Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 33

  • 37 490
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 038
Благодаря за темата Simple Smile

Все пак изгледах 6-тия епизод на AJLT.
От зле по-зле.. голям провал е това продължение.
Следя и Инстаграми на сериала. Прави ми впечатление, че е масово нехаресван
Нехаресван, ама гледан Wink Парадокс Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11 313
Благодаря ви за труда и новата тема.
Аз довършвам последния сезон на френския Profilage и не мига да харесам новата актриса.
Не искам да си причиня AJLT. Навремето не харесах СиГ и затова ще си го спестя.
На опашката за гледане ми е Squid games и новите епизоди на the Expanse.
Къде могат да ав гледат онлайн епизодите на Yellowjackets?

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Благодаря за темата Simple Smile

Все пак изгледах 6-тия епизод на AJLT.
От зле по-зле.. голям провал е това продължение.
Следя и Инстаграми на сериала. Прави ми впечатление, че е масово нехаресван
Нехаресван, ама гледан Wink Парадокс Simple Smile

Аз спрях да го гледам след 4ти епизод, не знам дали ще го догледам като излязат всички серии, по-скоро не.

Попадна ми инфо, че заради обвиненията били изтрили сцена с Крис Нот от последния епизод от сезона. Презумпцията за невиновност в съвременното право - обвиняемият се смята за невинен до установяване на противното с влязла в сила присъда, явно не важи в "демократичното", напикано от страх общество, гади ми се.

# 18
  • Мнения: 245
Здравейте, на 02.02.2022 по Hulu ще започне биографичен минисериал за Памела Андерсън и Томи Лий. Сериалът ще се развива когато са били двойка.



Памела Андерсън ще бъде изиграна от Лили Джеймс, а Томи Лий от Себастиан Стан.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 613
В момента гледам Вещерът. Изгледах един корейски The Silent Sea - като цяло ми хареса, но финалът беше много странен, което май е характерно за корейските сериали.
Снощи приключих  The Wheel of Time Season 1 - има прекалено много отклонения от книгата и не ми хареса визията на героите, твърди тъмни ми дойдоха. Вече няма да се изненадам ако и Елейн се окаже с цвета на Амирлинския трон. Мин ми се видя твърде стара, в книгата е млада и виденията и са съвсем различни. За сценката между Моарейн и Амирлин, коментар нямам Sad. Още се чудя дали въобще ми хареса сериала, а съм голям фен на поредицата и го чаках с нетърпение.

# 20
  • Мнения: 3 507
Аз също мазохистично продължавам с AJLT. Последният епизод (6) е дори режисиран от Синтия Никсън, а другите две звезди са изпълнителни продуценти.
За героините нищо ново… деградацията е пълна, тъпотията прогресивна (дотолкова, че 55-годишна безделница не може в продължение на 24 часа да се запознае с един котлон).
За самочувствието и стила им дума няма да обеля, ще сложа само една снимка на персонаж от друг сериал, която е като звучна плесница за лелите от сезон на HBO:

# 21
  • София
  • Мнения: 27 157
Тиф, чудна работа както винаги!

И аз изгледах епизод 6 на ''Просто ей така...''
В този епизод поне нямаше гнусни сцени, но какво от това, като реално нищо не се случи. Само тъпотии и дебелизми, които се забравят на следващия ден. Уж се зачеркна един наболял женски въпрос, да се правят ли операции за подмладяване на кожата на лицето (всякакви там лифтинги, не разбирам) или да не се правят. Естествено не задълбаха, защото няма време за останалите безсмислени глупости.
Деградация - това е този сезон за толкова уважаваните от мен, HBO. Голям таралеж в гащите си сложиха с този сериал, не знам дали го осъзнават...


Радвам се, че след като го похвалих, сериалът за ''Осите'' набра популярност тук, че даже и бях изпреварен с епизодите, ама така е, аз нали с многото дини, хаха...
Класирах се с епизод 8 и чакам предпоследния епизод.
Баси, 2/3 от шоуто мина и все още не можем да си съставим пълна картина над героите, което е удивително и в случая работи адски добре. Каква е тази тайна, какви ли извращения са правили там, уф. От тийзъра след края на епизод 8 (в самото видео след кредитите) май ще се започна с лудостта в епизод 9... :о

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 12:36 от Diavolo

# 22
  • Мнения: 3
А само на мен ли епизодите на AJLT ми минават супер бързо? Много разбит ми се струва сюжета, много теми накуп се засягат иии като седна да го гледам тези 30- 40 мин. ми минават като 5... Следя го, но някакси не ме грабва като СиГ Frowning1 Днес ще изгледам Scenes from a marriage - много ми хареса, според мен актьорите се справят чудесно. Химията между тях се усеща през екрана. Ноо не го препоръчвам на по - емоционалните дами Grinning

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Снощи до 2 гледах Yellowjackets, нямам търпение да се прибера да продължа, доста ме заинтригува и бях приятно изненадана от каста.

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 16:36 от Tiffany А

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 596
А само на мен ли епизодите на AJLT ми минават супер бързо? Много разбит ми се струва сюжета, много теми накуп се засягат иии като седна да го гледам тези 30- 40 мин. ми минават като 5... Следя го, но някакси не ме грабва като СиГ Frowning1 Днес ще изгледам Scenes from a marriage - много ми хареса, според мен актьорите се справят чудесно. Химията между тях се усеща през екрана. Ноо не го препоръчвам на по - емоционалните дами Grinning

Наистина са кратки сериите, но при мен беше обратното - спирах, превъртах на бързи обороти по минута-две, тези глупости не свършват и не свършват.

# 25
  • Мнения: 2 015
Препоръчвам Ozark с Лора Лини и Джейсън Бейтман - много приятен, интересен и леко напрегнат. Всеки следващ сезон е по-добър от предишния, така че си заслужава да стигнете до втори поне.
https://www.imdb.com/title/tt5071412/?ref_=nv_sr_srsg_0

# 26
  • Мнения: 88
Историята на прислужницата Heart

# 27
  • Мнения: 611
  Преди броени часове бе обявено от Hollywood Reporter и други източници, че медийната платформа The CW, по- известна с телевизията със същото име, е обявена за продан. Още не се знае дали цялата медия се продава или част от акциите, но по всичко личи, че това е последствие от сливането на Discovery и Warner Bors. Какво значи това за Arrowverse-a - по-всяка вероятност нищо, тъй като договорите за различните предавания имат дългогодишни срокове за изпълнение!
Дали DC контентът ще се появи в HBO Max в последствие остава да видим!
 и тук да споделя

# 28
  • Мнения: 36 460
Да, споменах го в друга тема. Рейтингите им са ужасно ниски, направо срамни за Америка. Не вярвам някой да продължи да прави сериали, които не се гледат.

# 29
  • Мнения: 6 491
Благодаря, Тифани! Flowers Hibiscus

И моето предложение за сериал на 2021 е за Squid Game. Обсъждаше се от млади и стари, което си е показател за интерес от различни поколения и вид тв-събитие.
Реално откритието ми е Beforeigners, но той е стартирал 2019  Smiley
Foundation също ми хареса.
The Wheel of Time не съм чела книгите, изгледах си го за два-три дни, прилично разказана история, но младите актьори са просто потрес, нямам представа такива ли са образите в книгите, но ми се сториха твърде некадърно изиграни - най-вече Нинийв, Егвийн и Перин. Тоз момък Перин що така като пребозал неадекватен льохман гледаше през целия сезон, не ми стана ясно.

От старите продължавам с The Expanse...без Алекс и като цяло до 4ти изгледан епизод леко слабичко върви сезона.
Мъча последния сезон на La casa de papel (не съм му фен, но да го приключа), от седмица се каня да видя 3 епизод...
Вещерът ще го изгледам тия дни. И един британски дръпнах Brassic първи сезон.

Ако има някой и друг гледащ Claws, напомням, че 4ти сезон върви в момента. Събирам си сериите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт