Най-хубава котка и най-хубаво куче на форума

  • 600 749
  • 7 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Ама аз вече нямам кучета! Само с настоящи любимци ли или може и с бивши?

# 31
  • Мнения: 31 669
Джулая, давай всички котки, не се скръндзи Grinning
В първия пост не виждам да има ограничения.

На Фиона езичето Kissing Heart

# 32
  • Мнения: 2 092
Джулая, фърляй насам 😂

# 33
  • Мнения: 1 625
Котка (Шадоу) на котлон.

И котка Шадоу в любимото ѝ за спане място.
Скрит текст:
Това е пост от миналата година.
Предупреждение към майките с малки бебета. На снимките виждате една опасност, за която аз не подозирах до онзи ден. Това е баба Шадоу. Баба Шадоу обича малките бебета. И смята, че багажника на количката е нейното място. Онзи ден излизам с малката навън, пред входа започвам да чувам мяу. Решавам, че са бебетата, които една от външните котки роди наскоро. Продължавам да си карам количката, но сякаш мяукането продължава. Заглеждам бебето, да не би тя да е проговорила котешки. Не е, все още. След още няколко минути звука се повтаря. Вече знам, че не е тя и започвам да се оглеждам наоколо. Докато не поглеждам под количката. Баба Шадоу, която е ужасена всеки път, когато излезнем за преглед или друго, се взира в мен с едни огроооомни очи.
 Ами сега? Аз съм сама, количката не е от най-малките, а котката е с шаш и паника. Опитвам да се върна бутайки. Мисълта за една черна топка изкачваща изпод количката и тръгваща в неизвестна посока ми минава през главата. Навеждам се, грабвам котката с едната ръка, бутам количката с другата. Бебка след първоначалния шок, че мама изкарва котка от под нея, започва да се смее. Разбитият тротоар въобще не помага на ситуацията, карането с една ръка е за професионалисти. Аз не съм, съответно количката криволичи наляво надясно, докато котката си забива ноктите в рамото ми. Стигаме входа. Четири стъпала до заветната врата. Някак качвам количката, докато се боря с Шадоу. Тя усеща, че сме си вече кажи-речи вкъщи и проявява нетърпение. Влизаме във входа. Вече мога да дишам.

Хора, проверявайте багажника преди излизане! Това не е шега. Може да свършите с издрано рамо.

ПП. На следващия ден една от външните котки се опита да стане домашна използвайки същата хитринка.

Това е Малчи, който е едно голямо бебе.


А това е Тоти, доволна и щастлива от хаоса, който успя да сътвори за под 5 минути.

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Внимание!!! Възможно е да изпаднете в хипноза Joy


Споко, безобидна е....понякога Smiling Imp Joy
Скрит текст:

# 35
  • Мнения: X
Ааа, включвам се аз с Рила (Рилката Joy)

# 36
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Накратко Ушатото, по паспорт е друго.Grinning


# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Еха, страхотна тема!
Моите помиярчета Heart
Дон Томазо



Принц Саске

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 015
Елза! Ха познайте на кого е кръстена и кой иска да я прекръсти, щото филмът вече бил "бебешки".


# 39
  • Мнения: 3 549
Ей сега ви връхлетяхме от темата за кучовци. Където е златен Чарли, там е и дяволчето Фют - Айк на година и някой друг ден.





# 40
  • София
  • Мнения: 18 699
Внтро, пренебрегваш моЙте любимци, сърдита съм пък!

# 41
  • София
  • Мнения: 8 561
Оплезеното просякинче Буба (известна още като "повече уши, отколкото куче") Simple Smile

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 12:28 от ToniShu

# 42
  • Мнения: 11 546
Леле, каква хубава тема! Не знам как ще гласувам. Всички кучета и котета ми харесват! Heart Eyes Кокошките са много яки! Simple Smile

Лио.







Скрит текст:








# 43
  • Мнения: 3 589


Бонбончето Кити работи от вкъщи 😁

# 44
  • Мнения: 7 690
Сега качвам едното. После може и другото.

Зара. Отговаря още на Кюфте и Смотла.



Общи условия

Активация на акаунт