекрасни юлски слънчица!

Ако имате въпроси, ние сме в Родени 2006!   bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 523
а всъщност в коя седмица се вижда ембрионът?
защото аз в понеделник бях на преглед - и се видя сакчето (едно тъмно петънце 11мм с нещо като бяло сияние около него - поне така ми се стори това за сиянието де) - отговарящо на 5-6 г.с. и лекарката каза, че нещата са в норма и всичко е наред. и имаме час за 20.11. за да видим ембриончето и дали всичко се развива както трябва.

fraUlica ти казваш че при теб се е видяло ембриончето. а ти си горе долу колкото мен на г.с.  newsm78

може ли някоя от Юлски мами 2006 да каже при тях кога се е видяло ембриончето. че почвам да се притеснявам ...

# 22
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
с какъв ехограф те гледаха,мен с вагинален,защото каза,че така се вижда по-добре в началото.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 523
мен също ме гледаха с вагинален, защото наистина така се вижда най-добре в началото.

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 11:51 от arksi_

# 24
  • Мнения: 129
Здравейте момичета! Flutter Честита бременност и от мен!
Наистина ни връщате една година назад с хубавите емоции и притеснения около бременността. Пожелавам ви всичко най-хубаво!
може ли някоя от Юлски мами 2006 да каже при тях кога се е видяло ембриончето. че почвам да се притеснявам ...

Доколкото си спомням, моята докторка ми каза да отида някъде към 9-10 г.с. за да се види и ембрионче и да се чуе пулс.
Лек ден на всички!

# 25
  • Мнения: 324
Здравейте и мен и Калоян.  Hug Желая ви прекрасна и спокойна бременност. Най-хубавите бебоци са юлските.  Laughing

# 26
  • Мнения: 324
Ето един полезен сайт!
Така ще виждате как ви се развиват бебоците.  Hug

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 841

да, към 8-10 седмица се чува сърчицето,но по-рано може да се види ембриончето поне така ми каза моята докторка а аз и вярвам.

# 28
  • Мнения: 5 401
може ли някоя от Юлски мами 2006 да каже при тях кога се е видяло ембриончето. че почвам да се притеснявам ...

Към 9 г.с. се вижда сърдечния пулс, но за ембриончето мисля че е още рано. Не се безпокойте, майчета! За съжаление първите 3 месеца са винаги най-тревожни и най-бавно минават. Настройте се положително и се наслаждавайте на всеки един момент, защото вашето мъниче расте всяка секунда и съвсем скоро ще затупка отвътре!

Много усмивки и бъъъъъързо да дойде време за следващият преглед!   bouquet

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 523
поуспокоих се!
а иначе за гаденето - мен не ми се гади.
само дето търча до тоалетната през 20 мин, пие ми се много сок от портокал и ми се ядат портокали и други свежи плодове. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт