Любители на котки - Тема 169

  • 25 612
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 033
Леле какви психопати ,направо да ти настръхне косата.

Скоро се разхождахме извън града в една местност и попаднахме на един гроб на куче,немска овчарка имаше снимка на 6г е било.
За щастие или не,незнам, не съм погребвала котка винаги са изчезвали а последната ми персийка я откраднаха.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 21:53 от CoCo`Milk 🥥

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз съм погребвала животни.
Имам подробен кофти случай с любим папагал.


Винаги бих предпочела обаче ако има услуга кремация...И все пак се надявам силно да не ми се налага скоро за никого.

Много е готина Сиси, много е готина и полата.Май ѝ харесва? Много хубава котчица.
❤️ ❤️ ❤️

# 692
  • Мнения: 5 508
Даже изобщо не й харесва. Изтърпя я около минута, докато опитвах да я снимам. Щерка й, Съни, пък и толкова не издържа и започна да я скубе, та нямам нейна снимка 😁

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ами такива са котките Simple Smile
Аз доста се чудя на котки с каишки,не знам как свикват.

Да се оплача:На 3-4 месеца ще си сваря и аз кафе, много го обичам,а не ми е много ок и се въздържам да пия.
Та наканя се да си сваря и да пийна и аз малко като нормален човек и този простак да вземе да си цопне лапата в чашата...
Сигурно поне 5-6 пъти на денонощие се каня да му скъсам ушите,мустаците и опашката.

# 694
  • София
  • Мнения: 13 280
Зизу, точно в гората погребахме Мацо. На любимо наше място на 60 км от София. Представяхме си как ще ходим да го "виждаме". След случката повече не сме стъпили там. Sad И не бяха животни. Камъните, с които бяхме направили нещо като пирамида точно заради горските животни, бяха махани и редени настрани. Sad

Наскоро се бях сетила, че имам една поларена рокля с качулка за кученце. Бях я спечелила от някаква игра и специално я взех малък размер, за да я облека на Мъро. Даже я избрах зелена, за да отива на очите му. Обаче не можах да му я сложа. Беше му тясна в корема. Laughing Трябва да я намеря и да снимам Преслава или Богдана с нея. Simple Smile

Като споменах за зелените очи на Мъро, май не съм ви казвала, че аватарът ми е точно с неговото око.

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 11:15 от Тaня67

# 695
  • Мнения: 2 886
Ами такива са котките Simple Smile
Аз доста се чудя на котки с каишки,не знам как свикват.

Да се оплача:На 3-4 месеца ще си сваря и аз кафе, много го обичам,а не ми е много ок и се въздържам да пия.
Та наканя се да си сваря и да пийна и аз малко като нормален човек и този простак да вземе да си цопне лапата в чашата...
Сигурно поне 5-6 пъти на денонощие се каня да му скъсам ушите,мустаците и опашката.

Е, само е проверил горещо ли е 🙂 Това със заканите... Много ми е познато. Само си приказвам.

# 696
  • Мнения: 4 189
Проблемът със вечерните и нощни изцепки временно е решен. Пъхвам го в транспортната чанта и като с магическа пръчка се кротва. Не е гъкнал.Цял ден беше добър, но в еди момент видях, че го хванаха таласъмите, присви уши и аха да нападне, но го изпреварих и буф в транспортната. Ни гък ни стон. Блажена тишина и спокойствие... Дано е така до сутринта.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Е , и аз само си приказвам,дори когато имам онлайн уроци,а той прави всичко възможно,за да шуми и пречи,пак нищо не му правя. Толкова се старае да ми привлече вниманието,че чак ми става мило.
Приемам си го като палаво детенце.

Наистина като ОТК провери температурата на кафето...
Четох,че котките не обичали аромата на кафе,явно на Харко не му пречи.

pandorina,младите котараци май често свиват ушите.

Ти си знаеш какво следва:


Щом се кротва в транспортната клетка...
Моят не понася такава несправедливост и държи да се оплаче на целия свят.

# 698
  • Мнения: 964
Проблемът със вечерните и нощни изцепки временно е решен. Пъхвам го в транспортната чанта и като с магическа пръчка се кротва. Не е гъкнал.Цял ден беше добър, но в еди момент видях, че го хванаха таласъмите, присви уши и аха да нападне, но го изпреварих и буф в транспортната. Ни гък ни стон. Блажена тишина и спокойствие... Дано е така до сутринта.
Нашите ветеринари, които имат две котки и моя позната, която работи на смени с три писани, са ми споделяли, че всяка нощ прибират котките в транспортните кутии, за да могат да поспят наистина. И аз опитах - едната котка не мога да я вкарам в клетката, а котаракът, щеше да изгризе и изкърти с нокти пластмасата отвътре. Цялата клетка мести от бяс, че е затворен. Явно много съм закъсняла за тази
нощна мярка. Sad Вет казаха, че са ги приучили от малки.

# 699
  • Мнения: 4 377
Това с клетката ще го ползвам и аз,ако ми се наложи.Т3 и без това,само си влизат в тях.
Имам напредък със Секура.Втора нощ спи в краката ми.Гали се една идея по-доверчиво.Има надежда!
Фин беше кремиран и разпръснат над морето.Знам,че в бг не е практика,която наистина не разбирам какво се очаква да направят стопаните с починалите си любимци.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ами ако има крематориум в града, вероятно ще може да се кремира и котка.
Или да се изпрати някъде,не знам и аз.

Аз да си изпрося снимчица на Секура?
Щом спи при теб и се гали,значи си част от прайда.Ще ти се довери напълно до месец-два,сигурна съм.

# 701
  • София
  • Мнения: 39 922
Фин беше кремиран и разпръснат над морето.Знам,че в бг не е практика,която наистина не разбирам какво се очаква да направят стопаните с починалите си любимци.
Предлага се. Не знам от кога.

Ред, съдейки по Аш - спането в краката е голяма любов Simple Smile
В началото ни раздели - аз (тази, която се кара и храни), ММ (спасителя), децата - тези, с които играе.
Облизва всички, по много. На нас с ММ ни спи в краката, а при децата - до тях, над тях, и т.н.

# 702
  • Мнения: 4 975
Аминка, съжалявам, че си преживяла и това. Heartbeat

Мария, когато видя тези уши при Див вечер, когато съм си легнала, признавам си, че ме хваща страх. Неконтролируем е тогава и очаквам да ми скочи на главата ако съм скрила ръцете си. 
От скоро го " възпитавам" . Имам един плюшен Ну Погоди, който издава звуци. Див не го харесва. Та като слагам край на игрите ни или когато прекалява му го показвам и той ме оставя намира.

Обмислям да му сложа каишка на врата. Не знам дали ще свикне с нея, но. Живея на първи етаж и вече няколко пъти се случва да се шмугне като стрела, когато излизам на терасата. Много го привлича. Сега остъклението е затворено, но като се стопли.. Ако избяга мисля, че каишката ще показва, че е домашен и ще го направи разпознаваем да го открия.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Някои дами споделяха,че спят с пръскалка(пулверизатор) за цветя,бързо охлаждала котешките страсти.
Откакто го кастрираха,не е свивал така ушите.Дано се кротне,че и мен си ме хваща страх,когато свие ушите и промени погледа.

Аз пръскам Харо само когато се опитва да влиза в стаята на сина.Знае,че не може и пак...

# 704
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
По-добре си обезопасете терасите, отколкото каишка да му слагаш. Измъкне ли се, процента да го намериш е минимален.
Добранамерено го пиша, не го приемай за укор.

Общи условия

Активация на акаунт