Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 790
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Мнения: 1 493
Еййй,Уиш,де се буташ,ве!Язе съм най дърта тука,цели 28 плюс толкоз стаж!😄
Изобщо сте млади и готини,ма Ко да напрая...Гот ми е с вас!
Бабчи,да е жив и здрав синковеца!И да слуша!Може и ти повече да слушаш 😄
Требе да се готви....а кво.....зор ми е да го измисля....

# 3 151
  • Мнения: 6 299
Кло,за маслините не мога да помогна.Аз взимам от месния пазар,има две магазинчета ,в които продават много видове.Давали са ми там да опитвам.Взимам близо килограм различни без костилки,които за седмица изяждаМ,с помощ от малкия.
А прясното мляко не е особено евтино,да.Аз го слагам само в печива,а големия на мюсли.Но ми прави впечатление,че в сравнение с тези,които купувам,стои някак по-плътно.
Мятам фъстъците във фурната,и сипвам виното 😁

# 3 152
  • Мнения: 12 129
Абе и аз, ама като по-млада.
Малката, ти на 25-годишната в евро кака ли ще говориш? Simple Smile
Водиш ме само с едно евро, тъй че...моля, моля. При това и двете сме рачешки сестри, тъй че точно толкова си е. Усещането ми просто през последните няколко години се промени. Когато бях на 22 години, не евро и го кажех, ме мислеха за пълна откачалка, а аз и сега съм, ама не пълна. Почти само.

# 3 153
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аз забърках това...да видим Simple Smile
https://fb.watch/aHSOLMRqQp/

На моите им се опъна чертежа нящу Thinking  ся таткото дочертава, а синкото спи...абеее...

Нящу мий ревливо.

Ренко, ам ся найш ли от га ми се ядат фъсъчки? М? Ам с виски най-добре Wink

# 3 154
  • Мнения: 6 299
Много обичах да чертая,а сметките по геодезия обожавах,как накрая излизат правилните числа.
Фъстъчки взимаме от съседи,че гледат.Тая година пет кила,ма малко останаха 😱.Вискито само с кОла го жуля 😂
Пращам скъпия за маслини,не издържах 😁

# 3 155
  • Мнения: 3 795
Aу,как мразех да чертая и колко безсънни нощи съм изкарала в чертане и сметки по стоманобетон...
Мисте,аз така правя тесто за мекици.Много ги обичат домашните,но това изглежда много вкусно.
И аз в понеделник се стягам за бач- да не ми минава Ковид път и да пази Господ!

# 3 156
  • Мнения: 12 129
Аз съм виновна за маслините.

Мисте, да кажеш и покажеш как се е получило. Ако си заслужава, да го метна в Готварската книга. Ти имаш тежката дума.

# 3 157
  • Мнения: 6 470
Короните не хи ли свалихте вече?
Аз се чудя га ще ме пипне мен 😂 ама нямаааа, щот днес на капана такава вряла, невероятна шкембе чорба хапнахххх 🥰🤭 ма направо трепач. МиУтУ в пОтрес, аз у възхита. Прилагам снимков матрЯл, с гарнитура моренцИ
Скрит текст:





Честит рожден ден на малкия- голям син на Якче! Жив и здрав!
След расодката в морската ударих дрямка, ся по диваните..

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 17:52 от Thirteen#

# 3 158
  • Мнения: 7 243
Начи, Ренко, нямаше си друга работа с тия фъстъци. От сергията с маслините ги купувам обикновено Simple Smile
Веднъж взимах от турския магазин някакви гриловани зелени маслини в буркан. Отдавна беше, не помня марка и подробности. Почти пълен изхвърлих буркана, изобщо не ги харесахме.

Мисте, много апетитно изглежда. Ревливото да минава. Пък не пречи и малко да се наревеш и да изкараш всичко насъбрано.

Чакам крем-карамела да изстине и да проверя става ли за ядене.

Ох, 13, как съм се затъжила за морето. Шкембето ще се престоря, че не съм го видяла. И аз като миУту ти съм в потрес, ама ако го покажа на МУ, в комплект с морето, още утре ще тръгне Simple Smile

# 3 159
  • Мнения: 2 784
Бърд, може и към неговия роден край да тръгнете. Днес купих шкембе, утре го залоствам в тенджерата. Та тук си е студено, но горещо, люто шкембе с чаша ракия... Вчера минах през една месарница, оставих един вагон с пари, но за няколко яденето материал осигурих +  кайзер пастърма + сварена кървавица. Ще пиша после на голямото чудо, дали не са си променили плановете за идване, заради времето. Дано да не са, дано колцата им да не откаже и дано да пътуват нормално и безопасно да се приземят у дома. В някой от дните ще хвърча повече, че ще дойдат да видят младежта свекърва ми с приятеля и + БНД. Аз ще съм на работа да видим как ще успея, макар, че имам готов план. Купих шницели от месо, много са хубави, нямат нищо общо с тези от кайма, едни картофи за гарнитура, 2-3, салати, баница и готово.
ТЕЦ-а нещо се @бава с нас, навън студ, парното аха аз да го топля, не то нас.
Пенка върти, а аз ви казвам на спорт!

# 3 160
  • Мнения: 15 356
Търтийн,завидях!И аз искам шкембе охааа.
Сирос,само в инстаграма има перфектни майки,които хранят пет деца с шест био закуски на бяла покривка и ги гледат с усмивка и обожание .Всички останали сме нормални родители ,които даже правим и грешки.
Мистик,ние имахме един забит голям болт в едната гума ,три пъти ходи МУ на вулканизатор ,все нещо не бяха доизкусурили.Бели кахъри.
Инак,плачи смело.Сълзите от болка и тези от емоции имат различен химичен състав,от вторите му олеква на човек и изкарва напрежението.Ненапразен е израза "поплачи си".
Изчистих цялата хасиенда,пия чай и чакам моите хора да се върнат.А като се сетя как ревах първия път като МУ заведе Звери при баба й и седяха два часа и аз със сълзи я изпращам.Патка с патките .

# 3 161
  • Мнения: 12 129
Аз бях с видията в гумата, пак ще я наблюдавам. Под 1 атмосфера беше паднала, едвам се довлачих. Мисте, как са пърленките?

# 3 162
  • Мнения: 1 898
Шкембенцееее...
ох пък идната седмица в Кауфланд ше има свински крачета и съм се заканила да купя и да сготвя супичка, тук й викаме пача, с много чорбичка и морковки и картофки и ше си я ям гореща и лютива...
ох на село сме и тука е б*сиистуда кучешки, а ММ пече пържоли на скарата на двора... как издържа тоз човек, не знам...

# 3 163
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Кло, не не удобрих Confused  не ги мятай. С мая ги правя по-убави.

Шкембе на чорба не обичам...ама с масло Heart Eyes  тва просто щот супи не тача. Инак готвя на моите.

Уми, Ренко, начи ще помагате в следващите спец.предмети Simple Smile

# 3 164
  • Мнения: 10 887
Кло, и ние преди няколко години така се оказа, че сме карали с видия в гумата, според ММ поне няколко месеца.

Имам едно замразено шкембе, ама е сварени, пък то без бульона няма да е същото. Ама днес един език сварих, с неговия бульон дали ще стане, хм...

Супа топчета правя аз.

Общи условия

Активация на акаунт