Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 95 085
  • 989
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 11 818
Благодаря много на Милен, стрелнах един Homme Intense, така да има под ръка за подарък при нужда. Макар да не ми стана ясно коя година е точно този, защото има разлики в пирамидите..

Sauvage EDT също все още е на страхотна цена - 100 лв. за 60 мл. преди кода.. И двата си заслужават.

# 481
  • Мнения: 154
https://www.parfumi-shop.net/

От този сайт, никога не бих взел парфюми. Сами ще си отговорите, защо не бих! Sunglasses

# 482
  • Мнения: 320
https://www.parfumi-shop.net/

От този сайт, никога не бих взел парфюми. Сами ще си отговорите, защо не бих! Sunglasses
Постоянно от там пазарувам, никога не съм имала забележки. АКО не сте пазарували от там -  не пишете глупости. Сайта си е ОК.

# 483
  • Мнения: 2 971
Ние всички си пазаруваме от този сайт и не можем да си отговорим защо вие не го правите ?!?!?!?
в SPRAYPARFUMS не ми хваща кода WINTER22 .....

# 484
  • Мнения: 154
Ние всички си пазаруваме от този сайт и не можем да си отговорим защо вие не го правите ?!?!?!?


Еми просто не желая от там, за да не ми харесва този сайт, явно си има причина. Simple Smile

# 485
  • Мнения: 3 691
в SPRAYPARFUMS не ми хваща кода WINTER22 .....


Това видя ли го ?

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 11:26 от bubanka

# 486
  • Мнения: 518
Milen, кодчето за Парфимо като по поръчка го написа. Благодаря ти😘

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 11:26 от bubanka

# 487
  • Мнения: 2 971
Видях .... нали последният / Marly / ме мъчи от месец и половина Simple Smile)))))

# 488
  • Мнения: 3 691
Видях .... нали последният / Marly / ме мъчи от месец и половина Simple Smile)))))
Изчакай, имат драма с всички промо продукти, не е от теб, ще го пуснат предполагам скоро.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 11:25 от bubanka

# 489
  • Мнения: 7 151
Скрит текст:
Чудя се и се мая, отново браво parfumi-shop, аз такива цени не съм виждал скоро!
108 лв. за 50 мл.
https://www.parfumi-shop.net/product/4308-dior-homme-intense.html

+
130 лв. за 50 мл.
https://www.parfumi-shop.net/product/33720-dior-sauvage-parfum.html#3204

Milen, благодаря за Etienne Aigner No. 1!
А иначе Dior Sauvage EDP 60 мл. в събота го получих  за 107.99 лв. с код, бях споделила и тук изгодното предложение. Но и парфюмът е на идеална цена.
Освен всичко друго, Парфюми-шоп са супер бързи. Ако ти трябва нещо спешно за следващия ден - те са подходящите.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 12:03 от Rosita

# 490
  • Мнения: 3 691
Milen, благодаря за Etienne Aigner No. 1! А иначе Dior Sauvage EDP 60 мл. в събота го получих  за 107.99 лв. с код, бях споделила и тук изгодното предложение. Но и парфюмът е на идеална цена. Освен всичко друго, Парфюми-шоп са супер бързи. Ако ти трябва нещо спешно за следващия ден - те са подходящите.
Rosita , аз благодаря за доверието, но за супер офертата на Aigner No. 1 е виновен и винаги ще бъде виновен DeetronFlowers Hibiscus

В brasty.bg - код: AF-BGX9KRTY - намаля с 12 лв. 

Кодът за отстъпка не се прилага за продукти, участващи в акция, разпродажба. Валиден за поръчки над 120,00 лв.  от 14.01.2022  до 14.01.2022

# 491
  • Мнения: 2 826
В Нотино май няма код към момента нали, особено тези които са обозначени с червен проценти?

# 492
  • Мнения: 7 151
Milen, благодаря за Etienne Aigner No. 1! А иначе Dior Sauvage EDP 60 мл. в събота го получих  за 107.99 лв. с код, бях споделила и тук изгодното предложение. Но и парфюмът е на идеална цена. Освен всичко друго, Парфюми-шоп са супер бързи. Ако ти трябва нещо спешно за следващия ден - те са подходящите.
Rosita , аз благодаря за доверието, но за супер офертата на Aigner No. 1 е виновен и винаги ще бъде виновен DeetronFlowers Hibiscus
  Deetron, благодаря ти!
Milen™, благодаря и на теб, че ми обърна внимание, много се извинявам за грешката!

# 493
  • Франция
  • Мнения: 898
Ние всички си пазаруваме от този сайт и не можем да си отговорим защо вие не го правите ?!?!?!?
в SPRAYPARFUMS не ми хваща кода WINTER22 .....
macadamia, в съобщението, което аз получих по мейл, пише, че промоцията важи само за регистрирани потребители. Ако нямаш регистрация на сайта им, направи си и опитай пак.

# 494
  • Мнения: 3 691
Ние всички си пазаруваме от този сайт и не можем да си отговорим защо вие не го правите ?!?!?!?
в SPRAYPARFUMS не ми хваща кода WINTER22 .....
macadamia, в съобщението, което аз получих по мейл, пише, че промоцията важи само за регистрирани потребители. Ако нямаш регистрация на сайта им, направи си и опитай пак.

За много години и на теб! Flowers Hibiscus Хората братовчедки имат от този сайт, ти питаш дали имат регистрация! Може ли такова нещо. Simple Smile

Ти пробва ли дали става, при мен също не работи,  аз съм регистриран.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 15:02 от Milen™

Общи условия

Активация на акаунт