Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (118) - януари 2022

  • 155 210
  • 2 321
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 1 054
Лелееее, слушалките в КК са изчерпани, а тази сутрин гледах, че имаше над 4к, двойно почти на кукърите. Нормално ли е така изведнъж да ги разграбят? Питам от любопитство, защото отскоро играя в приложението и още разучавам как се случват нещата.
Изпратих имейл на Mate Advertising относно чашите на мото, да видим там какво ще отговорят, ще пиша като имам някакво инфо.

# 2 011
  • Мнения: 2 015
4000 са билетите пуснати за слушалки, не 4000бр слушалки. Май така и не стана ясно колко точно са те, странно че уж са до 31.01.

# 2 012
  • Мнения: 36 558
Това видяхте ли го? Първи брой е 1,95, следващите ще са по-скъпи:

# 2 013
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Някой участвал ли е в томболата на Аветисян ? Трябваше вчера да обявят печелившите 300. Съмнявам се да има толкова + участници, че да не могат да изберат кой какво печели.. Или са участвали още няколко  луди като мен и ги е срам да публикуват 3 имена на кръст.

# 2 014
  • Мнения: 996
Това е моят парфюм от играта на Анна.

# 2 015
  • Мнения: 1 054
4000 са билетите пуснати за слушалки, не 4000бр слушалки. Май така и не стана ясно колко точно са те, странно че уж са до 31.01.
Да, да, това за билетите ми е ясно, просто си спестих малко писане и да, така и не се разбра колко слушалки и колко кукъра са, което ми е все така странно. Аз за кукърите взех няколко билета.

# 2 016
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Благодаря за отговорите .Топси-добре че го написа,явно съм "спала"докато го пиша. .. Grinning

Айдееееее-изтриха ми коментара.. Не знам защо и на кого му пречеше,пък и тъкмо го поправих....

# 2 017
  • Мнения: 36 558
Минералите на земята - първи брой. Все още има бройки, но предполагам  че скоро ще се изчерпи, при тази промоционална цена.

# 2 018
  • Мнения: 2 516
Най-накрая чукнах 200т в Май Оптис и си заявих 20 лв Simple Smile

# 2 019
  • Мнения: 4 595
И аз току-що заявих от Май Оптис. Този път бързо ги събрах - предишният е заявен средата на септември.

# 2 020
  • Мнения: 2 015
Някой имал ли е проблем с оптигрила от КК? Нещо бъгяса току що моя. Къде да пиша на КК за гаранция?

# 2 021
  • Мнения: 11 746
Аз отпуших късмета с фурна на Горение. Получих я много бързо. От обявяването до пристигане вкъщи - за около 3-4 дни. Има сет- плоча за пица и лопата към фурната. Още не мога да повярвам. Изобщо не съм добре от две седмици насам и дори не можах да се зарадвам на голямата награда след месеци затишие. Пожелавам на всички да се похвалят с желана награда.
Спечелих и книжка от Розали. В последния момент се включих с 3 рецепти.

Изненадата от днес е, че получих дневник за януари от ГФК панела. А аз ги чакам да ми се обаждат и да оправяме положението с невъзможността да активирам линка им и да мина към приложението. Съответно, нищо не съм снимала като покупки, нищо не съм запазила като бележки. Няма с какво да попълня и дневника и следователно ще ми секне стриктното попълване и бонус точките.
Нито дума нямаше за това, че съм заявила награда септември. Точките не са приспаднати. Предлагат ми устройство за сканиране на покупките, за което някой по-назад писа, но не е и получил.
Голямо разочарование. Язък че си играх да попълвам няколко години.

# 2 022
  • Мнения: 3 146
От Billa до сега само един шпеков салам. Току-що врътнах - бульони Maggi 🙂

# 2 023
  • София
  • Мнения: 905
Онзи ден Била се отпусна за пръв път, ваучер за 5 лв., а вчера прясно мляко 😁 Най-накрая.

# 2 024
  • Мнения: 208
Има ли някакъв номер или мейл на Хайникен , на който можем да звъним ако сме си изтървали обаждането?

Общи условия

Активация на акаунт