КГБ = Клуб на Готините Баби - 207

  • 44 364
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 16 075
Честит имен ден на Насковците! Да са здрави, другото е лесно.
Благодаря за поздравите  за рожденния ми ден.
Да ви се връща всичо пожелано.
Понеже пак има чудене - за пореден път обяснявам.
Вчера беше деня, поне  по документи.
Но като се регистрирах във ФБ и явно съм скролнала мишката на следващия ден. После реших да не го оправям, така 2 дни ще приемам поздрави.  Ами то хората не всеки ден влизат там и така няма да ме пропуснат.
Wine Glass Tropical Drink Birthday Cake Champagne 
Иначе е умерено ветровито при нас.
Не пропуснах излизането, проветрих се. И лунната диета изкарах до сега.
После с Пл. ще дояждаме тортата - домашна, бисквитена.

# 166
  • Мнения: 1 250
Привет девойки!
Айша, честита да си! Бъди здрава, все така здраво стъпнала на земята, пътувай и се радвай на Ани и сладките мрънчковчета.
Да са здрави и честити всички вчерашни и днешни именици, да се радват на добро здраве, щастие и успехи!
При нас последните два дни са много необичайни за тук студени дни.

# 167
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 888
ЧЕСТИТ  АТАНАСОВ  ДЕН!
 ЖИВИ,  ЗДРАВИ,  БЛАГОСЛОВЕНИ  НА  ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
 НАЗДРАВЕ !

ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН,  АЙША!
ЗДРАВЕ,  ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ  -  НАГОРЕ  И  НАПРЕД!


# 168
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
Добър ден! Да запълня малко темата.
Вчера излизах и дори не можете да си представите защо! Ходих в полицията на "разпит"! Понеже моя първа братовчедка, която е в Италия пуснала жалба срещу съседка тук и ме писала за свидетел. Жалка работа! На нея ( на братовчедката) като й остане малко време и се чуди от кого да се жалва и кого да съди. В момента съди ДСК, директорката на Социални, прокурора, има жалба и срещу Цацаров и ето, че той подаде оставка! Joy Да знаете защо!!! Бе луда работа! А мен вече за втори път ме пише свидетел и й казах, че ако още веднъж ме разкара до полицията няма да й проговоря.
Все пак добре, че беше вчера, че улучих спокойно време. Днес пак духа като за световно!
На вас лек ден!

# 169
  • Мнения: 8 831
Янче, сега остава и Гешев да бутнете,......
  Шеувам се.
   Добър ден! При нас пък е страхотно време днес , даже щерката е с внучката навън и чака да минат покрай мен.
        

  Да почерпя, щерката става на 24 и не спира да ме изненадва колко е пораснала и помъдряла.А относно майчинството, все едно цял живот за това се е готвила!

# 170
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
Марулета, честит рожден ден на щерката! Да е здрава и много щастлива с малката бонбонка и семейството си!
Трябва да подшушна за Гешев Joy

# 171
  • София
  • Мнения: 8 401
МАРУЛЕТКА, нека има повече пожелания, та ето още едно: Твойта щерка да е жива, да е здрава, да има обич и късмет, и пари да има, а животът й да бъде сладък като мед! Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose
Красавици, много сте се одрямали. Що така? Я размърдайте малко мозъчните гънки. Stuck Out Tongue Winking Eye
ЯНЕ, кажи на брат'чедката, че подаваш оставка като свидетел и да не те праща повече в полицията.
И при нас е слънчево, мислех да се разходя, но май желанието ми да полегна е по-силно. От сутринта изгладих и сглобих едно пуловерче. Обичам да плета, но не обичам да сглобявам изплетеното. СВЕТЪЛЧО даде идея да науча гаджето на тази работа, но няма да ми се отвори парашута. Grinning
Оставям ви и отивам да се паркирам до либето.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 172
  • София
  • Мнения: 16 075
Ето съм и аз след разходката. Слънчево е, сравнително топло и е грехота да се пропускат такива дни.
Марулета, да е жива и здрава дъщерята! Да се разбирате, Катето да е ящна и поспалива и каквото си мечтае да се сбъдне.
Фло, как върви гимнастиката? Аз питах, но може да не си прочела - какви са упражненията, ако има клипче мятай го. А за разходките ти точно днес си мислех и реших защо не ти харесват. Ами ти обикаляш около блоковете, по разбити тротоари и коли - как да ти хареса. Аз отивам до центъра или някъде по Младост, Лозенец, бул. Мадрид - изобщо който рейс първи спре пред нашия блок. И там вече се разхождам, влизам в магазини, разглеждам стоки. Понякога и до към Лъвов мост и Женския пазар стигам и там хем зяпам, хем си купя нещо. На връщане редовното минаване през Лидл или Фантастико за ежедневния пазар и по това време съм си в къщи. Пробвай така, може да е по-интересно. Нали имаме карти за транспорта. А Пламен обикаля квартала, не ще да се вози в рейс. Скучно му е и на него, но няма как.
Янке, изчакай братовчедката да бутне и Гешев и тогава я отсвирвай. Не, че знам защо им искато оставката на тия двамата. Все си мисля, че всичките са маскари и който и да сложат - все тая за нас простолюдието.

# 173
  • София
  • Мнения: 8 401
АЙША, не правя гимнастика по някакви клипчета. Това са най-обикновени упражнения, раздвижващи и тонизиращи. Като едно време физзарядката в училищния двор. Важното е, че се чувствам добре. Някога си правя упражненията с помощта на точилката. Гаджето предлага вместо да размахвам точилката като гимнастически уред, да разточа една баница. Grinning
А за разходките из квартала какво да кажа? Аз също минавам през всички налични магазинчета, разглеждам, питам, пипам. И въпреки това ми е скучно. Няма угодия. Предпочитам да се разхождам сама, за да не съм в тежест на друг човек. Радвам се на ходещите хора, но аз не съм от тях.

# 174
  • София
  • Мнения: 16 075
Право е Гаджето - работата с точилка също е вид гимнастика.
А после има и баница.
Пл. сега тренира със зелен боб. Аз ще консумирам после.

# 175
  • Мнения: 18 594
И у нас има зелен боб, не съм го готвила от месеци, много месеци.Пламен  е за хвалене ,впуска се  в разнообразие.
Преди седмица имах грах ,също не  беше в менюто и все не ми харесваше ,този път ми бе перфектно направен
Май се научих да готвя, или е супер ,или не става.Отива в графа завеята аббка, загори, пресоли , изкипи....или има дух, или забравям  и два пъти соля.
Нощес се ядосах на приятелка, уж капацитет в интелигентност, ама аз приказвам ,тя не разбира нищо.Важно и беше от моя опит , ама не вдява ,навира на пръста и почнах с големи букви, че не ми вярва ,да прави каквото иска.
Обръщам буквите ,тук  е широко и виждам да коригирам, в чата на фб ми е ситно, до сега един не се оплака,че не разбира.аншите какво било ,нашите , е.Не зависи от мен ,мозъкът е  сдухан и  едната ръка избързва, дори да кълва една по една буквите. Да си пише с когото разбира. Оплаках се.
Не бях така преди години.И особено като ме ядосат през дума е с грешка.Слухов апарат ще си купува , аз с 50 години стаж не можах да и докажа нищо.

# 176
  • Мнения: 2 007
Честита да е щерката ви Марулетка!
Животът е пред нея!
Да и се сбъдват мечтите!!

У дома кисело зеле със свински мръвки - класика.
Днес беше пролет.
Може би ще ни излезе през носа.
Така ни плашат синоптиците.
Като хоби ми е да гледам прогнози за времето по определени сайтове.
Това ми остана от един колега 🙃😀
Най - вярвам на един руски сайт.
Виждам как нашите се сверяват с него😄

Гимнастиката е хубаво нещо, ама аз нещо съм несериозна .
От по-неврозните съм и  все в движение😀😄😉🙃
Това ми е гимнастиката.

# 177
  • Мнения: 1 082

ДА БЪДЕМ ЗДРАВИ И ВСЕОТДАЙНИ БАБИ!!!

# 178
  • София
  • Мнения: 8 401
Честит празник на родилната помощ! Да са живи и здрави гинеколозите и акушерките, да се грижат всеотдайно за новородените българчета.
Поздравихте ли своя гинеколог? Blush
На вън е бяла приказка. Да му мислят сега микробите. Ще им замръзнат гащите от студ. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 179
  • Мнения: 8 831
Честит бабин ден!Да са здрави всички,отдадени на професията!Все така с любов, грижа и внимание да присъстват до майчетата в този най-вълнуващ момент!
   Честит ни и бабин ден! Благодаря за пожеланията за щерката! Ако може снегът да си стои където е, да не минава отсам ВРаца! Мразя сняг, не е моето време.

Общи условия

Активация на акаунт