Какво повече НЯМА да купя - 20

  • 93 941
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 313
Да, тъй като няма консерванти е добре да се съхранява в хладилник и да се консумира до три-четири дни.
Поради тази причина не правя големи количества, а само толкова, колкото съм преценила, че ще изядем за кратко време. Един вид за бърза консумация. Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 1 146
Здравейте!
Преди малко попаднах на тази тема, и се включвам с тези кисели краставички от Лидл. Много са меки, а аз очаквах да са хрупкави Confused

# 32
  • Мнения: 447
До сега бяха хрупкави. Тази партида е много мека, преварена и с големи краставици. И на мен не ми хареса, а ми бяха любими...

# 33
  • Мнения: 1 700
Явно пробутват преварените при промоции. Доста отдавна бяха същите като сме купували. Приключих с техните краставички.

Последна редакция: чт, 13 яну 2022, 19:12 от Бг-леля

# 34
  • Мнения: 27 509
Последните краставички всъщност ни харесаха, не помня да са били много меки. А очаквах да са, честно казано😅, явно са до партида (което не ми харесва изобщо).

# 35
  • Мнения: 10 374
Най-много ми харесват краставичките на Тат.

# 36
  • Мнения: 2 820

Тази горчица такива киселини ни докара, че направо замина в боклука.

# 37
  • Мнения: 3 729
Оплаквам се от печени червени чушки без оцет в буркан на Брей от Кауфланд. По състав съдържат само печена червена капия, вода и сол.
В действителност са ужасно кисели, все едно съм изтървала бутилката с оцета вътре.
Да си напишат ясно какво са сложили, може и да ме излъжат веднъж, но втори път няма да повторя.

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 10:33 от Дидичка

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Е , какво са сложили . В кръга на шегата ама може да е истина . Нали има  имитиращи продукти от ония еФтините само за такива работи ги дават , за консервиране .

# 39
  • Мнения: 27 509
Лимонена киселина...?

# 40
  • Мнения: 3 729
Само те си знаят какво са сложили.
В съдържанието пише печена капия, вода и сол. На етикета е отбелязано, че са без оцет.
Освен някой работник да се е спънал ненадейно и да е люснал кофата с оцета вътре, без да иска.
Производителят е "ББП".

# 41
  • София
  • Мнения: 30 142
Кюфтета от „Партньори 1997". Много отдавна не бях купувала от тях и в петък минах покрай техен магазин. Купих от почти всички варианти на кюфтета (индивидуално опакованите). Еми, не ни допадат нещо и това е.

# 42
  • Мнения: 12 123
Само те си знаят какво са сложили.
В съдържанието пише печена капия, вода и сол. На етикета е отбелязано, че са без оцет.
Освен някой работник да се е спънал ненадейно и да е люснал кофата с оцета вътре, без да иска.
Производителят е "ББП".
По-скоро произвеждат и двете, но са свършили правилните етикети.
Скрит текст:

Втората е е със сол, оцет и захар

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 19:55 от 💙 Clo 💙

# 43
  • Мнения: 452
Вики, ММ много обича майонеза и реших да го изненадам с кофичка Краси от един бг магазин. Ами... хвърлихме я. Опита я, каза, че няма нищо общо нито с майонеза, нито с това каква е била преди. Аз майонеза не ям( само на салата понякога), но определено Краси няма да купя повече.

 Аз мисля че просто ви се е променил вкуса с времето. Това е като с кафето. Краси си е все същата, но вие вече сте свикнали на друг вкус. Жена ми  взема понякога някакви руски, различни hellman`s,  които пък на мен не ми допадат.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Тази гадост Краси и в чужбина ли се предлага 😶

Общи условия

Активация на акаунт