Променя ли се мъжът женкар?

  • 11 205
  • 333
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46
Нова съм в групата и не знам дали е позволено да се изписват целите думи или трябва да се цензурират, затова…
Жена, която пише секс със звездичка като послушничка от манастир, няма шанс с женкар.

# 31
  • София
  • Мнения: 13 079
От моя опит, познавам няколко такива, не се променят.

# 32
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 521
Не. От челен опит. Но пък на жената до тях спира да и пука. Така, че да, връзка с женкар води до промяна😄

# 33
  • Варна
  • Мнения: 36 849
И аз давам глас, че не се променят. Имам пример с близък на близък. Вече гони 50-така, но не се кротва. Избий си от главичката мисълта, че ще промениш някого. Няма да стане. Знам, че ти се иска да си голямата му любов и той изведнъж да стане примерен и мъж мечта, но това става само по филмите.

# 34
  • Мнения: 4 619
Авторке, кажи на колко си години. Защо така упорито криеш?

# 35
  • Мнения: 1 639
Хващай го за приятелче с привилегии, такива са забавни, сещат се да отварят вратите, знаят как се поръчва румсервиза в хотела, кога да подаряват китки и не досаждат като ти омръзнат. За мъж не ти трябва, и на 80 пак ще му се ходи и никой не може да промени това.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 079
Приятелче с привилегии, само ако няма чувства. Ама щом мисли за промяна, надали...

# 37
  • Мнения: 1 639
То при близко общуване може да му падне ореола Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 13 079
Едва ли... едно вкарване й трябва, и вече ще е канонизиран... то пиедесталът се формира в нейната глава, не в реалността. Развенчаването понякога отнема години груба реалност. А щом го бива достатъчно, че да върти няколко наведнъж, значи има подход. Тц, тая работа не е за нея.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 474
Ако си намери майстора, може и да се промени. (познавам един такъв, че даже вече го съжалявам)

# 40
  • Мнения: 46
Как така да си намери майстора?
Ако си намери майстора, може и да се промени. (познавам един такъв, че даже вече го съжалявам)

# 41
  • Мнения: 300
Всяка жена попадала на такъв мъж, ще ви каже, че не се променят. Това е по филмите само .... като в 50 нюанса.... видял я той мнимата девственица и повече не помислил за друга вагина....  да бе, да..
Дори да сте "подходящата", няма да сте за дълго единствена. Въпрос на приоритети. Ако можеш да се настроиш, че ще се позабавлявате, действай.
Аз така на времето имах едни гадже, дето в заведенията имах чувството, че поне две ме чакат да ида до тоалетната. Просто нещата с жените му се случваха като с магическа пръчка. Ами не издържах дълго.

# 42
  • София
  • Мнения: 13 079
Намирането на майстора обикновено е свързано с това да си намери някоя токсична женичка, която е по-зле и от него. Пак резултатът е кофти връзка.

# 43
  • Мнения: 3 806
Поправих си никнейма, че май бърках така хората че съм  2000 набор 😅 Аз много го харесвам, но се правя, че съм неутрална, отделно ме подтиска това, че именно заради парите му се лепят някакви к**ви, от някои дори се комплексирам като ги видя... Страх ме е, ако спим  да не ме остави…има си доста любовници, а аз не искам да съм просто поредната за 1 нощ.

Някакви курви казваш му се лепели и те комплексирали? Горката! А ти каква си тогава като те гледам как си му се наточила и ти за кандидат-любовница.

По темата ти - познавам женкари, които в момента са над седемдесетгодишни и да не те разочаровам, но пак са си женкари. Пак им шарят очите, обръщат се по улиците след момичета, дето може да са им правнучки и ги коментират, ако могат и друго ще правят.
Успех ти желая и дано най-сетне спрат да му се лепят курви, че ти да спреш да се комплексираш.

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Не, не се променя. Вече се е научил, че му се полага по право. Не си намира майстора. Намира си будала или будали да го търпят.

Общи условия

Активация на акаунт