Вашата Коледа!

  • 3 428
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 590
Не може ли темата да се закове?
Нали още не е потвърдена датата за базара,а къде ще се проведе?
Ако не успея да отида на базара ще пусна парички по сметката.
Бу,страхотни са вазите,които си нарисувала Blush

# 16
  • Мнения: 377
Смятам да посетя базара, даже вече съм си набелязала доста неща и се надявам да успея да се сдобия поне с някои. и една от твоите чаши-вази е в списъка  Hug

# 17
  • Мнения: 6 315
Планирала съм посещение на базара. Ако не успея - ще преведа пари!   bouquet

# 18
  • Мнения: 6 993
Нещо съм пропуснала...Можете ли да ми дадете линк към темата за базара или да ми кажете къде е, кога е? И докога е отворена сметката, ако не успея да се отбия на базара?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Нещо съм пропуснала...Можете ли да ми дадете линк към темата за базара или да ми кажете къде е, кога е? И докога е отворена сметката, ако не успея да се отбия на базара?

Смтеката си е актуална винаги Simple Smile Базара е на 16 (може би и 17) 12. в зала 4 на НДК.
Има тема в Благотворителност Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 993
Благодаря за информацията!:) Май няма да съм в София тогава, но ако съм, задължително ще дойда. Ще ми е приятно да си имам сувенир, а не банкова бележка Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 210
Благодаря за информацията!:) Май няма да съм в София тогава, но ако съм, задължително ще дойда. Ще ми е приятно да си имам сувенир, а не банкова бележка Grinning

Ми виж снимките Simple Smile , харесай си нещо, ще ти го запазя Simple Smile, освен това твоите приятелчета от дом Св.параскева ще рисуват красоти- мога да те "уредя" с персонална картинка от Карли, например Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 072
Аз смятам най-нахално да изплагиатствам идеята на ДЕ ВАНЯ и да сложа в подписа си нещата, които ще направя за базара.  Mr. Green 

# 23
  • Мнения: 899
Ще участвам в базара с неща, изработени от мен. Това е моят тромав начин да помогна, защото не съм особено талантлива, а нямам възможност по друг начин...
Знаете ли, всеки има нужда да вярва в чудеса, да вярва, че ще сбъдне своята Коледа и ако направи нечии детски очи по-щастливи, то може и неговото собствено желание да се сбъдне. Дори и това може да бъде мотивация  Wink

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз смятам най-нахално да изплагиатствам идеята на ДЕ ВАНЯ и да сложа в подписа си нещата, които ще направя за базара.  Mr. Green 

Неее, няма нужда - подарявам ти идеята си с радост Heart Eyes
Прежалих листото, което ми отмъкнаха

# 25
  • Мнения: 1 517
Бу, не се натъжавай, аз също мислех да не пиша тук, както и в другите теми за благотворителността - минавам, прочитам, правя каквото мога, не е нужно всички да знаят и толкова, мисля че повечето така правят    bouquet
и аз така правя

  Варненки да кажат ще има ли такъв базар във Варна. Пари в момента не мога да дам, оперирана съм от сръчност, но ще си купя поне няколко неица от базара  Hug

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Впрочем, почти всеки, който е притежател на дебитна карта, а недолюбва да ходи по банки и пощи, може чрез регистрация в www.epay.bg да помогне с каквото може на банковата сметка на ДБМ Heart Eyes

Банки-партньори са:
  Първа Инвестиционна Банка
  ТОКУДА Банк
  Хебросбанк АД, Пловдив
  Общинска Банка АД
  ДЗИ Банк
  HVB Bank Биохим
  Стопанска и инвестиционна банка
  Райфайзенбанк (България) ЕАД    
  ТБ Алианц България
  ИНГ Банк
  Централна Кооперативна Банка
  ТБ Инвестбанк АД
  ПиреосЕвробанк
  Корпоративна Търговска Банка
  SG Експресбанк
  Юнионбанк АД
  Банка ДСК АД
  ПроКредит Банк (България) АД
  Търговска банка Д АД
  Булбанк
  Пощенска банка
  Емпорики банк - България ЕАД    
  БНП Париба (България) ЕАД

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
И аз ще направя всичко възможно да дойда на базара. Ако не - със сигурност ще преведа парички. Може да е с малко, но мисля, че сме длъжни да стопли поне едно детско сърце на Коледа, да върнем поне една детска усмивка. Дано повече хора се отзоват.

# 28
  • Мнения: 7 111
Пиша, за да си намеря по-лесно банковата сметка.
Ще мина през базара. И аз си харесах разни неща на картинки  Grinning.
 
И наистина ви се възхищавам за ентусиазма и енергията да радвате дечицата целогодишно, защото между Коледи и Великден-и децата имат същите нужди. Най-вече от внимание.
Еми,  letia6tata_krava, Роси и всички мами, които се опитвате да направите живота на всички (ако зависи от вас) по-добър - newsm20 

# 29
  • Мнения: 3 777
Да е жив и здрав epay Peace


Бу, няма как всички, които четат темата да пишат.
Тъпо е да напишеш пуснах пари.

Не може ли да се пуснат някъде във форума нещата, които са готови и да си купя по нет-а?? (извинявам се ако вече е направено, а не съм видяла)



Общи условия

Активация на акаунт