? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 491 951
  • 14 736
  •   1
Отговори
# 14 670
  • русе
  • Мнения: 1 317
Доволни ли сте от обувките на Galdini?

# 14 671
  • Варна
  • Мнения: 10 669
А, има ли сега вирус с много висока температура?

Синът ми трети ден поддържа около 38 градуса, че и нагоре. Сваляме я за кратко и айде пак. И силни болки в гърлото.

# 14 672
  • русе
  • Мнения: 1 317
Кое най-ефикасно при сваляне на температура за възрастни?

# 14 673
  • Мнения: X
А, има ли сега вирус с много висока температура?
Има. И моят син изкара 3 дни с 39.

Кое най-ефикасно при сваляне на температура за възрастни?
Течен Аналгин.

# 14 674
  • Мнения: 69 298
За мен е нурофен. Ползвам експрес форте .

# 14 675
  • Мнения: X
Рязах чушки, явно са люти. Сега ми пари на пръстите Sad има ли начин да облекча това усещане? Сто пъти се измих със сапун, даже топла вода не ми понася

# 14 676
  • Пловдив
  • Мнения: 41 023
Масово е плъзнал този вирус, очаквай и дрисък, но не е задължително.
имаше, да...
Т се качва, ама тъй ще е явно Confused

Весело посрещане!

# 14 677
  • Мнения: 1 536
А, има ли сега вирус с много висока температура?

Синът ми трети ден поддържа около 38 градуса, че и нагоре. Сваляме я за кратко и айде пак. И силни болки в гърлото.
И дъщеря ми беше така, до 38.9 вдигаше. Болката в гърлото мина бързо, но се прехвърли на ушите. Едва след 3 дни антибиотик спря да вдига температура.

# 14 678
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Рязах чушки, явно са люти. Сега ми пари на пръстите Sad има ли начин да облекча това усещане? Сто пъти се измих със сапун, даже топла вода не ми понася
"измийте ръцете си с лимонов сок или пък ги отъркайте във вътрешността на лимон. след това разбира се, отмийте с течаща вода."

# 14 679
  • София
  • Мнения: 10 631
А, има ли сега вирус с много висока температура?

Синът ми трети ден поддържа около 38 градуса, че и нагоре. Сваляме я за кратко и айде пак. И силни болки в гърлото.
38 е малко даже, над 39.
И много гадна кашлица.

Кое най-ефикасно при сваляне на температура за възрастни?
Нурофен, аналгин (на мен ми се гади от него).

Аз лично само аспирин пия за всичко.
Пресича всякакви гадости и се оправям бързо.

# 14 680
  • Мнения: 1 438
Здравейте,
във фейса ми излизат някакви реклами - красиви зимни якета по 9,90 лв., друг сайт - красиви рокли -8 - 9 лв. Това може ли да е реалност? Това са смешни цени.

# 14 681
  • София
  • Мнения: 4 554
Здравейте,
във фейса ми излизат някакви реклами - красиви зимни якета по 9,90 лв., друг сайт - красиви рокли -8 - 9 лв. Това може ли да е реалност? Това са смешни цени.
Не. Така една приятелка се подлъга по сутиени уж Триумф за по 20 лв. Пратиха й някакви китайски боклуци.

# 14 682
  • русе
  • Мнения: 1 317
Предлагат си китайските боклуци😡

# 14 683
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Рязах чушки, явно са люти. Сега ми пари на пръстите Sad има ли начин да облекча това усещане? Сто пъти се измих със сапун, даже топла вода не ми понася
Намажи се с олио/зехтин/мас, изобщо мазнина. Постой малко и после си измий ръцете. Мазнината разтваря капсаицина.

# 14 684
  • под тепетата
  • Мнения: 9 535
Аз знам за прясно мляко, но за пиене .  Не пречи да се пробва и с мазане.

Общи условия

Активация на акаунт