Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (118) - януари 2022

  • 155 112
  • 2 321
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Мерси на съфорумката, която ми каза за кърпичките на Била да ги търся в билата на ректората. Имаше и ги взех,че в 5 били ги немА.
Сега обаче рулцата от раци ги няма. Нещо почвам да се дразня на тая липса на артикулите от наградите . Много тъпо е така, нали кода тече или няма значение? Пише ми два дни до изтичане.

# 2 026
  • Мнения: 6 699
Мерси на съфорумката, която ми каза за кърпичките на Била да ги търся в билата на ректората. Имаше и ги взех,че в 5 били ги немА.
Сега обаче рулцата от раци ги няма. Нещо почвам да се дразня на тая липса на артикулите от наградите . Много тъпо е така, нали кода тече или няма значение? Пише ми два дни до изтичане.

Рулцата при нас седят в хладилните витрини с пиците.

# 2 027
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Минералите на земята - първи брой. Все още има бройки, но предполагам  че скоро ще се изчерпи, при тази промоционална цена.
Много благодаря! Simple Smile Утре ще го потърся, че и без това днес нищо хич не ми е ден. Видях, че имам грешка в питането и започнах да редактирам. Някой ми звънна в този момент и не само, че не съм се редактирала, ами съм се надскочила и съм си изтрила  питането.Flushed
Майка ми за пръв път от началото на играта на билла днес спечели шпеков салам.

# 2 028
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Къде това при вас? Ще погледна. Ама той мм ходи инстеуктиран ,че аз не излизам почти, но намира от другия вид само. Примерно с лимон, пак на същата фирма . Освен да са на друго място..Ее, ша съм и номерата ако е така. А съдействие от служителите - нула, поне в Сф. Чак се дразнят като взимаш за 00 лв както писа Топси. Все едно от джоба си ги дават..

# 2 029
  • Мнения: 47
Здравейте! От известно време следя тази тема, която ми изскочи съвсем случайно в гугъл при търсене на информация за една игра. И като видях вашето вдъхновение да играете, май ме заразихте! Simple Smile От тук разбрах за играта на Билла (тъй като не гледам много тв със сигурност щях да пропусна рекламата). Спечелих вече няколко неща и съм доволна. Simple Smile Та днес реших и аз да се включа в дискусията.
Исках да попитам нещо, което не ми е съвсем ясно. Имам приложението на Кока-кола и винаги съм се чудила какво означават тези подаръчета с числа до тях, които са под наградите. От тук разбирам, че май това е броят на “билетите”, който може да бъде закупен като цяло по време на цялата игра, така ли е? А числата в червено показват броя на вече закупените билети?
Имам и някакъв друг бъг в това приложение и ми е любопитно на някой друг случвало ли се е. Когато играя за ваучер на Озон, играта взима 1 код и 600 диамантчета както си пише. И съответно чакам да събера още. Обаче като играя за ваучер на Емаг, приложението ми взима един код и ЕДНО диамантче?! Нищо не съм спечелила още, но се чудя ако е развалено самото приложение и не играе по правилата, това да не би да означава, че въобще нямам шанс да спечеля? Трябва ми ваучер на Емаг и бих играла отново, обаче се притеснявам, че само си хабя кодовете и реално не участвам. Сблъсквали ли сте се с подобно нещо?
Стана малко дълго, за което се извинявам. Хубава вечер на всички! ❤

# 2 030
  • Мнения: 1 391
И при мен така прави когато играя за ваучер от Емаг и до сега не съм печелила.

# 2 031
  • Мнения: 2 013
Сега видях, че и при мен го отчита 1 диамант. Ама не пуска така или иначе. Изхабих сума ти кодове.

Май оптис току що заявих първия си двайсетак. От юни до сега успях да ги събера.

# 2 032
  • Мнения: 1 882
Честито, Merelenda и скорошно оздравяване! Flowers Four Leaf Clover
Малечка, днес им писах на coca-cola.app@locals.bg и ми отговориха бързо, така че мисля, че там трябва да ги питаш за гаранция.
Една игра в Лидл:

# 2 033
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Има ли някакъв номер или мейл на Хайникен , на който можем да звъним ако сме си изтървали обаждането?
На този, който са дали в условията на играта:
080011330
Аз имах две пропуснати обаждания от тях. Като им звъннах след второто, веднага ме набраха отново и записаха данните ми.

Да ви се оплача - още си чакам мултикукъра от играта на Маги.
Звъня им, пиша им - никаква полза, само прехвърлят топката помежду си и нищо не вършат.
Щели да се свържат с мен, когато имали решение на казуса. Никой не ми казва каква е причината да не получа наградата си.
В такава нелепа ситуация не съм попадала досега. Много съм ядосана и разочарована от Нестле.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 09:32 от DimiLoca

# 2 034
  • Мнения: 637
Първа награда в била телешки бульон 😁

# 2 035
  • Мнения: 36 484
Играта на Маги беше с покупка, доколкото помня. Следователно КЗП може да съдейства, ако касовата бележка е запазена (прилага се снимка). В жалбата се описват всички обстоятелства и пишете, че искате да ви дадат наградата. По принцип действат бавно.

# 2 036
  • Мнения: 2 957
От неделя имам едно кафе, спечелено в Била- бутона е активен в момента. Колко дена е активен - 4 или някой беше казал, че е удължен срока?

# 2 037
  • Мнения: 19 012
Би трябвало да е валиден и днес. Като го активираш, ще ти изпише колко време остава.

# 2 038
  • Мнения: 2 957
Ами нали 20 минути е активен?

# 2 039
  • Мнения: 874
Пореден "празен ден" от Била. Въпрос към тези, които поръчаха бандана от Banditto headwear - за колко време ви пристигна поръчката, че аз направи на 15.01 и още нямам нищо?

Общи условия

Активация на акаунт