Звездни компромати - Януари'22

  • 331 823
  • 3 467
  •   1
Отговори
# 3 345
  • Мнения: 3 907
Попадна ми във ФБ…, за мечтатата на “дамата” става въпрос Simple Smile
https://fb.watch/aSrYOp0UdL/

# 3 346
  • Мнения: 9 701
Не е от махалата и човекът почина.
В британските коментари под таблоидите съсипват Адел, че е време да потърси помощ и да спре да губи времето и парите на хората.
Коментарите под всяка новина за нея са съсипващи,  а толкова реклама й направиха, когато излезе последният й сингъл. Беше по-коментирана от издънките на Божо и Ковид, взети заедно. Накрая се оказа, че голямото отслабване май й изигра лоша шега и сега е още по-слаба, ранима и депресивна.

# 3 347
  • софия
  • Мнения: 25 459
Да се вози на метро беше нейна мечта, когато беше в апогея на връзката си с Гущеров. Голям смях. Явно чрез тази си мечта искаше да покаже колко е необикновена, че дори ГТ не ползва.  Смешна момичка.

# 3 348
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Лошо впечатление ми правеха отношенията на Муки и майка й. И това "Муки" - що за прякор. Жал ми е за нея, мисля, че майка й я е съсипала и обсебила до крайност.

Гледала съм предаване с тях или съм чела интервю - не помня. Коментираха, че дъщерята се е посветила на майка си и връзката между тях била толкова силна, че било невъзможно да не са посветени една на друга и да живеят по друг начин.



Дамата се е надявала да й купят метровлакче - да се повози, ама за сега се задоволява с Бентли на старо ...  Ужас просто - как се преживява това ...

# 3 349
  • Мнения: 4 133
Ако Адел наистина е канселирала концертите заради проблеми във връзката си, това е супер непрофесионално и не е много нормално. Всеки преминава през някакви тежки момети, но когато толкова много хора са платили да те гледат не е ок да захвърлиш всичко, защото не си на кеф.

# 3 350
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аман от примадони ....

# 3 351
  • Мнения: 8 522
Не е от махалата и човекът почина.
В британските коментари под таблоидите съсипват Адел, че е време да потърси помощ и да спре да губи времето и парите на хората.
Знам ,че е починал, в статията казват,че той не е криел ,че е циганин

# 3 352
  • Мнения: 9 701
Наоми, Линда и компания.
Скрит текст:

# 3 353
  • Мнения: 4 717
Не предполагах, че и преди е имало толкова кич с манекенски снимки.. Каква е идеята двете да са голи?

# 3 354
  • Мнения: 2 653
Лошо впечатление ми правеха отношенията на Муки и майка й. И това "Муки" - що за прякор. Жал ми е за нея, мисля, че майка й я е съсипала и обсебила до крайност.

Гледала съм предаване с тях или съм чела интервю - не помня. Коментираха, че дъщерята се е посветила на майка си и връзката между тях била толкова силна, че било невъзможно да не са посветени една на друга и да живеят по друг начин.



Дамата се е надявала да й купят метровлакче - да се повози, ама за сега се задоволява с Бентли на старо ...  Ужас просто - как се преживява това ...

Поне е чувала, че е хубаво.
Дано да успее да се убеди наживо, все пак Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 19:50 от Veracruz

# 3 355
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Скрит текст:
Мария да ми дойде на гости да си осъществи мечтата, че ако е заплес като мен в София ще се загуби, тукашното го обожавам в минимализма му🤣

# 3 356
  • София
  • Мнения: 3 041
Поздравления за Барбатов от двете му дъщери, по случай 41-вия РД:



# 3 357
  • Мнения: 7 709
Преслава
Скрит текст:

# 3 358
  • Мнения: 1 700
Идвам с клюката, че палуна чака 3 дете! Много съм притеснена как ще го кръстят 🙄🤔🤭

# 3 359
  • Мнения: 8 759



Във връзка с горенаписаното Grinning


Добромир-Анелий ?   Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт