Фемостон и менопауза

  • 2 444
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!
Моля ви за вашето мнение за фемостон. На 43 години съм септември месец ми казаха диагноза менопауза, четири месеца пих противозачатъчни които са също хормони, и не се чувствах много добре. От вчера след кръвни изследвания ми преписаха фемостон  който още не съм започнала. Защото прочетох за   противопоказания, много ми се искаше да не ми предписват хормони но доктора каза че естрогена ми е много нисък и ще стана по зле. Много ви моля за вашето мнение за фемостон който го е ползвал, напълнява ли се от него, трябва ли да не се пуши. Много ви моля за мнения. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 40 892
Най-доброто средство против менопауза е да не се занемарява половият живот - поне три пъти седмично редовен секс и няма топли вълни, няма нерви, няма кризи. Пробвай така, ако не искаш хапчета. Аз лично никога не съм пила нищо такова.

# 2
  • Мнения: 4 204
Била съм на хормонално заместителна терапия почти 10 години. В началото- климонорм, послре изчезна, та минах на фемостон. Климонорма ми понасяше по-добре от фемостона. Пушила съм и пуша.
Колкото до секса- тогава поводът да го започна беше, че при всеки опит за такъв ми се появяваше възпаление. И нормално- като няма хормони, няма и лактобацини и защита кръгла нула. За всеки опит -седмица антибиотик ми се вижда нерационално.

# 3
  • Мнения: 372
Да, и аз мн често получавам възпаления. Пих фемостон конти и беше мн добре, после реших да пробвам фито продукт, Мнопрес. Не ми понася

# 4
  • Мнения: 7
Има ли го сега този фемостон конти защото в аптеката ми казват няма такова

# 5
  • Мнения: 372
Да, има го в аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт