Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 782
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 2 940
  • София
  • Мнения: 9 551
Няма да взимам участие в болната за цялото общество тема.  Ще се похваля само с "мечешките ми лапи" както ги нарича ПанТичка.  Чисто нови са. Открих ги между дрехите на мама с етикет, необувани. Приех ги като подарък от нея, защото този шкаф съм го отваряла десетки пъти откакто почина (и все не се осмелявам да махна дрехите й), но не бях видяла "мечешките лапи". Открих ги в момент, в който за кратко се бях смачкала емоционално и те ми подействаха животворно.

# 2 941
  • Мнения: 7 243
Така е, Уиш, съгласна съм. Идиотите дебнат отвсякъде.
Примери много и в двете посоки -не ми допадат определено, и в двете посоки. При мен споделих кои са преобладаващите примери. А човек си вади някакви изводи и си съставя мнение на базата на това, което вижда около себе си.

# 2 942
  • Мнения: 15 356
Кротал къде е?

# 2 943
  • Мнения: X
Ремонтира си зъба, в който държи отровата. Не знае, че аз мога да ѝ дам назаем. Simple Smile

# 2 944
  • Мнения: 6 299
Бърд, няма ново намаление,онуй чернопетъчното получих 🤪😳.Но и код ми бяха пратили доста преди това 🥴.Луда работа са 😂

# 2 945
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Да питам нещо? Тия прочути 450 лв. данъчни облекчения, или колкото там са... Ще ми дойдат по сметката от работодателя или ще има превод от НОИ?

# 2 946
  • Мнения: 15 356
Къде подава декларацията?Ако е през работодателят,той ще ги изплати.
МУ ги получи сега със заплатата за декември.

# 2 947
  • Мнения: 7 197
Съншайн, ако си подала декларация при работодателя, ще ти бъдат възстановени чрез него.

Тарталета, дано нямаш проблеми с пътуването и детето се подобри!

Панде, много сладко! Hug

# 2 948
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Къде подава декларацията?Ако е през работодателят,той ще ги изплати.
МУ ги получи сега със заплатата за декември.
Да, през работодателя. Получавам едни пари, но нещо не ми излизат сметките...
Явно ще се ходи в счетоводството.

Детето вкъщи:
"Боб?!? Сготвила си боб? Оффф, добре, ще го ям"
Същото дете след по малко от 10 минути:
"Може ли да ми сипеш още боб?"
Няма какво да добавя!

Последна редакция: чт, 20 яну 2022, 15:47 от Sunshine-rainbow-lollipop

# 2 949
  • Мнения: 1 191
Панде,
Извинявам се на останалите, не можах в скрит текст да ги сложа.

Последна редакция: чт, 20 яну 2022, 16:00 от Salilinda

# 2 950
  • Мнения: 18 472
Един въпрос да си сверя часовника - нормално ли в края на срока, вместо да се изпитва при граничен успех, да се пишат ниски оценки на база, незнайно какво, които да се водят от "Активно участие в час"? Или в нашия случай неактивно.

# 2 951
  • Мнения: X
Попи, от Нахалницата знам, че има и такава оценка за участие в клас. Иначе, срочните оценки не е задължително да са средноаритметични, а са по преценка на преподавателя. Но в ситуацията, в която са поставени децата, на мястото на учителите бих проявила малко гъвкавост и разбиране.

# 2 952
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ни в клин,  ни в ръкав да похваля тази рецепта за постна орехова майонеза. Страхотна е.

Панди, Heart

Аз не знам защо продължавам да си мъча косата с това домашно изсветляване, нито става като хората, нито изглежда добре като цвят. Може би само първите дни след боядисването. Но и тъмна не се харесвам. Ще ми се да мога да ползвам такъв шампоан,  някак по-щадящо ми изглежда.

# 2 953
  • Мнения: 164
Бърдче,на Виктория Бюти е моят шампоан. Има и на Марион,но не ми хареса като го ползвах. Хубавото е,че може да седиш по-малко,от колкото с боята и покри белите коси. Това са масовите,които ги има навсякъде. Иначе по сайтовете сигурно има и други "луксозни",но това за лев и нещо свърши добра работа при мен.
Ето го:

ТиЛи,аз преди съм пръскала,не видях да сваля боя,но не видях и резултати. 😁
Този шампоан между боядисванията ли го използваш само но корени ли? Къде го има, не съм го виждала. Подобна маска ползвах от ДМ и много добре се отразяваше на косата, обаче ми боядисва ръцете.
Като чуя 39. 5 при дете и косата ми настръхва😶
Poppy, има да. Точно днес детето има такава по предмет по който учителят отсъства от преди празниците. Не знам как става това.

# 2 954
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
При нас в началото на всяка учебна година всеки учител си дава "разпределението" на процентите- колко за работа в клас, колко за самостоятелна работа, колко за представяне на тетрадки и писмени работи, колко за изпитване. Ако е изкарала няколко петици, накрая може и със 7 да се окаже заради останалите проценти. Ок съм с това, защото всяко изпитване е моментно оценяване на детето.

Общи условия

Активация на акаунт