Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 892
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 020
  • Мнения: 10 910
Лайла, прави му план на твоя, в понеделник му заявяваш, че в събота ще прави това и това, а в неделя онова и толкоз. Да знае овреме, че е зает и да не поема други ангажименти.

На спалнята няма да й стане нищо ако остане за утре или другиден, ако се виждате рядко с родителите ти, не се посвещавай на чистене днес точно.

Пропуснах, Бобчита, честита годишнина!

# 4 021
  • Мнения: 1 191
Бобчи, честита годишна! Да се обичате в здраве и щастие още дълги години!
Дари, леко да минава! Не се оставяй на паниката и лошите мисли! Уми и при теб да е леко!
Всички болни да оздравяват!
Мисте, стискам палци за вашия човек, да има дни човека!
Сирус, нечовешко събуждане Sad  
Да ви е хубав деня, момичета!
Исках сняг и си намерих Simple Smile Бяхме една седмица на планина, много хубаво беше! Четох ви, посмях се с вас предните вечери Simple Smile

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 14:07 от Salilinda

# 4 022
  • France
  • Мнения: 12 932
Влетявам набързо за се оплача. Пак имам мензис. Последният път беше на 15, преди 2 седмици. О, не, не, не искам пак проблеми. Защо, бе, защо??? Дано да е само хормонално и нещата да се наместят от самосебе си. Не ми се ходи на гинеколог. Хич даже. На някой случвало ли му се е? След бременност и кърмене?

# 4 023
  • София
  • Мнения: 10 366
Бобчи, честито. Да илядите заедно! И все така любов!

Дари, споко! Не може всички да са с поне една корона, ти без. Ще мине и ще ти остане в сивито, че вече си от хайлайфа.
По този повод чак се чудя, че ме подминава напоследък. Да чукнем на дърво, де. Ама то аз вече го карах един път, а и се бустерирам по план. Един път с ваксина, и редовно с алколЬец, сланина и чесън. Туй жанжомбърът (джинджифилът демек, или джинджъра) пасти да яде в сравнение с чесъна, викам аз.

# 4 024
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Сали, много сте сладки!

# 4 025
  • София
  • Мнения: 2 414
Фил, мисля че в началото след бременността има всякакви шантави периоди с цикъла, но аз все пак бих отишла на лекар.

# 4 026
  • Мнения: 18 572
Фил, вторият цикъл ли ти е след раждането? По принцип първият не е баш истински, ановулаторен е, предупредителен един вид, да си знаеш, че от тук нататък можеш да прихванеш. Joy Още се наместват хормоните, споко.

# 4 027
  • Мнения: 7 220
Бобчи, честита ви годишнина! Още много години да сте заедно, все така да се обичате и подкрепяте! Revolving Hearts

Елиф, дано напрежението и стреса на новата работа да намалеят. И да е просто период, който да отмине.

Дариела, няма повод за паника. Спокойно, всичко ще е наред. Тук почти всички сме преболедували, дори по няколко пъти. А и омикрон сякаш протича по-леко от другите щамове.

Карамела, от нерви и стрес май все те боли глава. Тегли майни и гледай по-спокойно да я караш! Hug

Фил, мисля, че след кърмене е нормално да има хормонален дисбаланс. С времето ще се наместят хормоните.

Аз вчера се боцнах с втора Пфайзер, малко ми е отпаднало днес, но нищо сериозно. След малко ще изляза да се поразходя.

Хубава и лека събота да имате!

# 4 028
  • France
  • Мнения: 12 932
Първият ми беше на 12/12, вторият на 15/01. Тоест редовен като за мен. Но сега не знам Cry

Дари, няма да стресираш. И аз и ММ го изкарахме на чайчета и парацетамолче. Но не е приятно. То никоя болест не е кефеща. Ваксинирана ли си?

# 4 029
  • София
  • Мнения: 13 879
Фил, нормално е,  не се панирай.
Даре и ти така. Дано леко го минеш.

# 4 030
  • Мнения: 12 066
Бобче, честита годишнина!

Търти, 🤗

Сали, сладури!

Дари, ще мине. Разбирам те за паниката, същата съм. Не ковид, не сопол.

У нас се разнасят едни аромати от фурната... пак ще се направя на 🐷

# 4 031
  • Мнения: 6 312
Бобче,дълги години да сте така влюбени и задружни!
Фил,моят цикъл не беше спирал след раждането,но беше по-шашав.Като приключих с кърменето се нормализира.
Как не,майка ще гледа бебето,аз да чистя,а тиквеника да се вее!И щори търка,и прозорци,аз само за пердетата и завесите отговарям, защото аз така искам(окр-то).Даже е по-старателен в чистенето от мен.Обикновено се променят приоритетите, когато се появи дете.Лошо е, когато единия родител не го осъзнава,и по този начин се е превърнал в донор.

# 4 032
  • Мнения: 7 307
Сиросче, преселвам се у вас Animal Pig Въпреки риска някой Киликандзер да ми захапе петата.

# 4 033
  • Мнения: 10 910
Сирос, казвай какво сготви, от вчера като каза, че е подготвено го мисля Grinning

Момичета, кажете ми рецепта за тесто за пица в хлебопекарната да се меси, моля.
Замразените пици, дето ме спасяват с дребния скочили с лев Anguished викам, знак ми дават да не се подмотвам, ами да почвам да правя аз Simple Smile аз само бъркана съм правила, ама предпочитам да замеся тесто и само да го вадя да я правя.

# 4 034
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Сиросче, кво се пече? Yum

И моето варено стана добро...щом и аз ядох Grin

Общи условия

Активация на акаунт