Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 036
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 3 180
  • Мнения: 167
Какво е подвестя?
Тествах се отрицателна съм. Явно е друго. Не че хвърчи, ами направо ни затрупа. Като мине снегорина всичко вибрира и напомня на друго 😶
Сега като се замисля скоро не съм ревала. Ако ви олеква си поплачете, мъжете кво да ги коментираме...

# 3 181
  • Мнения: 7 369
Ени, Уми, гуш Hug
Как добре ви разбирам.
МУ е вечно убеден в правотата си и понякога изрича разни обидни неща без изобщо да се замисли какво казва и какъв ефект имат думите му. Не само към мен - държи се така и с близки, и приятели. После обикновено размисля и прави опит да се извини, макар че му е много трудно.

Уф, вали стабилно при нас. Пуснала съм щорите и изобщо не сме разбрали. По някое време МУ отвори терасата и нададе боен вик: "Луканкитеееее!" Joy Аман!
Иначе много красиво, улицата е побеляла, няма стъпки и следи от гуми. Само една котка подскачаше като обезумяла и гонеше снежинките.

# 3 182
  • Мнения: 1 463
Ени,Уми,прегръдки за вас!
А и за останалите! Hug

Въпреки,че следобяда имах час,два само за мен,пак нещо ми е смъцафръцано.Пих,пях,виках и пак съм в състояние между изнервеност и депресия. Grinning
Седнахме да вечеряме,а не мен всичко ми звучи като заяждане.После се усетих,че аз отговарям на въпреки.Чудна работа.

# 3 183
  • Мнения: 18 636
Цял ден ме е стиснала за гърлото новината за момичето. Майката ни е съфорумка.

# 3 184
  • Мнения: X
Дано да има късмет детето. Такива неща не бива да се случват на деца.

# 3 185
  • France
  • Мнения: 13 058
Бързам да поздравя рожденичето на Яки.
Сиросче, гуш, моето момиче.

Гадове такива! И шкембе ядат, и крем карамел Cry не е честно!

# 3 186
  • Мнения: 2 170
Ени, не успях да те прочета, но ти си знаеш, че те обичам и те подкрепям макар и виртуално! Прегръд!!!  Heart
Уми, гуш и на теб! Аман от недовършени!
Аз днес доживях да чуя, че заради моите глезотии да се вея по фризьори работата изостава...  Ма може ли да съм такъв паразит, бе  и да искам да имам лично време, излагам се значи! Твърде късно ми е за рестарт инак с кеф бих сменила поне служебното поприще. Поне ще знам кога имам почивен ден. Утре пак съм каторжник...
Сиросче, не се самообвинявай, всички имаме подобни моменти, аз имам стари угризения и демони, а Халапеньо дори не ги помни, като се опитвам да се реабилитирам ми вика - не си у ред Карамела, не помня, помня само, че си ми дала добра основа... Heart
Набивах кюфтета с люти чушки, питам мама как е приготвила чушките, щото са уау, а тя - ми как, оцет, сол и захар...Толкоз за диетата!
Тринайсче, припадам за вкусно приготвена шкембе чорба! Обожавам! Завиждам и за нея и за моренцето! А Бърд ми предизвика слюноотделяне с крем карамела, ох нямате срама...
Сис Heart 

# 3 187
  • Мнения: 1 191
Подместя, Dalinda82, подместя Simple Smile ама от телефона, толкова, а уж са ми тънки пръстите.
Дано Господ е с детето и семейството му! Не трябва да стават такива неща!

# 3 188
  • France
  • Мнения: 13 058
Ще ви споделя нещо. Днес бях на кафе с приятелки. Същите, с които щях да се срещам в началото на октомври, но тогава стана инцидентът с татко и отказах срещата. Няма да ви обяснявам в подробности как след кофти нощ с 3 събуждания с рев заради зъбите не приличах на нищо... не там е проблемът. Забравила съм да общувам. Да водя разговор. Беше ми странно да съм на място с хора,  чувствах се като някой дивак, който не знае как да се държи в обществото. Едва си намирах думите и заеквах. На български. Тоест не езикът е проблем. Дадох си сметка, че отвъд ко'шидем и ко'шедат децата и евентуално къвцвятпералня да пусна първо нямам други интелектуални помисли. Стана ми едно такова - тъпо. Не бях такова момиче.

# 3 189
  • Мнения: 4 893
Никога не съм имала кой знае какво силно обоняние,обаче след принцестнването ми съм като куче вълча порода.Усещам потен и пръднал от метри,а преди трябваше буквално да ми е на стъпка поне.От половин час,ще се умра от миризма на прах за пране.Като от пяна на препълнена пералня.А пуша.И не пера.

БабТи,наздраве да ти е!

# 3 190
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
фил, отвикнала си.
ще ти мине, просто трябва по-често да излизаш.

твоя пост е подсети за вица:
у дома живеят два китаеца - големия Коши Иде МИ и малкия Ко мин о'Сиш

# 3 191
  • Мнения: 4 893
Фил,споко! Скоро всички ще са така с това онлайн общуване.Децата на площадките си джиткат през игрите.Добре си си!

# 3 192
  • Мнения: 5 777
Фил, нужна ти е промяна,🤗! Няма да е все така,ще мине време и ще си спомняш с умиление за този период с децата!
Лепнала съм някакъв вирус! Ужасно ме боли гърлото и главата, студено ми е,а нямам температура! Теста е отрицателен! Точно сега нямам време да съм болна...

# 3 193
  • Мнения: 15 356
Фил,кое те промени?Майчинствата,изолацията или двете?
Излизай и се срещай с хора .Аз подивях от зимата ,не излизам,никой не излиза.Едно Хепи ходих и това е .Приятелките ми работят,две са с ревливи бебета и се чуваме по-рядко ,но имаме група във вайбър и пишем,поне десет пъти седмично ми се събира да говоря по телефона с тях.Все е нещо .По телефон да говориш пак ли е така?

# 3 194
  • Мнения: 4 893
Сисун,гушка! Бързо да минава и да разминава!

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 23:47 от Кротал

Общи условия

Активация на акаунт