Горди Ноемврийски мами гушкат бебчета засмяни

  • 11 480
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
 newsm51Честити бебчета на мама Rali, Iviche и Дачи! newsm51

Цвети, ЧРД на патерица!  newsm38

Момичета,,много бебета - много нещо,,а сме едва началото на ноември!

Поне ще давате съвети на нас, дето ще сме с няколко седмици по-големи Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 2 673
Добро утро мами!  bouquet
Пепипетя,не се кахъри...При седалищно предлежание - секциото не затруднява нито Докитата, нито мамата. Да не говорим, че мойта едната близначка се роди седалищно - нормално..Та ...има начин да излезе, може да се обърне в последния момент, не е кой знае колко едро.Желая късмет!
Цвети,браво на Неда, че е такава добродушка и папка. Пу-пу!

Поздравявам всички именници днес, желая им много късмет и нека всички ангели да ги закрилят!!!  bouquet На мамите бъдещи и настоящи - леки раждания и приятно гледане на бебоци!!!!в днешния прекрасен НОЕМВРИЙСКИ ден!


Очакване. Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 И четири стени.
Вали.
И ноемврийски се люлее слънцето
Боли
От нетърпение
За срещата забързана.
А там е вързана
като магия -
огнена любов
Любов - дете.
Къде?

Къде ли ще бръмне светулчино
в мрака
на изненадата голия гръб
Ще ме ли дочака?
Бързам за среща -
препуска сърцето..
Където
топуркат стъпчици
из двора
и пръстчета рисуват слънце
Зрънце щастие -
аз бързам! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добро утро!   bouquet
Честит имен ден на всички именници и именнички!
Какъв прекрасен ден за нови бебчета  Hug !
Пепипетя пожелавам ти успех и дано бебо се обърне дотогава  baby_neutral ако ли не - в добри ръце си, лекарите си знаят работата!
karil зареждаш ни с положителна енергия както винаги, щом така ни тръгва от сутринта, значи денят ще е приказен за нас!  Hug Наистина сега тръпнем в очакване на най-знаменателното събитие в живота ни!  Hug
Деничка добре завърнала се от болницата! Очакваме да споделиш ценен опит!

Стискам силно палци на всички запътили се днес към среща с дечицата си!   bouquet

# 18
  • Мнения: 180
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БЕБЕ АНГЕЛИНКА НА МАМА VELINOVA .
 Дано всичко да е наред при тях и да си я приберат вече у дома.
 
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДРУГИ ИМЕННИЦИ И ИМЕННИЧКИ.

И понеже и аз съм от тях черпя всички ви виртуално  party023

 ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ ДА СА ИМ ПОСЛУШНИ МНОГО РОЖБИТЕ

А на бъдещите мами стискам палци и кураж - пожелавам на всички леко раждане като моето.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 69
Добро утро!
Честит празник на всички именници baloni
Angeliha,благодаря за тортичката!!!
Пепипетя,всичко ще бьде наред с теб и бебчето fingerscrossed
Лек и сльнчев ден на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 214
Честит имен ден на всички празнуващи! Да им е живо и здраво името!

# 21
  • София
  • Мнения: 549
Честит празник на всички именници днес!!!  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Надявам се в този слънчев и топъл ден на бял свят да се появят още мънички ноемврийски слънчица!!! Hug

# 22
  • Мнения: 198
Честит празник на всички именници и рожденници ! Да сте живи и здрави !!!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 38
Честити бебчовци на Ивиче и Дачи!
Честит имен ден на всички празнуващи!
Случайно някой да постъпва за планово секцио следващата седмица в Шейново?

# 24
  • Мнения: 815
защо - ти да не би на там да си се запътила?

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И СПЕЦИАЛНО НА МАЛКАТА АНГЕЛИНА- ДА РАСТЕ БЪРЗО, ЗДРАВА И КРАСИВА

# 25
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТИ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
Карил, отново си на върха Peace.
Мерелин, ще ти стискаме палци в понеделник, разбира се Hug. На Ивето 75 също.
 Hug
Хайде утре да се срещнем за последно на лекцията и да хапнем после, а? Какво ще кажете?
На всички мами, които днес ще прегърнат бебчетата си, успех!

# 26
  • Мнения: 553
Честит имен ден на именниците!   bouquet
pepipetia, моя сладкиш беше с дупаната надолу. Не го мисли това - ще го извадят лесно  Hug
Цвети, имам чувството че САБ-а го запича. А и хомеопата ми каза да не го ползвам, че пречи на хомеопатичните лекарства. Аз сега му давам капки за коликите. Ех, браво на твойта принцеска - все така да папа. Очаквам и мойто бебешорче да качва повечко вече.
Хайде от мен за сега приятен ден. Аз след малко качвам бебо на джипката /количката/ и ще направим една обиколка из квартала на слънчице  Flutter

# 27
  • Мнения: 498
Честито на всички Михаиловци, Ангеловци, Рангеловци и Гавриловци:)

Момичета, помогнете ми - вече 12 часа нон-стоп имам киселини - не съм спала почти тази нощ!
Пих лимон и сода, минерална вода, бира, ядох обикновени бисквити, талцид,,дъвки,,на високи възглавници,,,ще се побъркам,,то не се изтрайва

Търсачката не работи, тъй като сайта е претоварен... Sad

# 28
  • Мнения: 2 332
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!

И какво е хубаво временцето... Вчера си направих една хубава (и уморителна) разходка до пазара "Иван Вазов" и обратно - пеша - с идеята да ускоря раждането - да, ама не... Свеки ми вика: "Роди в неделя - много хубав ден, късметлийски", мъж ми и той - да съм задържала положението 2-3 дена, та да приключи с неговите си работи и да е по-свободен... Всички с претенции!  Laughing

За секциото наистина няма значение как е обърнато бебето. Моята д-рка ми разказа оня ден как е водила нормално седалищно раждане - по някакъв начин е завъртяла бебето - по метода на еди-кой си - и аз съм чувала, че някои акушери го могат, но наистина са малко и повечето при седалищно положение предпочитат да "резнат"...

МЕРЕЛИН, Петипетя и Ивето75 - ще ви стискаме палци!!!  Hug Поне вече знаете кога ще се запознаете с бебоците, а такива като мен тънат в неведение и лееееко се побъркват от нерви....

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Здравейте, Мами!!!

Добрите новини не спират! Ивиче ми се обади, да съобщи, че Lussy е родила на 06.11. в 9.40ч. син Кристиян - 3350/49см.

Да са живи и здрави  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт