Раздяла или?

  • 5 332
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 995
Ти го обичаш. А той теб? Я се замисли дали това между вас е връзка, дали са нормални отношения, дали има взаимност...

# 16
  • София
  • Мнения: 35 174
Кат се вкопчат в някой мухльо, объркали го за мъжкар и кат поведат едни борби за любовта….
Ай, леле майкоооо!

# 17
  • Мнения: 14 928
Алелелей, тяло ще ти дам назаем!
Кой клас сте бе, пиленце? И защо не си включила в анкетата отговор някой да дойде да ми бие два шамара, че съм проста?

# 18
  • Мнения: 81
Алелелей, тяло ще ти дам назаем!
Кой клас сте бе, пиленце? И защо не си включила в анкетата отговор някой да дойде да ми бие два шамара, че съм проста?


10клас съм🤔

# 19
  • Мнения: 18 622
Бебешка работа.

# 20
  • Мнения: 31 919
Бори се, разбира се! Ако не ти каже поне два пъти на ден, че си курва, то значи, че не те обича!!!

Три пъти. За щастие  tooth

# 21
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
А ти вярна ли си му?

# 22
  • Мнения: 2 352
Бори се, разбира се! Ако не ти каже поне два пъти на ден, че си курва, то значи, че не те обича!!!

Три пъти. За щастие  tooth
Пък ако ти удари 2 шамара е готов за брак, а ако те спука от бой значи иска дете от теб...
Сериозно ли има дилема тук?

# 23
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 995
Момиче мило, сега е моментът да се научиш да цениш себе си, да се уважаваш и да не позволяваш на някакви идиоти да се държат с теб като с парцал. Този малоумник веднага го разкарай, блокирай, или там каквото правите и не позволявай повече на никого да те обижда.

# 24
  • Мнения: 14 928
Муцки, тя е писала вече в темите за бременност. Не знам, не знам...

# 25
  • Мнения: 31 919
А очаква да е бременна ли?
Ми супер, значи всичко върви по план Grinning

# 26
  • Мнения: 81
Муцки, тя е писала вече в темите за бременност. Не знам, не знам...
  не исках да съмммм😬

# 27
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
И ся какво реши? Ще го зарязваш или ще чакаш да те птблокира, за да ти каже, че си курва вместо лека нощ?

# 28
  • Мнения: 81
И ся какво реши? Ще го зарязваш или ще чакаш да те птблокира, за да ти каже, че си курва вместо лека нощ?
Ше го зарежа🥰

# 29
  • Мнения: 12 415
Тоя младеж да речем ще го отметнем - ще гласуваме тук да го зарежеш, ще послушаш лелите, ще го блокираш.
Обаче какво правим с цялостната ти неадекватна оценка за себе си и света, която те кара някой да те нарича курва, а ти да се чудиш дали да сте си гаджета още.

Последна редакция: нд, 09 яну 2022, 23:09 от Mosquita

Общи условия

Активация на акаунт