Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 900
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 3 165
  • Мнения: 6 479
Между другото  в Лидл пуснаха пръжки и свински уши. Някакви пакетирани. Такова нещо не го умея аз, нищо че шкембе плющя 👀

# 3 166
  • Мнения: 12 206
Абе то и при мен не се знае от кога е, не съм излизала извън града с тази кола от месец поне, но днес, като вдигнах 90 на хубавия път и стана белята. Като взе са тресе и да вибрира волана, слязох да погледна и изненада....

# 3 167
  • sf
  • Мнения: 10 195
Крем карамелът ми стана НЕВЕРОЯТЕН 😁
Чудя се дали ще е много подло ако го изям сама 😆

# 3 168
  • Пловдив
  • Мнения: 40 842
Крем карамелът ми стана НЕВЕРОЯТЕН 😁
Чудя се дали ще е много подло ако го изям сама 😆
покани си гости Wink

# 3 169
  • Мнения: 3 800
Скарах се с ММ.Каза ми да търся психиатър.Аз верно бутам психически покрай ковид вълната и боледуването на детето ,но чак за психиатър не съм...От две хубави думи имах нужда! Разрева ме!Да си яде сам!

# 3 170
  • Мнения: X
Крем карамелът ми стана НЕВЕРОЯТЕН 😁
Чудя се дали ще е много подло ако го изям сама 😆
Да, много подло ще е. По-добре изпрати или направо донеси няколко купички на мен.

Уми, мъжете понякога са такива пъновееее...

# 3 171
  • Мнения: 14 811
И аз съм сърдита на ММ.

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 20:55 от Anyyyone

# 3 172
  • Пловдив
  • Мнения: 40 842
Ени, Уми...гуш и за вас! Kissing Heart

# 3 173
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Да ви е здрав рожденикът, Якче!
Много студено и днес, че и такъв пронизващ вятър има...
Ходихме сутринта да се тестваме, сега чакаме резултати.
За пърленки препоръчвам тази рецепта:

# 3 174
  • Пловдив
  • Мнения: 40 842
Янче, те същите тия...почти, де. Но с маята си е друго. Поне за мен. Подозирам, че и гофретите с мая ще ми харесат повече, ама кога ли ще пробвам?

# 3 175
  • Мнения: 18 572
Ама той има какво да яде ли?

ММ има някои изрази на въпреки към мен, които са му излизали през носа. Подобен на горния е сред тях. Някой път в яда си човек може да хвърли тежки думи, но тип “ти си луда” и всякакви намеци за психичното ми състояние са извън моя толеранс.

Не се разстройвайте, момичета! Вкарайте сълзите в нещо градивно. Напр. отмъщение. Шегувам се Joy Донякъде.

# 3 176
  • Мнения: 6 479
Уми, налей си едно упражнение 🤗 и хапни и ти. Ама,ха. Ени, от същото. Знам, че тежи, че уж от най- близкия до вас 🤗
Тъжно ми става тъй...Щото се сещам за бившия кви ги вършеше...
Наче,миУту ако ми викне, ще му е за пръФ и последен. След бившия съм с мега нетърпимост към грубо отношение и поведение. Но той си ми е душичка 🥰

# 3 177
  • Мнения: 1 191
Този брокат, кой го измисли,.че и го наплющя по всички коледни украси, цял ден чистя и още прискърцва под пантофите. Финиширах с миене на баня и моя милост, сега стоя по хавлия с вино и цигара и нямам сили да се подместя.
Ени, Уми, какво да кажа...кажи му мъж и не го обиждай повече Sad
Сирусче, прегръдка! И мен ме спохождат такива мисли понякога. За да сложа още сол в раната, взема да изгледам някоа влогърка и хептен се свърцафоцам. Викам си, само аз ли съм такова животно, тези жени как намират сила да са така позитивни, пък и енергия имат, за всичко?! Викате, не съм сама!? Ше си сипна още малко, щом е тъй Wink

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 22:20 от Salilinda

# 3 178
  • Мнения: 12 206
При нас започва да прехвърча сняг. С един тънък и леден вятър. Бррррр.

# 3 179
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Момичета, ако някой може и иска да помогне:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1405129

Общи условия

Активация на акаунт