226 ранобудни птички чуруликат в НЕМСКАТА тема

  • 20 616
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 281
Не съм обръщала внимание, какво правят тия хапчета - нещо добавят, пречистват? Ние сме на филтри

# 751
  • Мнения: X
Сори, забравих да кажа. Вкус придават. Там квото се сетиш - ягода, ябълка...
Не съм се заглеждал колко са вътре и за колко литра, ама не изглежда голяма кутията, а цената е 6-8 евро, като май по-скоро е към 8.

На Hella съм взимал и от сиропите за вкус, ама не е същото, като готово-овкусената им минерална.

# 752
  • Мнения: 1 281
Абе Зиги, метни две ягоди замразени във филтрирана вода. Замразените ги берат узрели. хем ще се охлади, хем ще се овкуси Simple Smile

# 753
  • Мнения: X
Нямам това търпение аз, да седя и чакам. Joy

# 754
  • Мнения: 9 152
Обичам да си овкусявам напитките, ама не с таблетки Stuck Out Tongue Winking Eye

Последно видях таблетки, за домашен разтвор за почистване.  Не за пиене. Joy Продават се на блистери на щанда за домакински потреби, редом с празна бутилка - пулверизатор.

# 755
  • Мнения: X
Последно видях таблетки, за домашен разтвор за почистване.  Не за пиене. Joy Продават се на блистери на щанда за домакински потреби, редом с празна бутилка - пулверизатор.

Ъ-ъ. И рекламата им върви, да сме еко френдли и квото се сетиш, ама цената не са я направили много френдли. Така или иначе си сортирам отпадъците, не мисля, че 10 бутилки годишно правилно рециклирани ще навредят толкоз' много на планетата. А разтвора с тези таблетки до колко точно почистват се не знае. Дали са сравнени с препаратите от евро или с професионалните такива...

# 756
  • Мнения: 9 152
Нямам опит, новост са за мен. Също както и таблетките по касите на Едека и Реве 😊

# 757
  • Мнения: X
Много сме зле туй старите хора. Имаме нужда от някоя млада кръв в темата, роден/а през този век, да ни светне за новите неща. Joy

# 758
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Стига вече с тоз' ковид, след работно време забранявам да се говори за него. Joy иначе голям сняг да ви затрупа всичките, интернета да ви спре. Smiling Imp
Сняг искам да  ме затрупа, затова ще продължа с ковид-темата. Laughing

Много  пишете, ей!
Ето ви НОВА ТЕМА да пишем на воля и кой колко си преценЯ! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт