Здравната каса умори детето ми!

  • 8 493
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Страшно съжалявам за това, което ти се е случило. Знам, че сега болката е нетърпима и знам, че никога няма да забравиш своето малко детенце, знам, че то ще е завинаги в сърцето ти. Надявам се обаче да не оставиш нещата така и да ги съдиш до дупка! Това няма да върне детето ти но поне се надявам, че ще помогнеш да не се случи и с други бебчета.

# 16
Сжалявам за загубата ти,само мога да предпоогам колко боли.
Тези хора са за съд.Направо настръхвам като си помисля,че вече вяра на лекарите не можеш да имаш,дето уж трябва да спасяват човешкия живот,а не да го погубват.За пари и най-хуманната уж професия очерниха.
На теб ми се иска да ти кажа да се успокоиш и да гледаш на пред,но като си помисля,че ако се случи на мен как ще го преживея се отказва.Искам само да ти пожелая смелост и надежда,че ще инеш през това изпитание.

# 17
  • Мнения: 3 647
Cry съжалявам за всичко, през което си  минала  Hug
Но ако бездействаш утре това ще се случи пак и пак и пак и пак  
 Praynig кажи им имената  и това на болницата
 Peace пускай веднага документи за да се започне разследване и дело
ако е нужно  ще се вдигне  и малко медиен шум
доста майки от тук ще те подкрепят
  Hug Hug Кураж

# 18
  • Мнения: 3 634
Моите съболезнования!

Но не мислиш ли, че заглавието на темата не е на място? Все пак здравната каса няма общо с некомпетентността (и алчността) на лекарите.

# 19
  • Мнения: 25 612
Съжалявам за малкото ангелче!  Praynig Cry Cry Cry

Майката бих посъветвала да разпространи, че въпросната лекарка е говорила срещу Управата на Лекарския съюз. Това май е единственият начин лекар да бъде наказан в България...  Sick

# 20
  • Мнения: 7 111
Май има традиция да се ликвидират здрави и прави хора, бебенца, родилки. Моите съболезнования на поченената мама и на всички, за които бубата е била смисъл на живота  Praynig.
Решили да точат касата, ама за кой дявол им е трябвало да пъхат бебенцето в кувиоза. 
Здравната каса се точи точно по този начин. Акушерки и санитарки се дърлят като циганки (извинявам се за сравнението на циганките) коя колко е взела от клиничната пътека. Поддържат се измислени лежащи болни. Тези пари ги отпуска Здравната каса за добре несвършената работа.
Коя е тази болница и какво й дължиш, че има нужда да й се брани честта.  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 845
Миличка, много съжалявам за загубата ти. Знам, че никакви думи не могат да стоплят душата ти и да запълнят празнината ти. Дори и да ги съдиш, мисля, че това ще е загуба на време и най-вече на пари. Братовчедка ми почина в болница и няма наказан лекар, въпреки, че беше лекарска грешка. Жалкото е, че има такива некадърни и безотговорни лекари. Жалко е, че едно невинно ангелче не е в прегръдките на своята мама, заради разни тъпи клинични пътеки.  Мамка им. Не мога да се примиря с това. До кога ще търпим това????Ще ти пожелая само едно. Въпреки времето, въпреки всичко, знам, че това ангелче няма да го забравиш. От все сърце ти го желая, скоро да прегращаш друго ангелче, здраво и пак красиво като сестричката си. Знай, че горе на небето има една звездичка, която ще пази теб и семейството ти от всичко лошо. Жалко, че е такава цената. Прегръщам те Hug

# 22
  • Мнения: 445
Нямам думи! Това е кощунство!
Моите съболезнования!

# 23
  • Мнения: 4 324
 Cry


Много съжалявам Sad
Приеми и моите съболезнования Sad
Потърси медиите, не бива да им се разминава ............

# 24
  • Мнения: 6 167
Радвам се,че ми давате кураж,но мислите ли,че не тръгнахме по пътеките на мъките...но както се казва "ГАРВАН ГАРВАНУ ОКО НЕ ВАДИ". НИКOЙ НЕ ИСКА ДА ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ТОВА. ВСЕКИ СИ ИЗМИВА РЪЦЕТЕ С ДРУГИЯ. УЖАСНО Е ДА ГЛЕДАШ КАК ТЕ МАЧКАТ И УНИЖАВАТ ЗА НЕЩО,КОЕТО ТЕ СА ТИ ОТНЕЛИ .ЕДВА ЛИ НЕ ТИ СИ СИ ВИНОВЕН.С ТОВА ПОСЛАНИЕ КЪМ ВАС ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ПРОСТО ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА СИ ОТ САМОЗВАНЦИ,ОТ ЛЕКАРИ БЕЗ ПОКРИТИЕ!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!

Ужасно съжалявам за загубата ви!
Просто... думите са излишни.
Чуствам се безсилна допълнително и от това, че не знам ЕДИН лекар , който да е зад решетките, поради грешка или некомпетентност. Не зад решетките, уволнен или.. каквото и да е.
Не знам какво бих направила на твое място, наистина.

извинявай, но не разбрах защо обвиняваш здравната каса.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 21:05 от Lennie

# 25
  • Мнения: 429
Миличка, не оставяй нещата така. Няма справедливост и възмездие, които да върнат времето назад, но ненаказаното зло се множи. Ако искаш, пиши ми на лични. Много ми е мъчно, стискам ти палци

# 26
  • София
  • Мнения: 236
Ужас..........................................настръхнах от ужас!!!!!!
Смелост, мило майче! Дори не мога да си представя как преживяваш кошмара, а това което са ти казали в болницата - че си млада и ще имаш други деца!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Моите най-искрени съболезнования, за това унижение и болка - няма думи да излекуват, но бъди силна!

# 27
  • Мнения: 1 930
Милото детенце Cry
Съжалявам за загубата ви!
Ужасна трагедия!
Не оставяй нещата така, нека си получат заслуженото.

# 28
  • Мнения: 6 461
Много съжалявам за това което се е случило.
Направо в момента ми е болно ,като чета тези редове.
Каквото и да напиша.............нямам думи
Темата според мен не е за Клюкарник.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямам думи да изразя възмущението си и да съчувствам на мъката ти. Това е престъпление и трябва да има наказани!

Общи условия

Активация на акаунт