Чакам с нетърпение вече да усетя малкото човече! - Термин Юли 2022 - 2

  • 24 145
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 486
Здравейте!
В коя седмица разбрахте пола на бебето?

Аз бях на преглед в 12 г.с. Доктора не беше сигурен. Дали ще ми потвърди следващия преглед когато съм в 16 г.с ?

# 736
  • Мнения: 33
Здравейте!
В коя седмица разбрахте пола на бебето?

Аз бях на преглед в 12 г.с. Доктора не беше сигурен. Дали ще ми потвърди следващия преглед когато съм в 16 г.с ?


По същия начин и при мен. Сега последно като бях на преглед в 16 г с ми потвърди. Но аз си правих и пренатест преди 2-3 седмици, от който разбрах просто по-рано.

# 737
  • варна
  • Мнения: 31
Чай от джоджен може да помогне за газовете. Но не знам съвместим ли и е с бременността.
fif4e, чеснито здраво момиченце. Напиши ми терминът си за да те добавя в списъка. Пропуснала съм.
Мисля, че пропуснах още някого. Пишете ми, ако не си виждате никът в списъка в първия пост.
Трябва да пусна нова тема и приемам предложения за заглавие. Дайте идеи.
Термина ми е 13.07

# 738
  • Мнения: 782
“Пролет се задава, юлчето във мене шава” (граматичната грешка е за благозвучие 😅) - мина ми мерака за сняг, искам слънце вече!
Като започнем да се подуваме от жегата и да носим 2 номера по-големи обувки ще искаме сняг 😄
Хубавото на топлото време, е че ще мога да сложа джапанките на мъжа ми като моите станат тесни. Бонус е, че чехлите се слагат само с нахлузване, няма връзки, ципове. Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 3 722
И аз чакам топлото време с нетърпение. Имам дрехи летни още от миналата бременност. Аз не съм имала проблем с подуване или потене, супер си ми беше лятото с корема Simple Smile))) Возех се на водно колело, хапвах си раци и цаца, рай! 😅

# 740
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Иначе има ли момичета от Варна в темата? А такива, които се следят в МД?

Привет, аз се следят в МД при д-р Цонев. Терминът ми е 01.08, но нищо чудно да е края на юли. Миналата седмица бях на БХС, ФМ и регистрация в 12+4 седмица.
Супер, и аз съм при него. Страхотен човек, лошото е, че доста се чака всеки път и запазването на час е трудничко. Даже сега февруари трябва отделно да ходя при него и отделно при Аделина, защото единият е в отпуска докато другият е там и после обратното. Малко и с регистрацията закъснях, някъде средата на 13та седмица ме записаха и ми пускаха изследвания и ФМ.
Десислава`` и аз така бях предния път, до последно не съм имала никакви подувания, хемороиди, газове и другите там екстри, не се спрях до последно. Много се надявам и тоя път да е така. Нямам търпение вече да се постопли, да взимам болничен и да меря улиците по цял ден, че голяма депресия ми е в момента - хоум офис+студ, през седмицата почти не излизам и направо душата ми се стяга.

# 741
  • Мнения: 34
Момичета, как смятате седмиците, че вече взех да се обърквам. Вмомента съм 13 + 3 и аз го разбирам така, 13 навършени седмици и 3 дни от 14, тоест би трябвало да съм в 14.

# 742
  • Мнения: 373
Малееее... Какво е това подудане толкова много, то ще станем по- зле от мишелинчета 🤣
И аз нямам търпение за прясна морска храна. Миналата година по-раничко почнаха да продават живи миди, сега пак на това се надявам 😁

Относно пола още не го знам. На ФМ в 12г.с не го коментирахме. Сега в 15г.с ходих на преглед обаче бебето  не се показа, надявам се сега в 17г.с да разбера, че то голямо криене. Хем това ще е подаръка на таткото за Св Валентин, че хич не ми се отдава тази романтика 🤣

Danny17 точно така,13 навършени и си  влязла  в 14-та седмица

# 743
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Момичета, как смятате седмиците, че вече взех да се обърквам. Вмомента съм 13 + 3 и аз го разбирам така, 13 навършени седмици и 3 дни от 14, тоест би трябвало да съм в 14.
3ти ден от 13та седмица ти е, имаш още 3 дни докато започнеш 14та.
Лотос оххх мидиии, нямаш си друга работа, тъкмо бях забравила малко колко ми се ядат пресни миди 😀 и сафрииид

# 744
  • Мнения: 1 458
Значи и аз смятам грешно така ли... Но на  прегледите виждам че е точно. Аз сега съм 13+3 също... Което мислех че е 14с. Защото има пълни 13 и сега върви 14та.
Thinking

# 745
  • София
  • Мнения: 3 722
13 седмица + 3 дни си е баш 14 седмица, както казва Лотос. Аз по-голямата част от предната бременност изкарах на легло, но в месеците , в които ми беше позволено движение се глезех пълноценно. Сега съм решила да ходя в Лидл да си взимам неща за суши, че така ми се е дояло... Ще е побългарено тип Хепи с пиле и краставици ама пак е нещо Grinning

# 746
  • Мнения: 373
Цитат
Лотос оххх мидиии, нямаш си друга работа, тъкмо бях забравила малко колко ми се ядат пресни миди 😀 и сафрииид
Питаш ли ме, хич не ми е лесно 🤣🤣 не съм спряла да ги мисля. Взех замразени отвратителни, смятам да пробвам мариновани ама и те ще са гадни, но поне да залъжа глада 🤣

 А за седмиците се смята както рождените  дни. Бебето като се роди е първи ден, след 8 дни е 1седмица и 1 ден от новата седмица. 1 седмица навършена, или 2-ра седмица ненавършена

# 747
  • София
  • Мнения: 3 722
Аз не мога да мисля креативни заглавия, но пък това много ми хареса от една друга тема - Покажи се ЮЛСКО мъниче, момче ли си или момиче - Тема 3

# 748
  • Мнения: 390
На който не му се повдига от миризми ,в Т-маркет(рядко нещо да похваля от там),има замръзени пресни скаридки. На цвят са си сини,не розови,точно както трябва да са. Доста са и ще стигнат за семейна вечеря,една опаковка. Размразяват се лесно и бързо в тигана. С масълце и вице+чесън на прах, стават по-хубави от в ресторант 😍 За миди ,незнам,в ресторанта 😝

# 749
  • Мнения: 227
Аз не мога да мисля креативни заглавия, но пък това много ми хареса от една друга тема - Покажи се ЮЛСКО мъниче, момче ли си или момиче - Тема 3
много ми хареса  това  заглавие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт