За захарта в пюретата на Ганчев

  • 3 525
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Според мен искаш- неискаш ще даваш това, което предпочита детето ти. Моето не хареса вносните и домашните, от зеленчуковите ядеше само Ам-Ам.
Имах възможност да купувам най-скъпите, но Ава предпочете българските. Не съм правила трагедии от това, въпреки, че от зеленчуковите на Ам Ам ми се драйфаше.



  bouquet

Точно такъв беше и нашият случай- вносните ги отхвърляше категорично! Joy

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 21:42 от Reza

# 91
  • Мнения: 4 970
Аз тези дни ще запо4на със захранването.И тия дни гледам по рафтовете на магазините и се запознавам с асортимента и марките пюрета.Не искам да говоря за цената на разли4ните пюрета- вси4ко е въпрос на ли4ен избор и възможности( и предпо4итание на детето).Направи ми впе4атление надписите по етикетит за възръстта  за която са предназна4ени.Ами на Хип и НЕстле няма нито едно ,на което пише  4е става за след 3 месеца newsm78.Аз разсъждавам 4е е така,защото те се водят от схемата за късното захранване.Докато на тези на Ган4ев си е написано 4е са то4но за този период.АМИ - не виждам какво по-разли4но  има и в едните и в другите като основно съдържание( например конкретния плод) ,и защо вносния да е за по-голяма възраст.С целия този пост искам да кажа,4е ако не си запознат с разли4ните схеми на захранване,няма да знае и да  имаш избор  от марки,тъй като по описание на етикетите ще можеш да посегнеш само към българските.ПОправете ме ако греша,но - досега са ми такива наблюденията Peace.Аз в4ера купих плодове пюре от 4иста ябълка ( на Ган4ев),защото давам на моята бебка сок от ябълка и реших за себе си 4е това все пак й е познат вкус.В последствие ще  й дам ябълка + още нещо.Ами - това е от мен!Всеки има право на избор!

# 92
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз лично съм много резервирана към готовите пюрета, наистина имат много захар - по-добре приготвяй домашни ако можеш!  Peace

# 93
  • Мнения: 7 803
Отново подчертавам, че повечето вносни пюрета тук са с различна опаковка, съдържание и качество, отколкото в други западни държави. Това е така, защото цената тук е доста по-ниска в сравнение с цената им "навън" и това е обяснимо, макар че за нашият стандарт са малко по-скъпи.
ми не ми се вижда вярно  Naughty тук едно пюре на хип е от 1 евро до 1,35 евро за грамаж от 190 гр. до 250 гр. колко струва в бг  newsm78 аз в била ги видях по близо 3 лева  #Crazy ти на това по-ниска цена ли му викаш. на алете са по-евтини пюретата, бебивита съвсем  Whistling да вярно е, че пюретата за бг се правят в унгария и имат пюрета, които тук не се продават

# 94
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Отново подчертавам, че повечето вносни пюрета тук са с различна опаковка, съдържание и качество, отколкото в други западни държави. Това е така, защото цената тук е доста по-ниска в сравнение с цената им "навън" и това е обяснимо, макар че за нашият стандарт са малко по-скъпи.
ми не ми се вижда вярно  Naughty тук едно пюре на хип е от 1 евро до 1,35 евро за грамаж от 190 гр. до 250 гр. колко струва в бг  newsm78 аз в била ги видях по близо 3 лева  #Crazy ти на това по-ниска цена ли му викаш. на алете са по-евтини пюретата, бебивита съвсем  Whistling да вярно е, че пюретата за бг се правят в унгария и имат пюрета, които тук не се продават

Не мога да съм много точна, защото не съм купувала отдавна, нали сме големи... но цената и тук е подобна - около 2.40 лв. в Метро. Факт е обаче, че пюретата при вас не са като същата марка у нас.... Joy

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 21:41 от Reza

# 95
  • Мнения: 7 803
Не мога да съм много точна, защото не съм купувала отдавна, нали сме големи... но цената и тук е подобна - около 2.40 лв. в Метро. Факт е обаче, че пюретата при вас не са като същата марка у нас.... Joy
спор няма по този въпрос. исках само да отбележа, че цената им не е толкова по-ниска от тукашната, а качеството е друго

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 21:15 от jump

# 96
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля, личните спорове да си останат лични  Peace

# 97
  • Мнения: 9
Здравейте, майки аз съм татко и пиша от профила на жена ми зачетах се във нейния форум и ми стана интересно! Спора Ви направо ме разби Ганчев Хип  newsm78 newsm78 newsm78 главата да те заболи. Не мислите ли че все пак трябва да поткрепяме българското производство поне смятам е правено с наши плодове и зеленчуци.
Ние българите от край време рубуваме на мнението че чуждото е по хубаво.
 Rolling Eyes Но най- важно е на дечко да му харесва аз лично съм превърженик на домашното производство.
Бай това е от един татко с непрофесионално и неквалифицирано мнение Laughing Laughing

# 98
  • Мнения: 3 092
Темата стана малко като все едно сме се събрали на женския пазар ама ...нищо.Това беше коментар към майките , който решиха да развихрят личните си спорове точно тук и не на място.Ако искате си пишете на лични за тези цени пък....хайде стига съм се ядосвала Stop
На останалите благодаря за мненията! Heart Eyes

# 99
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте, майки аз съм татко и пиша от профила на жена ми зачетах се във нейния форум и ми стана интересно! Спора Ви направо ме разби Ганчев Хип  newsm78 newsm78 newsm78 главата да те заболи. Не мислите ли че все пак трябва да поткрепяме българското производство поне смятам е правено с наши плодове и зеленчуци.
Ние българите от край време рубуваме на мнението че чуждото е по хубаво.
 Rolling Eyes Но най- важно е на дечко да му харесва аз лично съм превърженик на домашното производство.
Бай това е от един татко с непрофесионално и неквалифицирано мнение Laughing Laughing



 Hug

Добре че се намеси едни мъж, та да каже точно нещата....

Искрено се извинявам за СПАМ-а!!!

Не целях да отровя темата, само реагирах на квалификицията, някои майчета- като Вещицата например, се обидиха от релацията- храня детето си с боклуци- значи не го гледам добре- значи не съм добра майка....

Още веднъж моля за огромно извинение!!!
 
 bouquet  bouquet  bouquet

# 100
  • Мнения: 522
Не мисля,че трябва да те притеснява това,че имат захар.Все пак те са направени специално за посочената възраст и за да са на пазара значи са одобрени от съотвените органи Peace.

# 101
  • Мнения: 3 069
Не ме притеснява.
Количеството захар е много малко.Ние ядем пюрета на Ганчев и съм много доволна.

# 102
  • Мнения: 3 500
Аз купувам Хип на цена 1.70 лв.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Аз купувам Хип на цена 1.70 лв.
Грамаж?

# 104
  • Мнения: 3 500
125 мл.
А има ли по-големи, че не съм обърнала внимание - става въпрос за зеленчуковите и плодовите, че съм виждала големи само кашите и разни с макарони /ако не бъркам/.

Общи условия

Активация на акаунт