Отговори
# 60
  • Мнения: 225
Стели разбира се, че ще я видим в новия проект аз от вчера си пуснах един филм с нея гордиев възел много е готина, както отрицателна така и положителна роля и отива да играе много и се кефя.

Дени страхотно послание и снимка. Няма нищо по тежко от мъжкото хоро в Тунджа браво на теб! Здраве за всички

# 61
  • Мнения: 1 544
Дени, утрепа ме с твоя  пост, и с часове се мъча да ти отговоря.....аз, също исках да зачекна по  този начин, този прекрасен ден...
Стиховете са на приятелка  на моя приятелка.....и е невероятна.....

Благодаря ти от  ♥️, че сподели  нейни размисли....
А, и кратка справка.....за Ивелина...

Ивелина Радионова е родена през 1977 г. в гр. Провадия. Завършила е висшето си образование в Икономическия университет, гр. Варна. В момента работи като гл. счетоводител в частна фирма. Автор е на стихосбирките „България в сърцето ми”, „Златни нишки”, „Копнеж по слънце”, „В тебе аз ще остана”, „Все ти пиша, Любов”, „ Вълшебство за Коледа“, „ България навеки“, „ Цвете за теб“, повестите „Обич“ и „Алтъна” и сборници с разкази „ Йова разказва“, „ Писано с огън“ и „ До Боянския майстор“. Нейни стихове са публикувани в поетични сборници, във вестници и списания. Носител е на първа награда в национален конкурс „ Горчиво вино“ в гр. Петрич, първа награда в международен конкурс „ Лирични гласове“ в гр. София, първа награда в конкурс, посветен на Освободителната война, първа награда в конкурс „Свищовски лозници”,  първа и втора награда в конкурс, посветен на Вапцаров в гр. Благоевград, втора награда за епична книга в гр. Шипка, втора награда в литературния конкурс „Рада Казалийска” в гр. София, трета и специална награда в конкурса под надслов „Мила Родино”, първа награда в литературния конкурс в гр. Дряново, трета награда в литературния конкурс на гр. Генерал Тошево, трета награда в конкурса „Жени и вино, вино и жени”, втора награда в литературен конкурс, посветен на Йордан Йовков, втора награда в литературния конкурс в гр. Сопот, трета награда в конкурс, посветен на Н. Вапцаров, първа награда на вестник „Уикенд”, втора награда за разказ в конкурса „Дървото на живота“, специални награди в конкурса „Добромир Тонев” в Пловдив и „Диря в морето” във Варна и награда за цялостно творчество, посветено на България. Няколко нейни стихотворения са превърнати в песни.


Момичета, за пореден път Ви казвам, че нямам опция "Скрито "  и я карам през /просото 😀/, до като....

И тъй, като съм нагазила вече и Лука, да Ви пусна и нещо....разтоваращо...и забавно...

https://www.facebook.com/groups/1418016324890470/permalink/7432779196747456/

За глобата от неспазването на правилата....ще го мисля допълнително..

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 20:23 от Stella2021

# 62
  • Мнения: 5 779
Момичета, честит празник и от мен! Nature Sweat Drops
Да ви е чисто и светло в живота като водата по Йордановден, да ви върви във всичко, да сте здрави и усмихнати! Flowers Four Leaf Clover

Стела, не разбрах какъв лук по-точно си нагазила, ако е за диригента-  много му се зарадвах, благодаря! Hug Какъв ти тук сгазен лук! Grinning
Аз нали съм все още нова, някои от нещата, които обсъждате просто не ги знам, но атмосферата е много свежа, приятелска и чета с удоволствие и за сериали, които не съм гледала и не гледам. Hug

Малко ъпдейт за "Легенда".

Ебру  е  пуснала стори от снимките. Това много ме радва, значи не е в карантина. Heart Eyes



А на Бусе- Сирма хич не и върви. Първо в карантина, сега пък- счупен крак. Head Band



Рускините ме разсмиват много, вече толкова им е доскучало и така чакат новите серии, че почнаха да обявават конкурси за несъществуващи  двойки. Smiley Днес питат за мнение за"двойката" Кая- Кърчичек. Grinning Аз тая Кърчичек не мога да я дишам.


Хубава вечер, да сънувате прекрасни сънища! Nature Sparkles

# 63
  • Мнения: 1 544
oncee, имах  пред вид правилата на форума....че трябва да се пише по темата....но, по някога ....по технически или други причини се налага да се прескочат тези правила.......
Ето, и пример с мен.....Аз разполагам  само с телефон и таблет и много опции стоят далеч от мен.....И, какво правим  в случая....?

# 64
  • Мнения: 5 779
Ами нищо, пишеш както ти дойде от душа. Hug
Сега схванах за какъв лук става въпрос. Grinning  На мен лично ми беше интересно да прочета, благодаря! Hug

С поздрав за вас, момичета- един красив колаж от нета, небесно- тюркоазен паралел между двете прекрасни героини на "Вятърничав" и "Легенда". Blue Heart

# 65
  • Мнения: 1 544
Нашето момиче е огън и ....жупел





Само леко да се завърти покрай Джемал
....да му шибне един шамар, за да се освести....не повече....Стрелите да не ги вади.....Той вече е пронизан от тях....😀😅🤣

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 10:47 от Stella2021

# 66
  • Мнения: 435
Привет, мили дами!
Честит Ивановден на празнуващите!
Тъй като и аз съм от празнуващите ви "черпя  виртуално"!

# 67
  • Мнения: 5 779
zlatna.1972, честита да си, здрава и щастлива! Flowers Four Leaf Clover
Честит празник и на другите празнуващи, изобщо на всички- Ивановден е почти национален празник! Heart Eyes

Докато чакаме сериите, нося малко красиви картинкиот нета за Легендата.
И мои размишления. Grinning

Страшният, но всъщност толкова добър Темур. Blue Heart



Чудесен герой! Heart Eyes Такава братска привързаност показва още от дете към Батуга, толкова е милосърден, даже Аккъз вече добре познава тази негова черта, даже я използва- за добро.  Той е едно голямо, меко, чисто сърце под ризницата на страшен воин. Blush Умее да показва признателност и благодарност, обича чистосърдечно, държи на семейството. Обаче не е много настоятелен за собствените си стремежи.
Много ми е интересна неговата реакция, когато разбере за тайната на Батуга. Нямам търпение да видя първия им истински разговор след толкова години. Отношенията му с Аккъз също ще бъдат приятелски, сигурна съм, те вече се разбират.  Обаче е нещастен, душата, в личния живот. Тази змия китайската принцеса не се търпи. Grin  Влюби се горкичкият, но не само защото майка му не разрешава няма да е щастлив. Туткун май също  залитна по него, обаче тя прилича на Кърчичек- преследва целта, поставена от майка и. Не ми допада тази героиня. Дано му измислят друга любов, много заслужава. Hands Pray
И дано не го убият. Виждам го като пръв съратник в каузата на Батуга, дано продължи повече.

Ами за този романтик какво ще кажете? Relaxed
"Искам да вързвам коня си до твоя" /към Чолпан хан/.   Истинска романтика от 8 век Heart Eyes



Героят е много интересен и крие много загадки. Как е станал шпионин на Чолпан в Небесното ханство, дали е планинец по произход или се е влюбил в нея и затова...  Противоречива, но интересна личност.


И накрая, тези гълъбчета, мятащи се между щастливия унес на влюбените и поразяващата болка от раздялата. Kissing Face Broken Heart



Не плачи, Батуга, каква изненада те чака пак от Аккъз! Smiley Nature Fire Nature Zap Nature Fire

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 14:50 от oncee

# 68
  • Мнения: 1 544
Здравейте, Честит ни Иванов ден! Да, той вече е и нещо като национален празник! Да са здрави именяците... а, и да почерпят, де...Виждам плато, само с това ли?? Аз съм скромна само с чаша бира..🍺
Момичета, вече 6 -ти път си набирам текста и станах разногледа....
zlatna БЪДИ здрава, преди всичко и сбъдвай мечти! Никога не е късно. Весел празник! 🍹🍸🍾🎶

Та, от многото опити да си пусна поста.....си забравих и първоначалната  мислА.....

https://fb.watch/anXRZ5OMIi/

oncee, Благодаря, за размислите и снимката от Легендата. Наистина мен, не ме влечат историческите филми,  както и криминалетата, ааамааа, се подхлъзнах по "Присъдата", пък сега и по "Легендата"...
След ден-два ще коментирам и в тази насока.

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 17:17 от Stella2021

# 69
  • Мнения: 225
Здравейте Zlatna да ти е честито името бъди жива и здрава много щастлива и обичана  виртуалната торта е много шик благодаря. Честит празник на всички! Явно доста от филмите ще стартират след 20 януари зареди вируса дотогава ще трябва да си беседваме за изгледа и те епизоди досега и разбира се преговора по вятърничав. Хубава и празнична вечер момичета.

# 70
  • Мнения: 7 549
Zlatna, Честит имен Ден!
Да си здрава и щастлива, мечтите и надеждата никога да не те напускат!
Честит имен ден и на всички празнуващи!

# 71
  • Мнения: 2 209
Честит имен ден, Златна! Златно да ти е името!

# 72
# 73
  • Мнения: 1 844

Този мъж през тази първа седмица на 2022 съвсем ни взе ума.
То не стига, че бяхме запленени от Миран и Hercai, ами сега с Джемал и разните му фотосесии,
 направо ни отвя главите.


Благодаря за видеото Flowers Hibiscus
Много интересно и динамично започва.
Хелен наистина ли вижда Джемал и Асие прегърнати или този вид е от друга сцена?!
До следващит петък доста ще има да се чудим...




Честито на всички именици и на семействата им!
Весела вечер на всички празнуващи Heart Eyes

Златна, благодаря за почерпката Hug
Красива катринка и със сигурност вкусни мезета.
Да ви е сладко! Наздраве с пожелния да си жива, здрава и много усмихната Flowers Hibiscus

# 74
  • Мнения: 1 544

Този мъж през тази първа седмица на 2022 съвсем ни взе ума.
То не стига, че бяхме запленени от Миран и Hercai, ами сега с Джемал и разните му фотосесии,
 направо ни отвя главите.

Да не споменавам и моята история  .....висях, висях на балкона....ама години...ноооо, като задуха Вятърко , наистина ме отвя, цапна ме с мокър парцал и се приземих....Сега и да искате, няма да си отида....👍👌😅🤣

Последна редакция: сб, 08 яну 2022, 01:24 от Stella2021

Общи условия

Активация на акаунт