Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 223
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: X
Бабри, през една година ковидясвах. Миналата година беше умерено, средна работа, но дълго. Тази - доста леко. Само имах слабо главоболие и кихах като смахната дни наред. А, и зверски ми се спеше. Нямаше да усетя, че ми има нещо, ако в момента, в който изсипах бутилка Доместос в банята, не установих, че не усещам никаква миризма. Наврях си носа в буркана с кафе - нищо. Айде носунгела в буркана с пушен пипер - пак нищо. Яснооо...Домашната бъркалка в носа +, после антитела като за три сертификата. И те така. Гъз глава затрива стана моето ковидясване тази година. Понеже работя изцяло от дома и почти не се срещам с хора, имам идея как се заразих - на върха на Конявската планина, муцайки шкембе чорба в едно заведение. Нямаше други клиенти и или сервитьорката ме е заразила, или някой в кухнята ми е накихал пърленката. Аз си знам, че лакомията ще ме погуби.

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 10:00 от Анонимен

# 1 111
  • Мнения: 18 692
Елиф, пред блока само слизаме. Не обикаляме. Няма как, едва издържа. Засякох му, клеча три минути.

Уиш, а върна ли ти се обонянието? Да ти кажа, че вчера правих и изварата с пушения пипер, и сладките картофи. На изварата метнах и шепа маслини. Ни-щи-чко не остана.

# 1 112
  • София
  • Мнения: 10 471
Уиш, а някой около теб позитивира ли също? Твоят убавец, нахалницата?   Може ли те да са ти го лепнали?
То иначе какво, ако и шкембе не може да ядем вече, да хващаме чаршафите и тихо и спокойно към...без паника.

# 1 113
  • София
  • Мнения: 9 767
Здравейте, банда!

Крот, благодаря за дрешката! С кеф си я облякох.

При мен продължават дертовете с онзи зъб в устата ми, който направи ритуално самоубийство. Толкова пък да не му харесва при мен. Добра устна хигиена поддържам, пък тоз чак се самоуби. И сега уж е мъртъв, но чат-пат ме пробожда. По-точно пробожда съседите си в устата ми. Ама стоматоложката ме предупреди, че е нормално да чувствам такива неща и затова още не е затворила зъба. Ще промива докато всичко не е наред.

# 1 114
  • Мнения: X
Панди, как е е малката ПанТа?

# 1 115
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Панде, а малката как е? Как се справяте с храненето?

# 1 116
  • Мнения: 15 356
Не правя реклама,но намерих една майка в групата Купи подарък от майка на дете с увреждане ,вади снимки за 0.15 лв.Днес ще й пратя към 600 снимки после ,когато остана насаме .
Уиш,съсипа ме с това ядене и мразене,мразене и ядене 🤣
Наспорт,Бабри !То при вас на минус 100 бая спорт си трябва да се стопли човек.
Стиснете по един палец,МУ ще ходи на изследвания,от две седмици не е ходил ,дано се е подобрило протромбиновото.

# 1 117
  • Мнения: X
Бобч, 4 вещерски палеца за ТУ.

# 1 118
  • София
  • Мнения: 9 767
Мисте, Уиш, добре е ПанТата, благодаря че питате! Hug
С храненето още свикваме. Горе-долу се ориентираме вече. Оказа се, че закуската сутрин е по-трудна за измисляне от обяд и вечеря. За днес и утре съм направила бисквитена торта без мляко. За след това ще я пробвам яде ли  оризови бисквити ( преди не ги ядеше, но не помни, че е опитвала и там ми е надеждата Smiling Imp ). Ако ги приеме , ще ги комбинирам с мед например, с лютеница. Ровя из нета за рецепти без млечни продукти и с минимално количество захар. 
Може макарони да й варя, подсладени с малко захар или мед, но се чудя какво друго бих могла да им сложа, за да стават за закуска и да не е млечно.

Бях се засилила към соевото мляко и ми просветна, че е бобово растение соята, а бобовите са забранени, така че и това не става за заместител.

# 1 119
  • Мнения: 15 356
Панда,какво борите ?
Може сама да си правиш овесено мляко от ядки.

# 1 120
  • Мнения: 2 170
Бобчи, стискам и Джун мисля, тя утре ще чака резултати. Джун, с теб сме Heart
Стели, аз може и да съм дебела, но  въобще не съм запозната с режими и диети, знам само една - глад, ама вече нямам воля. Та затова питам, какво да хапна, та да отслабна Simple Smile Сериозно, ако не те затруднява метни един линк, на твоята диета Hug
Ще ме сцепи кратуната, ще ми се пръсне, болят ме и двете очи... а снощи грам не съм спортила...
И да питам, как се нацедихте във фустаните в цял ръст? Аз не мога, а с моят вървят и токчени обувки и ме е яд, че не мога да  развея и тях.

# 1 121
  • Мнения: 15 356
Карамело,дебела си в косата!
Само със салати и яйца се вталявам аз.

# 1 122
  • Мнения: 6 515
Утро.
Като ви видя толкова ранно списали се...искрено ви съчувствам, да си знаете.'Секи път😁
Панде, овесено мляко продаваме у Лидл. Намира се в хладилниците, над прясното мляко. В кашонче са 3 вида- бадемово, овесено, кокосово. Можеш им фърлиш очо на съдържанието и ако е ок, леснинкА 👌

Вчера отметнах бутиково ОИ, с цел, днес да мързелотя. Амин!

О' Рахаля поправя овесеното мляко на обесен 🤣 Не мога сваря да оправям нещата, дан си помислете, че обесени продаваме в Лидл 😂😂

# 1 123
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Панде, дано всичко отшуми скоро!

И аз трябва да търся как да нагодя менюто с храни, които съдържат мин.количество захари Thinking Заради мм това...

Кармелота, моля те, вземи да идеш на доктор.

# 1 124
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 497
В ДМ също има овесено, то е на по-прилична цена от бадемовото. Дъщеря ми получава много газове от прясното, а обича горещ шоколад и го правим с овесено, дори имат и серия бариста и аз си слагам на кафето.
Може с овесени ядки, бадеми/орехи, кокосови стърготини и мед, кленов сироп да и правиш нещо като хрупкаво мюсли. Има много рецепти из нета, но дъщеря ми си го прави на око и го запича във фурната, после в един буркан и си го яде или така хрупкаво или с мляко.

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 12:39 от colibri

Общи условия

Активация на акаунт