Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 95 034
  • 989
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 453
Защо има разлика в цвета на надписа на Lady million?
В Delirium Exclusive е черен, а в Parfimo и Parfium е бяло-черен?

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Яна, има код за flaconi.de за поръчки над 59€ - SPEKULATIUS.
Благодаря ти и на Милен също.
Поръчах Диор Саваж еликсир. Първа поръчка ми е от сайта. За превозвач ползвам ГабиЕли /от Англия предимно/, но от почти година не съм поръчвала чрез тях /по обясними/ Дано всичко мине гладко, че като начало винаги ми е тревожно.

п.п Превозвачите значително са вдигнали цените. Преди доставката ми беше 3лв за килограм. Сега 13лв, но ако всичко е ОК ще си струва

# 62
  • Мнения: 50
Защо има разлика в цвета на надписа на Lady million?
В Delirium Exclusive е черен, а в Parfimo и Parfium е бяло-черен?
Аз знам, че черният надпис е оригиналния

# 63
  • Мнения: 2 820
Стана ми интересно с тези надписи,ще следя.

# 64
  • Мнения: 1 344
За много години!!! Аз, миналата година реших да спра покупките на парфюми за известно време. Получи ми се, но за да стане спрах да следя двете парфюмни теми😂😂😂Сега обаче отново съм тук, което значи, че въздържанието приключи, като за начало дебна Valentino  Voce Viva на добра цена.

# 65
  • Мнения: 3 686
Янче, страхотен избор, предполагам за подарък. Аз не уточнявам винаги, но си се ориентирала, че отстъпката е в денися ъгъл. Simple SmileSimple SmileSimple Smile



Justtopalova, може да го поръчате от тук с превозвач. https://www.pacorabanne.com/de/de/fragrance/c/frag-women-ladymil … women-ladymillion но в нотино ще ви излез много по - евтин https://www.notino.bg/paco-rabanne/lady-million-parfjumna-voda-z … _source=pazaruvaj

Момичета, пожелах ви позитивизъм, не хейтизъм. Simple Smile Не може да подалагате на съмнение нещо от което пазарувате през няколко седмици. Ако има съмнения, нали споделяме тук и си казваме.

Не могат да се правят такива спекулации на база картинка. Добре знаете, дори сме коментирали и тук,  че повече от сайтовете използват картинки от интернет без да се стараят много. Но това не ни дава основание да ги квалифицираме като фалшиви.

Тоест, ако някой го купи , снима, докаже и т.н, тогава можем да вярваме че съответният магзин продава некачествени неща. Но само защото е взел снимка от интернет на друг продукт, не е сериозно.

# 66
  • Мнения: 2 031
Яна, има код за flaconi.de за поръчки над 59€ - SPEKULATIUS.
Благодаря ти и на Милен също.
Поръчах Диор Саваж еликсир. Първа поръчка ми е от сайта. За превозвач ползвам ГабиЕли /от Англия предимно/, но от почти година не съм поръчвала чрез тях /по обясними/ Дано всичко мине гладко, че като начало винаги ми е тревожно.

п.п Превозвачите значително са вдигнали цените. Преди доставката ми беше 3лв за килограм. Сега 13лв, но ако всичко е ОК ще си струва
От къде ги измисли  тези 13 лева? Скоро получавах от Германия, не беше по-скъпо от преди. Сега погледнах, по 3 лв. на кг. съм платила преди Коледа.
Иначе няколко пъти съм поръчвала от flaconi.de до ГабиЕли. Всичко е било точно.

# 67
  • Мнения: 50
Янче, страхотен избор, предполагам за подарък. Аз не уточнявам винаги, но си се ориентирала, че отстъпката е в денися ъгъл. Simple SmileSimple SmileSimple Smile



Justtopalova, може да го поръчате от тук с превозвач. https://www.pacorabanne.com/de/de/fragrance/c/frag-women-ladymil … women-ladymillion но в нотино ще ви излез много по - евтин https://www.notino.bg/paco-rabanne/lady-million-parfjumna-voda-z … _source=pazaruvaj

Момичета, пожелах ви позитивизъм, не хейтизъм. Simple Smile Не може да подалагате на съмнение нещо от което пазарувате през няколко седмици. Ако има съмнения, нали споделяме тук и си казваме.

Не могат да се правят такива спекулации на база картинка. Добре знаете, дори сме коментирали и тук,  че повече от сайтовете използват картинки от интернет без да се стараят много. Но това не ни дава основание да ги квалифицираме като фалшиви.

Тоест, ако някой го купи , снима, докаже и т.н, тогава можем да вярваме че съответният магзин продава некачествени неща. Но само защото е взел снимка от интернет на друг продукт, не е сериозно.
https://youtu.be/6nQx5pZaj9A на мен ето това видео ми влезе под кожата

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Честита Нова година, парфюмни!
Нищо нямам набелязано за новата година. Плановете са ми да намаля запасите, защото вече няма къде да ги събирам. Ще "стрелям" само ако има някакво супер намаление - нещо като поне 40%.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Цитат на: Lady Vengeance

От къде ги измисли  тези 13 лева? Скоро получавах от Германия, не беше по-скъпо от преди. Сега погледнах, по 3лв....
Лейди, застраховала съм я върху стойността, вероятно това е повишило цената. И не 13лв, 14,56 е, ама като за пръв път поне да ми е спокойно.

Милен, подарък за имен ден на съпруга ми е. За Коледа му поръчах Диор ом Интвнз от Нотино. Промото беше - 20% + мини на еликсира 7,5мл. Той много го хареса /минито/ и така....Сега се надявам да дойде и да е на време.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Честита Нова Година, желая на всички здраве и повече пари за парфюми.Bowtie От 2022г. очаквам да се запознавам с още много, много нови парфюми, защото аз не спирам да пробвам.Предпочитам да пробвам, отколкото да трупам.Желая на всички успешни и изгодни покупки.

# 71
  • Мнения: 3 453
.............Не може да подалагате на съмнение нещо от което пазарувате през няколко седмици. Ако има съмнения, нали споделяме тук и си казваме.
Мога да подлагам на съмнение всичко за което ми бие alert камбанка Simple Smile
И го правя с най-добри намерения.
Ще е чудесно всичко да е наред с парфюма и съжалявам ако моето любопитство относно различните опаковки е причина някой да се почувства нещастен.

# 72
  • Мнения: 3 686
.............Не може да подалагате на съмнение нещо от което пазарувате през няколко седмици. Ако има съмнения, нали споделяме тук и си казваме.
Мога да подлагам на съмнение всичко за което ми бие alert камбанка Simple Smile
И го правя с най-добри намерения.
Ще е чудесно всичко да е наред с парфюма и съжалявам ако моето любопитство относно различните опаковки е причина някой да се почувства нещастен.
Разбира се, това е право на всеки човек, може да се съмнявате и в това, че небето е синьо, всеки има право! Simple Smile

Но да се критикуват сайтове и да се съмнявате в тях, от които всеки пазарува вски ден и пуска мнение, че е довелен....

Всеки редовен или нередовен потребител има възможност да прочете първа страница, на която с големи букви пише кои сайтове са доверени.- истински Така да се вхвърлят празни обвинения в пространството е просто несериозно.

# 73
  • Мнения: 3 453
Аз не критикувам тези два сайта, а само питам защо са различни опаковките от тази на Делириум Simple Smile

# 74
  • Мнения: 3 686
Аз не критикувам тези два сайта, а само питам защо са различни опаковките от тази на Делириум Simple Smile

Тази тема е дискутирана, трябва да върнете назад и ще разберете защо.

Пак обяснявам, тези сайтове колкото и да са супер,  зад тях има потребители, които не обръщат внимание на детайлите, дори не познават в детайли породуктите.

Когато са въвеждали продукта, са взели първата снимка в интрнет без да гледат дали е бял или черен надписа и са я качили на сайта си. Това е.

Вие мислите ли, че тези хора там ще си позволят такива простотии, нали се сещате колко ще им коства репутацията градена години, за един глупав пако рабан!

Общи условия

Активация на акаунт