Хотели в близост до писта за шейни

  • 1 209
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте, може ли някой да ми препоръча хотел в непосредствена близост до писта за шейни. Иска ми се да излезем от хотела и детето да скочи на шейната Simple Smile Като цяло предпочитеме да е в района на Северна България, Витоша или Боровец.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 078
Мальовица

# 2
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Хотел Сима, Беклемето.

# 3
  • Мнения: 44

Благодаря, разгледах го но ни идва твърде далеко, защото сме от Северна България. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 148
Включвам се в темата и аз ..Мислим в края на месеца да заведем детето да покарам шейна на Пампорово(най близо ни е)Но мислим да отседнем в Чепеларе.Дали ще е удобно да се пътува до Пампорово

# 5
  • Мнения: 2 622
И аз съм с подобно питане, но освен хотел може и самостоятелна вила/къща за гости.
Гледах на Цигов чарк, но в момента няма сняг там, евентуално ако при застудяването в края на седмицата натрупа нов.
Ако се сещате за друга подобна дестинация, споделете, че аз вече взех да се обърквам от много разглеждане 🙄

# 6
  • Мнения: 148
В Чепеларе има хубави къщи и тип студиа,ние понеже сме без сертификати се оглеждаме за самостоятелни места.А на Пампорово има сняг ,гледах и към Троян но там незнам дали подържат писти

# 7
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
гледах и към Троян но там незнам дали подържат писти
Поддържат ги. В момента всички работят. Има уеб камери точно срещу тях.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 241
Гранд Манастира на Пампорово

# 9
  • Мнения: 9 439
Виа Траяна-Беклемето.

Общи условия

Активация на акаунт