Дали е временно състояние....или само по себе си, показател?

  • 2 795
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
И аз си мислех че съм само аз така
Magimon, проблемът се състои в това, че на мен не само, че не ми се прави секс, ами се отвращавам, потръпвам, как да ти кажа...
след секс ми се плаче..какво ми се плаче, исках да кажа-плача
боли ме, а не знам защо
макар,че той се старае, за да защити самолюбието си,дава всичко от себе си...
но при мен е много кофти, защото мъжът ми не ме разбира и се цупи а така е още по лошо за мен Cry
това казах някъде по- нагоре, че и при нас се обтягат отношенията, което честно казано още повече ме отвращава, защото ако някой не иска нещо, особено пък секс, никога не бих се опитала да го притисна по подобен начин.

# 16
  • Мнения: 1 492
mixture събери смелост. Не е временно. Другият вариант е да се примириш и търпиш този начин на живот и отвращение от секса.

# 17
  • Мнения: 9 990
Първо вземи решение за брака ви.Когато изходът е ясен, когато е зад гърба ти-тогава ще се сетиш за думичката секс и за мъже.Когато човек е в дупка, сексът е последното нерщо от което има нужда.И когато се опитваш да го даваш като задължение, защото сте все още заедно-още по-зле става.

# 18
  • Мнения: 1 038
Разбирам те напълно,бях в абсолютно същата ситуация,и всеки път като стане въпрос за секс ми ставаше лошо,това ме побъркваше,и колкото повече говорехме за това,толкова повече проблемът се задълбочаваше.Ами в един момент и той се отказа,не знам какво му е коствало,но прояви голямо разбиране,и двамата се амбицирахме в  друга насока,например работа,това остана малко на заден план,и така нещата започнаха да се подреждат малко по-малко.Но ако той не проявява разбиране не знам,кофти.За съжаление мъжете не могат да  ни разберат по някога,какво чувстваме,че всъщност това не е най-важното,че всичко което ни се струпва се отразява върху отношенията ни в секса.По едно време бях стигнала до там,че на няколко пъти съм му казвала да си намери любовница,това просто беше върхът.Не ми пукаше,какво щеше да стане,просто бях изпаднала в някаква дупка,която и аз не мога да обясня,мислех си,че ще продължава вечно,но някакси нещата се нареждат.Благодарна съм на мъжа ми,че ме е изтърпял,защото,ако беше друг отдавна да ми е теглил една и да не се занимава с мен.

# 19
  • Мнения: 6 461
Първо вземи решение за брака ви.Когато изходът е ясен, когато е зад гърба ти-тогава ще се сетиш за думичката секс и за мъже.Когато човек е в дупка, сексът е последното нерщо от което има нужда.И когато се опитваш да го даваш като задължение, защото сте все още заедно-още по-зле става.
Peace

# 20
  • Мнения: 412
хаха, това с любовниците от кога го мечтая. така ще си съсредоточи вниманието другаде и аз ще имам време да мисля и очеваден повод да си тръгна.
от край време знам, че избрах за съвместен живот най-лошия за мен човек, но поне секса си вървеше някак (някак, не е бил перфектен), но явно както аз, така и самия секс загубихме вяра, че нещата ще се оправят
винаги съм знаела, че нещата няма да се оправят никога, но някак вярвах, че може и д не съм права....
най-лошото е..........
край, аз го обърнах на лична драма

# 21
  • Мнения: 9 990
Поне не си анонимна и ти даваме реални мнения LaughingГледай от добрата страна на драмата-назрява май момента, чудиш се за това от доста време.Ти за себе си трябва решение да вземеш, от там нататък-лесна работата.

# 22
  • Мнения: 1 038
Ми и това не е решение,защото в един момент се замислих,какво всъщност искам,дали искам да си запазя семейството,дали все още обичам този човек,заслужава ли си да правя жертви и да крепя нещо,което отдавна го няма,дали има смисъл и двамата да се измъчваме,като живеем заедно,просто си дадохме време за да си отговорим на тези въпроси.Живеехме заедно,гледахме си детето заедно,взимахме заедно всякакви решения,нещата дойдоха от самосебе си,желанието ми за секс се върна,осъзнах,че все още държа много на този човек,и че не искам да го изгубя,и че всъщност той е човека ,с който искам да продължа напред.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 493
Хм, още ли?
Така, както описваш ситуацията-изискванията са ти променени, визията ти за Нещата от Живота и т.н...ТОЙ-все същият може би-пормяната е в ТЕБ.Ти не искаш секс с НЕГО, мислиш за  това как би протекъл животът ти с този човек от тук на сетне.Щом сте в обртегнати отношения-нормално е и секс да не искаш, аз съм сигурна, че ако срещу теб застане някой нов и запали фитила, не ще искаш ами и песен ще пееш.Това е между вас двамата, не е вследствие от дължината на връзката ви.Аз съм с моят мъж много повече години, двойно, имали сме периоди на затишие, но секса си върви.Не е до  дългогодишност на връзката а до качеството и.
Според мен на преден план трябва да изкараш бракът ви-има ли шанс той, и чак след това ще ти изкристализира идеята за секса.В една затормозена връзка нищо не върви, камо ли това.
Ле - леееее, направо ми прочете мислите  Peace
Наистина, хората се променят постоянно и във всеки идин момент исканията им /желанията/ се променят, както и вижданията за живота и т.н. Това са вълни на промени - няма гаранция, че в една връзка тези вълни на приливи и отливи винаги ще съвпадат с вълните на партньора - и тогава идват компромисите и правилната оценка - какви компромиси си съгласна да приемеш и какви не.  Peace

# 24
  • Мнения: 9 990
Ама разбира се-нещата се изясняват с времето, не с магическа пръчка.Но тя трябва да си реши.Хора се събират и разделят.За едни няколко месеца са достатъчни, за други-и 5 години мисли не стигат и не смеят да направят крачка.За това решението е лично, пък ние само споделяме мисли.
Моят опит-имах много голяма криза в брака си, пред раздяла, но и при нас нещата се подредиха пак по правилният начин след около 6 месеца мъки и размисли.Но процесът беше двустранен-и двамата мислехме трескаво-за себе си, за детето, за това, какво очакваме от бъдещето и установихме, че искаме еднакви неща.Ако при тях това се разминава?Ако единя иска едно, а другият-друго?Ако само единят има желание за спасяване на връзката-каузата е обречена.трябват двама в тази работа, а тя очевидно се предава.Това е мое наблюдение де, тя да си каже така ли е... Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не ми се е случвало, колкото и да са ни били обтегнати отношенията.Веднъж сме били дори разделени за 3 месеца, но продължавахме да правим секс от време на време и беше страхотно, защото всеки път си мислех, че ми е за последно и го правехме като за последно Laughing
Втория път, когато бяхме много зле, действително спрях секса, по-скоро от обида и яд към него, а не от липса на желание. Когато възстановихме интимния живот, си беше ок, както винаги преди това.
Имайки предвид и другите ви проблеми, мисля ,че щом вече не търпиш този мъж и физически, това е краят Sad
Не вярвам да си се отвратила от секса по принцип, по-скоро от него конкретно. Поне за твое добро се надявам да е така Laughing

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Проблемът не е в нежеланието за секс. Жените подхождаме емоционално към секса, т.е. първопричината е в изчерпване на връката ви. Нямаш емоционален стимул, за да правиш секс.
А считаш ли, че сама ще се чувстваш по-добре ...? Или поне временно самостоятелна ... Thinking

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
mixture, не разбирам защо трябва да си търсиш някаква причина да го напуснеш - имам предвид любовници - след като нещата не вървят между вас и смяташ, че така или иначе няма решение на проблема ти със секса newsm78.

# 28
  • Мнения: 412
mixture, не разбирам защо трябва да си търсиш някаква причина да го напуснеш - имам предвид любовници - след като нещата не вървят между вас и смяташ, че така или иначе няма решение на проблема ти със секса newsm78.
защото съм ей-такова нищожество,спрямо себе си. трябва ми причина и обяснение за всичко. при всички неща, които ми е причинил, които повярвай ми не са въобще малко, ми трябва конкретна причина, която да ме избави от примирението, което ме е обзело
.....която ще разбуни духовете
....и аз да тръгна, казвайки му:"Видя ли? ето ти причина!'
.....която ще ме направи по-силна и ще мидадесили да взема решение.... Cry

# 29
  • Мнения: 412
Проблемът не е в нежеланието за секс. Жените подхождаме емоционално към секса, т.е. първопричината е в изчерпване на връката ви. Нямаш емоционален стимул, за да правиш секс.
А считаш ли, че сама ще се чувстваш по-добре ...? Или поне временно самостоятелна ... Thinking
смятам, не сигурна съм, че сама ще съм значително по- добре, защото той не ми дава нищо-нито отмяна, нито ме осигурява финансово, нито любов, нито разговори, нито внимание, нито нищооооо, нито дори капка самочувствие или самоувереност

Общи условия

Активация на акаунт