Най-хубава котка и най-хубаво куче на форума

  • 628 169
  • 7 470
  •   2
Отговори
# 3 060
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
Ах какъв сладур! Само си е за мачкане!

# 3 061
  • Мнения: 9 245
сибирска котка е породата  и е момиченце Wink

# 3 062
  • Мнения: X
Сутринта в 4:30 се събудих и Бианка дойде при мен (сама бях вкъщи тази нощ), но тя спи при нас от два месеца и се държи съвсем прилично нощем. Сутрин е много приказлива, нещо като мам-мам е мяукането и, едно такова глезеничко. Та дойде душичката ми, гушна се и се размърка с всичка сила, чак подсвирва от радост като е така. Притиснах я като плюшена играчка гушната и не протестира. Помислих си, че и това е форма на щастие - топло пухкаво телце на обичащо те безрезервно, добро същество, гушнато с доверие в теб! Беше толкова сладко, че ми напълни душата, а ми беше тъжно снощи... 💗 Нямам снимка, но се насладих на момента с цялото си сърце и си дадох сметка, че обичам това пухче ужасно много, но и то мен.

# 3 063
  • Мнения: 5 346
Азалия, аз понякога говоря на моя котарак, докато го прегръщам и той ми мърка щастливо. Питам го: "Нали знаеш, че обичам котка? И аз знам, че котка обича мен". Така му говоря и се надявам, че наистина усеща.

Последна редакция: вт, 08 ное 2022, 21:36 от bell_87

# 3 064
  • Мнения: 3 216
Всичко усещат животинките, сигурна съм. И ни връщат двойно повече любов от тази, която ние им даваме.

# 3 065
  • Мнения: 4 972
Пинко, на този пух едва ли някой може да устои. ❤

# 3 066
  • Мнения: 360
Мен ли снимаш, или нея?!

# 3 067
  • Мнения: 2 163
Какви пухени тулумбички😻

# 3 068
# 3 069
  • Мнения: X
Миличък риж сладур! Heart

# 3 070
  • Мнения: 5 300
Из улова на Господин Панта. Не се знае къде я е убил, но я качил на етажа и напъвал да влезе при майка с подарък в уста. 🤐🤣 Гледката не е особено приятна, затова в скрит текст.
Скрит текст:

# 3 071
  • Мнения: 4 972
Дар от любов:)

# 3 072
  • Мнения: 7 856
Типичен инстинкт на котка ловец.
Това с носенето на мишка е стандартен случай.

# 3 073
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
На баба ми котарака едно време (между другото породист сиамец, ама иначе дворна котка на селска баба) и носеше каквото улови - мишки, плъхове, къртици, птички за да го похвали баба и да му даде парче салам.

# 3 074
  • Мнения: 2 673
Спомням си, че като бях малка и моята баба на село имаше една котка, която по ей това време точно (като се застуди и има дъждове), всеки ден пред вратата на антрето имаше струпани по 6-7 мишки.И то да беше само там...Почти на всеки ъгъл на къщата по няколко 😅
Мислехме си, че обикаля всички къщи наоколо, за да събере толкова много мишки за една нощ.

Общи условия

Активация на акаунт