Изневерява ли ми?

  • 6 237
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Фактът, че танцува с друг мъж е показателен, съжалявам, но никога не съм си позволявала пред приятеля ми такова нещо, камо ли да флиртувам. От моя страна би ми било неприятно ако той правеше така. Виждала съм и двойка, при която жената прави същото, но до колкото знам не изневерява, просто така обичала да си флиртува, но дори да нямам нищо общо не е особено приятна гледка, като знаеш, че има сериозна връзка.
Не казвам, че е изневерила, но не е невъзможно в бъдеще да го направи.
Да не е доказателство за изневяра но това да танцува с друг пред мен и да си бъбри после с него какво ти говори на теб?

# 16
  • София
  • Мнения: 35 097
Че не е суха паста.

# 17
  • Мнения: 14 843
Пак са ме трили. Да не казах нещо невярно или вулгарно?
Жена ми говори с други мъже и се прибира със скъсани чорапогащи, изневерява ли ми. Ако това е реална дилема, си е за развод. А гащният ник е отделно.

# 18
  • Мнения: 633
Според мен ако наистина спи с други, щеше да се крие, а не толкова открито да те занимава. Но може би е флиртаджийка с освободено поведение и иска да се доказва на множество фронтове. Не знам, има ситуации, в които не ми изглежда неприемливо - в зависимост от танца може да не е нещо кой знае какво, това да е общителна и да може да си говори с всеки също не е страшно. Вече ако видимо пренебрегва теб за сметка на друг, ако не проявява интерес към разговори с жени, а само с мъже, може да са червени флагове.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 646
Кой е Мадо?

# 20
  • Мнения: 451
Според мен ако наистина спи с други, щеше да се крие, а не толкова открито да те занимава. Но може би е флиртаджийка с освободено поведение и иска да се доказва на множество фронтове. Не знам, има ситуации, в които не ми изглежда неприемливо - в зависимост от танца може да не е нещо кой знае какво, това да е общителна и да може да си говори с всеки също не е страшно. Вече ако видимо пренебрегва теб за сметка на друг, ако не проявява интерес към разговори с жени, а само с мъже, може да са червени флагове.
Ами незнам има и други неща като криене на телефона и чата ако не друго е възможно да се сваля с някой тайно, отделно сексът както казах е доста рядък и все намира оправдания да ми откаже.

# 21
  • Мнения: 1 992
Фактът, че танцува с друг мъж е показателен, съжалявам, но никога не съм си позволявала пред приятеля ми такова нещо, камо ли да флиртувам. От моя страна би ми било неприятно ако той правеше така. Виждала съм и двойка, при която жената прави същото, но до колкото знам не изневерява, просто така обичала да си флиртува, но дори да нямам нищо общо не е особено приятна гледка, като знаеш, че има сериозна връзка.
Не казвам, че е изневерила, но не е невъзможно в бъдеще да го направи.
Да не е доказателство за изневяра но това да танцува с друг пред мен и да си бъбри после с него какво ти говори на теб?

Говори ми, че много й позволяваш, това ако е общителност - прекалено е... Ако не ти пречи остави я, ако да - сядаш, говориш с нея, че не ти е приятно и ще видиш реакцията й, няма какво да гадаем.
Щом крие телефона вероятно има нещо.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 097
Много ѝ позволява.
Така де, в разграден двор без пъдар….

Немея.

# 23
  • Мнения: 6 126
Според мен ако наистина спи с други, щеше да се крие, а не толкова открито да те занимава.

Ба... Колегата е хептен мека Мария, а на нея не и дреме май особено много. Да флиртува с приятелите му пред него си е е*аси унижението, тя го няма за нищо, дали вече се ръга наистина или само си гали егото по този начин, няма никво значение, поне за мен. Това си е начин на поведение, търси много внимание от други мъже, флиртува, закача се, и той вместо да я постави на място тръгва да пита по форуми. Не и е интересен вече, няма да я бъде тази работа. Освен ако не е достатъчно удобен...

# 24
  • Мнения: 1 992
Много ѝ позволява.
Така де, в разграден двор без пъдар….

Немея.

Да ,не прави нищо, за да предоврати такова поведение, нито й казва, че не е нормално . Не е нужно да си пъдарин, за да искаш жена ти да не се лепи за други мъже, в момента, в който направиш забележка си личи колко държи на теб и дали ще продължава така, ако не й пука ще си замине.

# 25
  • Мнения: 12 760
Това, че някой пита за някого, абсолютно не означава, че си спят, защото, ако е така, нямаше да пита - щеше да знае.
Взел си си общителна жена. Да беше взел темерутка! Сега защо говори, защо се смее, защо танцува... Окови я във вериги, сложи й девствен пояс - друго нямам какво да те посъветвам.

# 26
  • София
  • Мнения: 35 097
Поведението може да си е съвсем нормално, защото като гледам от една бримка какъв сюжет кърпи, не ми се мисли за танц или разговор.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 990
Авторът малко психопатски звучи. Усмихвала се, разпитвала, телефона си криела, танцувала, скъсан чорапогащник.... Ако някой кръшка, не бие тупана на мегдана, че го прави.
С такъв мъж не виждам полезен ход, освен да седи като пън и да не промъцва, но едва ли ще е задълго.

# 28
  • Мнения: 18 298
Трябва да призная, че отдавна не съм ходила на танци, ама вече етикетът позволява само с половинката ли да се танцува? И ако те покани друг, как е учтиво да откажеш: "Къш!", "Марш!" или как? Защото съм сигурна, че едно време нямаше проблем да се танцува с други хора, ако не се опипвате при танца, разбира се. 🙄

# 29
  • Мнения: 12 760
Ако мълчи и никого не поглежда, значи е подмолна и 100 на 100 изневерява. Точно - няма полезен ход.

Общи условия

Активация на акаунт