Дас фюнфте дой4е тема

  • 13 352
  • 305
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 242
Та здрасти и от мен Laughing

Braucherschutzzentrale няма да може да ти помогне вече в случая, защото както каза megstar имаш шанса или да ти върнат парите, или да ти сменят уреда (ако имат и искат) или да го пратят за поправка. Без да искам да създавам семеен скандал, малката грешка на мъжа ти от твоя гледна точка всъщност съвсем не е грешка, поне рано или късно ще си имаш подаръка Grinning
Просто при следващия път си искайте директно парите обратно и не се оставяйте да ви навият за поправка(освен вие ако не желаете)Ах, ще видииш колко ще се радваш като не само Катето върти педалите, ами и ти Laughing

# 241
  • Мнения: 461
Риен, зависи от AGB на търговеца как процедират при рекламация. Естествено, може да го върнеш в оригиналната опаковка и да си вземеш парите. И после да си купиш нов и да се надяваш, че той ще е наред Grinning.

Весито
    newsm59   nbirthday
всичко най-най хубаво ти желая, много  Gift  Gift  Gift  и весело посрещане   bigdance2 ura

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 12:39 от nat

# 242
  • Мнения: 638
Vessito ,4естит рожден ден! [/color] Grinning
Желая,ти много здраве,6тастие и леко раждане! newsm51 newsm59 Tada
А да кажа за раждането,аз родих 8-я ден от 9-я месец Simple Smile, с Таткото си бяхме в БГ и хойкахме нагоре-надолу постоянно, luvbed правехме  Embarassed.
По принцип бременността си аз я изкарах в движение Grinning
Сега да питам мамите: Оказа се 4е в Германия/Мюнхен/ в аптеките не се предлага ваксината Пентаксим -

СЪСТАВ
Активните съставки са както следва:
Дифтериен токсоид                  ≥30IU
Тетаничен токсоид                  ≥40IU
Антигени на Bordetella perussis:
   Пертусис токсоид               25μg
   Филаментозен хемаглутинин         25μg
Инактивиран полиомиелитен вирус тип 1      40DU*
Инактивиран полиомиелитен вирус тип 2      8DU*
Инактивиран полиомиелитен вирус тип 3      32DU*   
Полизахарид (полирбозилрибитолфосфат)тип b   10 μg ковалентно свързан с 24μg тетаничен токсоид за една доза (0.5ml) след смесване
*DU: единици D-антиген или еквивалентно антигенно количество, определено чрез подходящ имунихимичен метод.
Другите съставки са захароза (42.5mg), трометамол (0.6mg), алуминиев хидроксид (0.3mg), среда 199 без фенолово червено (сложна смес от аминкиселини, неорганични соли, витамини и други съставки – 0.05ml), формалдехид (12.5μg), 2-феноксиетанол (2.5μl), оцетна киселина и/или натриев хидроксид (до pH: 6.8-7.3) и вода за инжекции (до обем 0.5ml).
С нея сме запо4нали тук в БГ ,бие се на 3 приема и третия ни се пада да е в Мюнхен.
Сега се 4удим с Таткото какво да правим  ThinkingНе ми се иска да се спра на варианта да пренасяме ваксината със самолет.....
Дайте съвет,моля!
приятен и усмихнат ден на вси4ки

# 243
  • Мнения: 2 292
ако има вероятност да се връщате в близко бъдеще в БГ отложете ваксината. НАшя детски лекар каза, че организма ваксина не забравя и че може да се отлага ... та питайте вашия детски, ако искате , с колко е смислено да отложите  и вите как ви пасва в плановете

# 244
  • Мнения: 1 610
Ах, ще видииш колко ще се радваш като не само Катето върти педалите, ами и ти Laughing
да бе, то докато дойде моя уред, Вечерница ще е вече с  няколко хиляди колиметра напред! Laughing
Благодаря за успокоението и пояснението...  bouquet Hug
Алооо,четящите,  драснете няколко реда. Naughty .мамче бандит как си? виждам 4е 4етеш #Crazy
p.s.Аз бих си взела ваксината, ако не се налага да се съхранява при някакви  минусови температури

# 245
  • Мнения: 1 768
Благодаря много zа поzдравите и пожеланията. Hug Peace
4ерпя ви  макар и виртуално  newsm38  party023 Wine Glass
Дано наистина раждането ми да е леко и да се сбъднат пожеланията ви. Heart Eyes Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 11 336
Убихте ме с тоз велоергометър! Joy Joy Joy
Аз имам един от преди 1та световна - седи и събира прах в мазето, иначе си яздя колело от време на време (като позволява времето де).
Риен, не се юркай толкоз, хората си знаят работата. Щом са обещали да поправят грешката, значи всичко ще е наред. Може пък да е за добро.
А аз ще взема да направя спирка, за да ме настигнете с Мамунката Mr. Green

Веси, жива и здрава да си! Леко доносване на бебата и по вода да ти върви за раждането!
Изяш всички възможни торти на света, изсънувай най-хубавите сънища и си наслаждавай преди деня Х. На многая лета!
   bouquet Praynig

# 247
  • Мнения: 911
Здравейте и от нас!
Ние се позагубихме, ама за рождения ден на Малик братовчедчетата му "подариха" един маген-дарм вирус, та досега сега си го предаваме по ротативната система. Малик и аз сме вече ок, днес е таткото наред Sick
Сесилия видях, че питаш за ваксината, ние имахме същия проблем - първите два приема бяха в Германия с Инфанрикс, Fünffachimpfung. За третата бяхме в Бг, където пък няма Инфанрикс петорна и ни биха Пентаксим. Докито тук каза, че няма проблем. По-скоро самите фирми имат интерес да се вярва, че не трябва да се сменя ваксината. На 01. 12 сме на на друг детски лекар тук, ако не ти е късно, мога да попитам, така ще имаш даже две мнения.

# 248
  • Мнения: 11 336
Зоре, много сладък Малик в коша Wink
Да оздравява и татето, при нас малкия се тръшна днес - последен от групата им от градината.  Sick
Изпратихте ли си бабата?

# 249
  • Мнения: 911
Вечернице, да не е в Кита-та на Еспенвег, дето ще си откриват пристройката на 3ти декември? Щото моето свеки и е Vorsitzende Laughing

# 250
  • Мнения: 11 336
Вечернице, да не е в Кита-та на Еспенвег, дето ще си откриват пристройката на 3ти декември? Щото моето свеки и е Vorsitzende Laughing
Не е там, по-рано имах планове за щерката да я водя там, но си намерих детегледачка без пари. Сега ходи на центъра към Замъчето (Шльосхен)

# 251
  • Мнения: 638
Сердика,,6те бъда много благодарна ако попита6 лекаря,ние след нова година 6те се прибираме в Мюнхен!

# 252
  • Мнения: 502
Веси, честит рожден ден! newsm51
Много щастие, най- лекото раждане и най- сладурското бебе ти пожелавам.



Аз днес вече нагласих елхата, а вие?

# 253
Здравейте,бъдещи и настоящи майчета.Аз съм съвсем новичка тук.Набързо попрочетох кокво е изписано до тук и макар,че аз вече имам едно момченце виждам,че има още неща,които мога да науча за второто ми момченце,което чакам в момента.А по точно на 04.05.07.Голямото ми момченце е на 19месеца и се казва Ангел(Анджи).Аз съм Диди на 26години съм и живеем В Мюнхен.Радвам се,че ви открих newsm44

# 254
az da se zapi6a, utre da ne vi tarsja pak 1 4as..
Vessi, ne ostana, ima6 li ve4e 6tarkel?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт