Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 894
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 2 925
  • Мнения: 10 910
Е, как разбираме Simple Smile както и разбираме, че е ваксиниран Simple Smile
Няма универсално правило кой спазва и кой не спазва, нито за неваксинираните нито за ваксинираните може да се твърди. Конкретно вече всеки си говори от собствената камбанария.
Около мен има и ваксинирани и неваксинирани, които спазват и които не спазват. Само още една приятелка имам, която се е ограничила така както и ние. Повечето не са се спрели, ама всеки сам си преценял разбрах наскоро Grinning

И аз не прочетох Карамел, нямам сили. Но съм съгласна със Сирос. Такива хора трябва да се празнуват, не да се жалят, според мен.

# 2 926
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Единствена нося маска на работа. Нося и навсякъде, където ми се налага да влизам. Нося и навън, ако съм сред много хора. В началото ме подиграваха така тъничко, влизах и в спорове. Вече не, но и конспираторите престанаха да ми говорят, поне не пред мен. Убедена съм, че именно спазването на мерките ме опази и ковида го минах сравнително леко.
Давайте да сменяме темата, съжалявам че я почнах, нещо се издразних оттатък. При все, че този вариант се разпространява сред децата, малко повече мисъл за тяхното здраве няма да е излишна. Поне от онези, които имаме деца.

# 2 927
  • Мнения: 7 307
Темата е наболяла, въпросът е актуален, така че е нормално да изниква и тук. Дори ми е някак неестествено да я заобикаляме на пръсти, все едно не съществува. Така че не мисля, че някой трябва да се извинява, че говори по въпроса.

Ени, какъв е този шампоан? Може да пробвам, макар че при мен едва ли ще покрие - много са белите коси.
За боядисване съм и аз, обаче ми е студено и не ми се хлепоти сега.

Общината ми прати хабер под формата на данъка за годината. Аман от сметки и задължения.

Последна редакция: чт, 20 яну 2022, 13:09 от Birdflower

# 2 928
  • Мнения: 7 843
Болните не спирам да ги мисля. Много ми е мъчно, затова напоследък рядко влизам и въобще пиша тук... Да се оправят бързо!!! Hug

Да питам- имате ли наблюдения, дали хининовата вода влияе на боядисана коса, в смисъл, да пада боята по- лесно от нея? Принципно косата ми расте бързо, не сега искам да забързам още повече порцеса, ако мога. Щерката от лятото по препоръка на фризьорката след всяко миене на косата си втрива хининова вода в корените, докато са още влажни и резултатът е уау! Притеснява ме единствено да не си прецакам цвят, кичури, балеаж, ако и аз последвам светлия й пример. Rolling Eyes

# 2 929
  • Мнения: 14 811
Бърдче,на Виктория Бюти е моят шампоан. Има и на Марион,но не ми хареса като го ползвах. Хубавото е,че може да седиш по-малко,от колкото с боята и покри белите коси. Това са масовите,които ги има навсякъде. Иначе по сайтовете сигурно има и други "луксозни",но това за лев и нещо свърши добра работа при мен.
Ето го:

ТиЛи,аз преди съм пръскала,не видях да сваля боя,но не видях и резултати. 😁

# 2 930
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Ей, супер и аз ще пробвам тоя шампоан. Благодаря, Ени! А дали цапа при следващите измивания, че съм се вапцала преди не помня с какъв и една седмица ми боядисва хавлии и калъфки.
Тили, не сваля боя, но и при мен ефекта е все едно съм наляла чешмяна вода в шишето.

# 2 931
  • Мнения: 6 312
Този оцветител и аз съм го ползвала.Мисля,че беше винено червено,на русите ми кичури стана уникално.И доста време се задържа,накрая фризьорката изрязваше,че да могата да станат пак руси 😁
Карамелчик, 🤗❣️
13 се губи,дано релаксира нейде след тръстиковата инвазия.

# 2 932
  • Мнения: 14 811
Джунче,не помня дали цапа. Аз ползвах преди 1-2 години. После минах пак на боя. Но аз и него,и боята я мия с шампоан след като мине времето. На някои пише изплакнете обилно с вода,аз си слагам и шампоан и не ми цапа после. Сега ако не ти е спешно,след 3-4 дни ще ти кажа дали цапа. 😃
Ренко,не се похвали с поръчката от Лили? Всичко ли дойде?

# 2 933
  • София
  • Мнения: 13 881
Тарти, незнам,  защо съм се заблудила, че е днес. Стискам палци всичко да е наред и да пристигнеш успешно.

# 2 934
  • Мнения: 7 843
Тили, не сваля боя, но и при мен ефекта е все едно съм наляла чешмяна вода в шишето.
И моят опит показва същото. Обаче фризьорката 3475890 пъти натърти на "постоянство" и след ВСЯКО измиване на още влажна коса. И наистина- сравнявайки с това как й растеше на тиЙнката косата преди и как сега, виждам резултат.

Ще се пробвам май- май.

# 2 935
  • Мнения: 6 312
Ени,липсваха едно-две неща,но бяха само балсами за устни.

# 2 936
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Ени,липсваха едно-две неща,но бяха само балсами за устни.
тва ония коледни поръчки ли? Не върнаха ли сумата с ваучер? Как пращат сега?

# 2 937
  • France
  • Мнения: 12 935
Момичета, в България от десетилетия няма функциониращ репресивен апарат за кражби, побои и животозастрашаващо шофиране... вие за едни маски сте се хванали Rolling Eyes

# 2 938
  • Мнения: 7 307
Да не съм пропуснала ново намаление в Лили? Joy

Ени, благодаря. Ще потърся и ще пробвам .

# 2 939
  • Мнения: X
хора на опашка, без маски, настояваха да обяснят на останалите ваксинационния си статус и абсурдността на мерките.
Бърди, една баба на опашката в Лидъл, на молбата ми да слезе от гърба ми, отговори, че била ваксинирана и нямало защо да се страхувам. Аз мислех нещо за лично пространство да ѝ обяснявам, ама се отказах. Излишни са и обобщенията, и скубането на коси между ваксинирани и неваксинирани. Идиотите са поравно разпределени и в двете групи.

Последна редакция: чт, 20 яну 2022, 14:26 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт