Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 000
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 005
  • Мнения: 3 809
Бобчи ,честита годишнина!
Аз що да не изкарам една седмица на работа и днес в първия ден от отпуската да не цъфна с болни гърло.Изкарах седмица с детето вкъщи и не се заразих,но чуждите ме разболяха.Тази последна седмица ни оставиха на принципа ,който оцелее и повечето колеги не оцеляха.Не ми се коментира просто.Чудя се да ходя ли да се тествам или да си спестя стреса.То се знае какво е...

# 4 006
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Уми, може и като децата да ти мине за 3 дни...дано!

Кармелота, моля те, иди веч на лекар! Кръвно мериш ли?

# 4 007
  • Мнения: 3 809
Уми, може и като децата да ти мине за 3 дни...дано!


От твоята уста, в Божиите уши!

# 4 008
  • Мнения: 2 170
Меря, Мисти и последните дни е заковано 120/80...

# 4 009
  • София
  • Мнения: 14 023
Бобчи,  дълги години да сте здрави и щастливи.

# 4 010
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Меря, Мисти и последните дни е заковано 120/80...
хм...начи нещо друго шава. Иди и не чакай...

# 4 011
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Бобчи, Joy стискам палци за ТМ всичко да влезе в норма. Бързо да му се оправя сърцето, че му трябва да те обича много с него Heart

Карамелка - хаха, екзотичен немски, аз казвам на познатите немци, с които говоря - има три вида немски - дойч, бавариш и Камелия дойч. Попикават се от смях с мен. Ама и аз плещя, нищо че нищо не знам. Пусти език, много ми харесва и това уж ми помага да го уча ама съм трагедия

Направих си второто кафе за деня и ще го пия с кеф, първото е с кеф за събуждане, а това е само за кеф Coffee

Уми, отивай и ако има нещо си вземай болничен, защо трябва да си губиш отпуската и да я изкараш в болести. Всъщност не знам, болничният прекъсва ли отпуската, имаш ли право на такъв когато си отпуска. Счетоводителите веднага да се включат да дадат акъл.

# 4 012
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
уми, иди за изследване, ако не друго, ще имаш сертификат за преболедувала и няма да те гонят от магазините.
болничния прекъсва отпуска Wink но трябва да се обадиш в работата. що да си гориш дните?

# 4 013
  • Мнения: 1 461
Честита годишнина,Бобчи!Още мнооого години любов и разбирателство! Heart
Дари,не се паникьосвай!Всичко ще е наред! Hug
Карамел,наистина не е добре това постоянно главоболие!Търси причината.
13,къде се губиш?Мислех те..
Елифче,съчувствам ти!Всяко начало е трудно. Hug

Чакам нашите да дойдат, мама ще гледа детето,аз ще чистя основно спалнята. Има ли нужда да казвам, че не точно това ми се прави в събота?!

Междувременно недовършения ме ядоса.Как не си седна на задника тоя човек!Все някъде трябва да отиде,все нещо трябва да свърши,все с някой се уговорил!

Усещам,че днес ще спортувам от обяд!

# 4 014
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Лейла, зАрежи тва чистене и си почини и наслади на вашите...онзи ТН го зАрежи...и кат си идат вашите го насоли яко.

# 4 015
  • Мнения: 1 461
Мисте,така де.
Ама наистина трябва да поизчистя.Пердета,прозорци...спалнята ни е малка,събира се много прах,а не е хубаво да я дишаме.
 И кат го насоля,кво?Вече свърших тая работа,ама резултат ден до пладне. Triumph

# 4 016
  • Мнения: 15 356
Лейла,той какво върши?Ходи да помага на някой ли,или се размотава?

# 4 017
  • Мнения: 2 170
ТЦ,  с разговори не става, от челен опит го казвам... Наивно е да се вярва, че  от един разговор, чукундурът ще се преобрази на рицар с блестящи доспехи. Най-много да се изпусне парата за момента и после отново плуваш в същата мерда...
Хайде, изчезвам да се трудя, че трябва да се пуши, а пушенето е скъпо удоволствие.

# 4 018
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Добре де, Лайла...нали свекърите са на долния етаж? Не става ли там да е детето, а ти да чистиш? Майка ти идват рядко, та да се лишиш от тяхната компания...за ТУ незнам как да коментирам Confused

# 4 019
  • Мнения: 15 356
Мен ако ме питате,помощта не я разбирам така когато имаш бебе.Помощ е бабата да изчисти ,аз да си гледам детето.Отпуск по майчинство да не се бърка с отпуск по домакинстване .

Общи условия

Активация на акаунт