Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 95 061
  • 989
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 3 413
Нещо много са се разбързали, но в Brasty.bg за 14 - ти февруари:
От кога важи? Нито едно от двете не сработва при мен 🙄
Ухуууу, тея пА 🤣🤣 Месец по-рано презентират 😁🤦♂

# 811
  • Мнения: 357
И аз получих писмо от Брасти, но така и не разбрах този код какъв процент намалява от цената. Поразгледах офертите, много добра оферта за 50 мл  Figment Woman Amouage.

# 812
  • Мнения: 3 689
И аз получих писмо от Брасти, но така и не разбрах този код какъв процент намалява от цената. Поразгледах офертите, много добра оферта за 50 мл  Figment Woman Amouage.

# 813
  • Мнения: 357
Благодаря, Милен. Както винаги - ясна и точна информация.

# 814
# 815
  • Мнения: 1 110
Поръчах преса за коса Steampod. С отстъпката става цената става най - ниската, която съм виждала.
Взех поръчката си от Брасти вчера. Всичко беше много добре опаковано в стил Нотино - бабъл фолио за всеки артикул дори и нечуплив и дребен.

# 816
  • Мнения: 2 822
Милен, не спиш ли човек, винаги си пръв с точна и изчерпателна информация !Благодаря за което!😀😀😀

# 817
# 818
  • Мнения: 551
Последната ми придобивка от Нотино - Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition. Никакви проблеми с поръчката, доставка на третия ден. Прекрасен парфюм и презентация, но очаквах доста по-изразен тютюн, усещам по-скоро аромат на коледни сладки с джинджифил и канела.

# 819
  • Мнения: 540
Код за елинор дали има!?

# 820
  • София
  • Мнения: 4 448
Има - june, mid15.

# 821
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Момичета и момчета, по ред причини не мога да влизам редовно в сайта и съответно да следя темата.
И като следствие не съм сигурна, че ще има актуален първи пост, ако аз пускам темата. Може ли някой да ме смени за следващия месец (пък и ако му хареса - и в последствие), все моля Атти, но вече взе да ми става неудобно.
Ако  някой се наеме, ще е чудесно.

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 12:51 от Радика

# 822
  • Мнения: 2 119
Някой дали е пазарувал от
antola-parfumi.com?
https://antola-parfumi.com/
Харесах си нещо от там. Виждам, че са със седалище Шумен и май имат и физически магазин.

# 823
  • Мнения: 516
Някой знае ли нещо за sheikh. perfumes? По-точно-с опит оттам?

# 824
  • Мнения: 3 137
Момичета и момчета, по ред причини не мога да влизам редовно в сайта и съответно да следя темата.
И като следствие не съм сигурна, че ще има актуален първи пост, ако аз пускам темата. Може ли някой да ме смени за следващия месец (пък и ако му хареса - и в последствие), все моля Атти, но вече взе да ми става неудобно.
Ако  някой се наеме, ще е чудесно.

Предложение без аналог - Милен Wink
Хем да ни качи на първа страница всички актуални кодове и да не питаме през 2-3 поста ...

Общи условия

Активация на акаунт