Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 786
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 050
  • Мнения: 10 887
Домашните маршмелоус са разбит с миксер желатин, предварително накиснат и разтопен на водна баня просто Simple Smile аз в момента го правя с мед и канела и после си го слагам в кафето или капучиното и така консумирам повече желатин.

Бърди, от коя извара имаш? Гладката ли? Можел немски кезекухен да си спретнеш, ама една кутийка няма да е достатъчна.

# 4 051
  • Мнения: 14 790
Прибрахме се от детския рд,много забавно беше.
Маршмелоу и аз искам,ще пробвам.
Тесто за пица имам една любима рецепта и все по нея правя. После ще ви я щракна.
Бабче,поръчвам едни такива за МУ,той играе на една игра с танкове. 😆
Много пишете,не запомних всичко.
Бързо оздравяване на новите короновани особи.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 16:33 от Anyyyone

# 4 052
  • Мнения: 7 243
Ули, малка 275-грамова опаковка имам, ей такава
Скрит текст:
Този кезенкухен звучи много интересно, запазвам си рецепта. Благодаря!

Ех, тази сладка калинка Heart

# 4 053
  • Мнения: 12 129
Бърди, в първия пост, трета част на Готварската ни книга има страхотни кифлички, рецептата е от Ени.

Яна къде се загуби?

Тарти, и ти си дойде на родна земя и изчезна.

Бобчи, пак щях да забравя да ти пожелая да сте все така влюбени и подкрепящи се един друг. Много още по шест години щастливи заедно.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 14:58 от 💙 Clo 💙

# 4 054
  • Мнения: 12 013
Ули, ще я напиша рецептата, само да седна пред компютър.
Бърди, никак не е сложна.

Кло, готвя патешка супа като пилешка. Варя месото с дафинов лист и зърна черен пипер. Глава лук на ситно, настъргани поне три моркова, чушка на ситно нарязана, може малко целина и задушавам за кратко в зехтин. Заливам с патешкия бульон.  По някое време слагам ориз или фиде. Като се свари, добавям обезкостеното месо и правя застройка от кисело мляко и два жълтъка. И иде ред на подправките- сол, черен пипер, връзка магданоз, кимион, по щипка мащерка и риган една наситнена скилидка чесън. Ако имаш кукър и време, свари месото и зеленчука на бавното готвене.
Ени, това синеоче ❤

# 4 055
  • Мнения: 1 446
Много сладкааа калинка! Heart Eyes

Уф,че стеее,дояде ми се шкембе,и джоланче..

Фил,вероятно не са се наместили хормоните.
Аз си патя от тях вече втори месец. Confused

Свекървата обикновено я няма уйкендите,ходи насам натам.Та и този път така.А мама така или иначе беше планувала да дойде днес.

За МУ не знам вече какво да кажа.Май като щраус си заравям главата в земята,защото не знам как да процедирам.Говоря,сърдя се,викам..а той изобщо не вдява за кво иде реч.Аз го виждам,че той просто не разбира къде е проблема.

# 4 056
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аааами не разбира...просто така му оттърва.
А през седм.не и ли оставяш бебето на свеки?

# 4 057
  • Мнения: 1 446
Оставям го вечер за час,два.Тя го взима,де,аз го оставям,ако ходя до магазина.Не всеки ден,разбира се.Ама вечер не мога да мия прозорци и пера пердета.

Нещо трябва да мисля за подобряване на положението,ма не знам как.Изобщо не знам как.

# 4 058
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ама кви прозорци и пердета бе момиче? Това на пролет Simple Smile слушай кака си. Почивай си и си думайте с мама Wink
За ТУ акъл не мога да дам...

Нещо не моа се стопля...бухам тия ми ти дърва в камината, ма ц...
Трябва на набеля картофи за синко и племенника...искат пържени, а дядо им е на скарата.

# 4 059
  • Мнения: 7 197
Лейла, и аз ти се чудя - к'ви пердета, к'ви прозорци? Като се стопли, тогава. Използвай всяка възможност за почивка. Възлагай задачи на мъжа ти. Ако ти не помислиш за себе си, няма кой.

Ени, имаш разкошна малка красавица Heart Eyes

# 4 060
  • Мнения: 12 013
Уинд, как сте? Как е детето?

Лейля, Стела го е написала преди мен. Ако ти не помислиш за себе си, няма кой друг. Наистина няма. И се научи да командориш. Аз у дома не търпя възражения, кой какво да свърши. Тоя дом, дете са  общи, ангажиментите по тях също. Ако някой иска да клинчи и да опъва дивана, а другия да се гърчи... ми ще хваща пътя. МУ се прибра сутринта. Докато се занимавах с обяда, сгъна прането. Ех, ако можеше да му се размине на милия, но не може.  И я да не се занимаваш с прозорци и пердета. Моите са в такова едно състояние... който иска, да ги измие.

# 4 061
  • Мнения: 2 784
Аз се разкашлях, той спря /засега/ да поддържа температура. Той също прокашля, но чисти секретите по-успешно от мен.
Бобчи, бъдете здрави и щастливи!
Дари, стискам палци да е леко боледуването ти!

# 4 062
  • софия
  • Мнения: 4 180
Дари, няма да стресираш. И аз и ММ го изкарахме на чайчета и парацетамолче. Но не е приятно. То никоя болест не е кефеща. Ваксинирана ли си?
Ваксинирана съм,Фил. Надявам се и аз да мина леко. Снощи се стреснах от температурата, ама днес съм по-добре май. Ще видим занапред.
Обаче пък как си хапнах да знаете...като невиждала храна.

# 4 063
  • Мнения: 15 356
Иде си МУ в 16 ,а е до 19 на работа.Носи една шоколадова торта и един букет рози ,много ме трогна ,макар че не обичам букети и съм на диета .
Омикрона май се кара леко по мои наблюдения.Бързо оздравяване на всички болни!

# 4 064
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аааа, Кло, съвсем редовно ви изчитам вечер, ма обикновено изтървам купона и не се отчитам. Много студ събрах, прибирам се. Вися на летището вече, след час и половина ми е полетът.

Общи условия

Активация на акаунт